Search Results

Search results 1-20 of 299.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kayıp Simyalar Hakkında

mtunahan - - Genel Tartışma

Eyvallah Saol

@lRaphael Dostum diyecek bir şey bulamıyorum sadece bakıp tebessüm ediyorum bir insan kendini bu kadar haklı çıkartabilir.Anlatırdım ama hiç gerek yok bence.O yüzden sen haklısın diyerek kapatıyorum konuyu iyi akşamlar iyi forumlar. He bu arada 6-6 mat mitsi Yakut’a 85 demişsin onu düzelteyim 185 olucak o

Kardeşim hangi serverda mat mitsi set parası ile 1-2 tane kusursuz mitsi alınıyor yada şöyle sorayım bu kafa ne içilerek yaşanıyor. @1Raphae1

Quote from xILKAY: “@xILKAY abi bütçen var mıdır bilmiyorum ama mitsi mat set diyebilirsen efsanevi mükoya eşdeğer oluyor.Etkinliklere ve farmına devam edebilirsin tabiki herkezin düşüncesi fikri değişiktir simyalarımızın kaybolduğu tarihte de olsa şimdide olsa çarıma mat mitsi takabilirim fakat ben oyunun güvenirliliğini sorguluyorum kendi içimde takalım diyelim 300 won dimi 6adet simya bu paraya hesabıma iki adet kusursuz mitsi takma şansım varmı var ben ayrıca savaşan bir karakterim harici bi…

• Quote from lKlaus: “fotografi maalesef göremiyorum, nedense olmuyor.. merakta etmiyor degilim.. acaba imgyukle . com a yukleyip Link atarmisiniz? ” 58 ortalama zodyak orağı 6 ork 6 şeytan 8 zeka idi sanırım yanları

@xILKAY abi bütçen var mıdır bilmiyorum ama mitsi mat set diyebilirsen efsanevi mükoya eşdeğer oluyor.Etkinliklere ve farmına devam edebilirsin

• Tebrikler boss keser gibi girmişler başta.Kesseler item düşer o derece yani Yalnız bir ricam var efekt ve petleri kapatırsan daha sağlıklı neta bir görüş olur bence.

• Dodurga Sohbet Başlığı

mtunahan - - Dodurga

Quote from ismail72: “Quote from Majestic08: “Sa. Dodurga İyi Akşamlar Bakımda görüşürüz gibisinden yazanlar vardı mavilerden. Sanırım bakım sadece kırmızı bayrağa oldu , mavilerden ses çıkmıyor ” as kardeşim hayırlı akşamlar @Majestic08 siz mavi bayrağı yanlış anlamışsınız onlar 2023 deki ilk bakımdan bahsettiler 2023 tarihinde gece 03.00 dan sonra kırmızı bayrağı kesmeye gelecekler mavi bayrağın yeni sloganı hedef 2023 güçlü mavi bayrak ” Mavide arkadaşlarım var ama söylemeden geçmeyeceğim güz…

• kostüm giyildikçe süresi gitmesi

mtunahan - - Diğer

Quote from Roxette: “Quote from Warfield: “Böyle birşeyi kabullenmek söz konusu olamaz. ” neden kabul edemezsin ben 30 günlük kostüme demedim iyice konuyu oku 7 günlük felan olabilir, ben giymediğim kostümü neden uzatıyorum işte senin gibi kişiler oldukça bu öneriler gerceklesmez.Ben serverımda kostüm bulamıyorum karakterim erkek uzasın diye bayan kostüme aktardım ne yapalım isteniliyor, madem böyle öneriler kabul olmıyor nesnede devamlı dursun kostüm... ” adamın demek istediği şey yani mantıklı…

• Dodurga Sohbet Başlığı

mtunahan - - Dodurga

@Maje08 Dostum hiç güleceğim yoktu yaptığım ironiyi anlarsın diye düşünmüştüm ama böyle anlamışsın sağlık olsun.İyi forumlar

• Dodurga Sohbet Başlığı

mtunahan - - Dodurga

Quote from Majestic08: “Sa. Dodurga Hayırlı Günler 1 haftalık süreçte maviden 1 kişi sarıdan 1 kişi savaşan karakter gördük.(Teşekkür Ederiz onlara) Geri kalanlar savaştan çok uzak foruma yakın kişilerdi. Bu sebeple Dodurgaya bu bakımda gelmek isteyen kim varsa herkesi rakip bayrak olan maviye geçmesini istiyoruz. Buna kendi dostlarımızda dahil. Gelen herkes bayrak seçim aşamasında ise maviyi tercih etsin ve savaşlar olsun. Serverımız renklensin , Herkese İyi Forumlar ” Bu nasıl bir ego.Hayatta …

