Search Results

Search results 1-20 of 61.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

sa günaydın herkese

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Quote from IiLLeGaL.: “Ayırmadıkları için tüm karakterlerimi bıraktım diğerlerine yöneldim ” özelden yaz sana bana bi ordan tarif edeyim sana ben

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Quote from IiLLeGaL.: “@cakirbeyll Abi şimdi Anadolu’ya geri dönüş yapıcam ya ben benim Anadolu da da 120 var onun nicki yeni getirceğim karaktere aktarcam ama Anadolu’daki steama bağlı nesneden isim değiştirme falan alamıyorum yani onu sorcaktım nasıl halledebilirim diye ” tiçket at hesapını stemden ayır o zman halledersin kardeşim

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Quote from IiLLeGaL.: “Quote from cakirbeyll: “Sa günaydın herkese @IiLLeGaL. Dün yazmadın ne danışacaktın kardeşim ” Ben bilgisayarı kıracam büyük ihtimal reis onun için 3 tane sorumu sormıcam Bir tane de steam ve nick değiştirme ile ilgili sorum vardı ” kır o zman kurtulursun Kurtulunca nick değiştirme steam ile ilgilide sorun kalmaz

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Sa günaydın herkese @IiLLeGaL. Dün yazmadın ne danışacaktın kardeşim

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Quote from IiLLeGaL.: “@cakirbeyll. @Warfield beyler müsaitseniz bir şey danışmam lazım size ” özelden yaz kardeşim

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Sa günaydın herkese mutlu Pazar’lar

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Sa günaydın herkese

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Quote from Adramis: “Quote from cakirbeyll: “yakında şenlenecek burası hayırlı geceler ” Merakla beklemedeyim ” modum siz varken zor hemen kaldırıyorsunuz her şeyi 1 saat kadar kaybolun ortadan Quote from Warfield: “@cakirbeyll Locadan yerimizi ayır ” haber vericem sabahtan rez alırısın Mısır’ı unutma

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Quote from Warfield: “Geceniz güzel olsun Çok sessiz burası ” yakında şenlenecek burası hayırlı geceler

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Sa günaydın cümleten

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Düşündüreceli derken sende o kabiliyet var mıydı Olmadını biliyoruz gerçi olsa yazdıklarımda mantık yürütürdün bak Enes kardeşimiz nasıl anladı Demekki sende bi sıkıntı var

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Zaten senle muhatap olan yok ki kendin zıplıyorsun önce bi oku anla sen benim muhatap olacağım biri değilsin anla bunu artık daha yazınlanları anlamıyorsun

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Yaw kardeş item konusunu diyorum polemiğe cekipte tartışma çıkarma işin gücün ras gelsin @-Qcean

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Quote from IiLLeGaL.: “Quote from cakirbeyll: “Arkadaşlar az önce tarışma hakkında bilgi isteyen varsa özelden iletirim kanıtları burda bir şey diyemiyorum arkadaşımızın canı yandı sizlerde tanıyorsanız o kişiyi dikkat edin çanınız yanmasın hayırlı akşamlar ” Olay ne reis ne oldu ben her zaman ki gibi ban yemiştim de ” özele attım

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Quote from -Qcean: “@Adramis Hayırlı geceler modum Geceniz güzel olsun @cakirbeyll Çarına birşey mi oldu ” ne kadar mutlusun allah mutluluğunu daim etsin bize bir şey olmaz sen rahatına bak Bi sevdiğimiz kardeşimizin başına geldi sıkıntı yok eskileri gider yenileri gelir

• Anadolu Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Anadolu

Arkadaşlar az önce tarışma hakkında bilgi isteyen varsa özelden iletirim kanıtları burda bir şey diyemiyorum arkadaşımızın canı yandı sizlerde tanıyorsanız o kişiyi dikkat edin çanınız yanmasın hayırlı akşamlar

• Avrasya Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Avrasya

Tamam haber salın dört bir yana yarın Cuma namazından sonra toplanıyoruz

• Avrasya Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Avrasya

Sizede hayırlı akşamlar yer mekan söyleyin toplanalım bir tanede hoca getirelim @SAMMORAI

• Avrasya Sohbet Başlığı

cakirbeyll - - Avrasya

Quote from kenshin: “Hayırlı akşamlar Avrasya bu ayin sonuna biletler geliyormuş ellam ” hayırlı akşamlar koca reis Gelsin artık canlarına can katalım kaynaşalım arkadaşlarla