• Quote from lesuu: “Quote from mtunahan: “@ROOYS Dostum ne zamandır yoksun ortalıklarda hayırdır İnşallah.Bir ara forumda +9 zodyak yay basıp atmıştınız en son onu hatırlıyorum.Pardon bide bir düğün olmuştu ondan sonra kayboldun gittin.Kemik olayına gelirsek ben oyun sonuyum arkadaş mesaj attı dedi 9epe çıkardım falan diye dedim içimden yav millet bir kemik için dünyanın yutnorisini açıyordu falan diye bence de çok fazla basit olmuş. ” Düğünden sonra bıraktı her şeyi ” Evlilik çok değiştirir derl…

• @ROOYS Dostum ne zamandır yoksun ortalıklarda hayırdır İnşallah.Bir ara forumda +9 zodyak yay basıp atmıştınız en son onu hatırlıyorum.Pardon bide bir düğün olmuştu ondan sonra kayboldun gittin.Kemik olayına gelirsek ben oyun sonuyum arkadaş mesaj attı dedi 9epe çıkardım falan diye dedim içimden yav millet bir kemik için dünyanın yutnorisini açıyordu falan diye bence de çok fazla basit olmuş.

• Demişsin ki daha iyileri sizlerin olsun.Biliyorsun tabi ki o silahtan daha iyisi olmadığını rahat rahat konuşuyorsun Yalnız şaka maka 58 nedir ya gerçekten helal olsun güle güle kullanın.Ama biraz da sizden pvp gelse.Sizin adınızı forumdan hatırlıyorum tılsım konusunda da bir ilkiniz vardı sanırım

• Dodurga Sohbet Başlığı

mtunahan - - Dodurga

Quote from DarK-KRoM: “Selamlar Dodurga Keyifli Forumlar. Onun Yıllardır Çarı Hazırdır Çardan Çara Girer Darkkrom'dan Dayağı Yeni Çar Yapmaya Başlar. Gelenekleri Hiç Değişmedi.Benden Dayak Yediği An O Çarın Pili Bitmiştir. Lycan,Okçu,Bıçakcı,Karabüyü,iyileştirmeci Şaman,Zihinsel Tüm Çarları Oynadı Ve Test Etti. Bir Tek Bütün Israrlarıma Rağmen Sura Savunmam Yok Dememe Rağmen Büyülü Keskinlik ve Bedensel İle Oynamadı. Onlarla Oynamaya Biraz Çekiniyor Heralde. Neyse Çok Yakında Demişsin Ya Çok Yak…

• Quote from lAS1RET: “Quote from mtunahan: “Enteresan cevaplar görüyorum,gördükçe gülüyorum.Arkadaşlar madem 1+1 yada 2+1 meley bir kesebilecek çarınız var sizin bu lv güncellemesini daha fazla istemeniz gerekmez mi??? Sonuçta çarın zaten kesebiliyor geriye tek kalan lv sınırınca item kasmak sanki şu an bu zor birşeymiş gibi.1 set ile bütün Çarları kasabilirsiniz.Evet zor olucak ama böyle bir kuraldan sonra belki meley kesmeyi bırakan bile olacaktır.Ya her halükarda Meley kesmek daha elit ve zor …

• Enteresan cevaplar görüyorum,gördükçe gülüyorum.Arkadaşlar madem 1+1 yada 2+1 meley bir kesebilecek çarınız var sizin bu lv güncellemesini daha fazla istemeniz gerekmez mi??? Sonuçta çarın zaten kesebiliyor geriye tek kalan lv sınırınca item kasmak sanki şu an bu zor birşeymiş gibi.1 set ile bütün Çarları kasabilirsiniz.Evet zor olucak ama böyle bir kuraldan sonra belki meley kesmeyi bırakan bile olacaktır.Ya her halükarda Meley kesmek daha elit ve zor bir duruma geleceğinden sandık fiyatları ar…

• PvP De Kritik getirilmesi.

mtunahan - - Diğer

Kritik olmaması elit Çarların işine yaradı.Kritikli wsler özleniyor ama gelmez dostum.

• Forum Rütbelerinde Güncelleme

mtunahan - - Diğer

Benim tavsiyem forumun biraz daha ön plana çıkarılması oyun içi.Bence yorum yapabilmek için konu açabilmek için gibi vesaire işlemler için belirli bir süre kullanmak ve rütbe sahibi olmak önemli olmalı

• Dodurga Sohbet Başlığı

mtunahan - - Dodurga

Quote from IRoyalty: “Quote from mtunahan: “Başkan sen ne eddin da benim etimi budumu aşar o güzel bi zehir vardı oda havada gitti ” Artik ya sen ya o ayarlicak +9 Orag getirin ” +9 orağım olsa ben oyun sonu mu yaparım.Ama sana sözüm olsun 2023 de bi +9orak hediye edicem sana