Search Results

Search results 1-20 of 168.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sizler her yeni açılan sunuculara hucum ettiğiniz sürece Yakında Turkey3 açarlar oraya hucum edersiniz. Sonuç mu tabiki de aynısı olacak. Oturun oturduğunuz yerde sizde. Çiçek açar gibi yeni sunucu açıp duruyorlar amaç belli değilmi. Boşunamı Nesne marketi her gün güncelliyorlar

• İşin sonu bu olsa gerek. Cidden Ateş ediyorsun İslam:) Tebrikler.

• Merhaba, Ekteki zırh değer biçilip satılacaktır. Şimdiden alıcısına hayırlı olsun. i.hizliresim.com/nbo7WN.jpg hizliresim.com/nbo7WN

• Metin2 Gameforge.com'da

IHELYUM - - Genel Tartışma

Quote from Pagka: “bu clienti getirirken oluşabilecek topluluk sorunlarını düşünmeden neden hareket ediyorsunuz? ” Hangi güncellemeyi doğru dürüst yaptıki bu yapımcılar. Daha fazlasını becermeleri imkansız çünki işi bilmeyen kişilerin eline düşmüş kos koca metin2. yazık. Quote from KenNoKage: “Sorunları çözmek yerine, yenilerini ekliyorlar. ” Gidilen yol yanlış ama bunu anlamamakda çok ısrarcı bir başkan var. Ufaktan büyüğe tüm kullanıcılar aynı şeyi söyler iken atılan adımlar hep bir kaos. Artı…

• Quote from KatDeluna: “IHELYUM cpu lar havalarda ucuyor son model pcde bıle %60 70 le oyun oynanmıyor anlamıs degılım acaba gırmeyınmı dıyolar ” Bunu Başımızdaki Comanın çözmesi lazım. Madem Türkiye sorumlusu ve Şirket çalışanı kendisi o zaman Türkiyedeki oyuncuların maduriyetlerinin üzerinde daha fazla durması gerekiyor.Yapılan açıklamalar beni tatmin etmiyor arkadaşım, Yok saldırı vs. gülüp geçiyorum. Aklıma gelmiş iken, Coma ve Alwuhush bir açıklama yapmıştı, "SİMYA KAYBI YAŞAYANLARI MEMNUN E…

• Quote from Adramis: “Tekrar bir bildirim yapılmış olup sorunun çözümü için şirket şu an çalışma yapmaktadır. ” Kusura bakmayınız Modum ama şirketin bir çalışma yaptığını düşünmüyorum. Uzun zamandır oyuna girişlerde ve CPU ların %100 çalışmasına halen bir adım atılmış değildir. Bir oyun bu kadar başı boş bırakılırdı. Ama nedense nesne market için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Tabiri caiz ise sanki son demlerini yaşayan bir oyunun ne kazanır isem kardır amacı gütmesi gibi. Şunuda unutmamak lazı…

• Çok başarılı. Tebrikler sana

• Yukarıda denildiği gibi, acabaZırh 6 efsun olsaymış 6. efsunda ne gelir diye merak ettim. Hayırlı olsun böyle bir oran gelmesi şaşırtıcı.

• Sizler hala eğlenmeyi çok iyi biliyorsunuz. Yapılan Video'lar, verilen mesajlar ile neler başardığınızın farkındasınızdır umarım. Video için her ikinizide tebrik ederim . Şunuda sormadan geçemeyeceğim Soner, Her yeni açılan Servere uçuşlar ne zaman kalkıcak. Uzaklarda olsa bile sizleri yanında görmek isteyen Dostlarınız olduğununuz farkındasınız değil mi Vala ben sıramı savdım biliyorsunuz. Nefret ederim bak İkinizede başarılar, Dostlara Selam olsun.

• Mühendis var Mühendis var deninirya işte tamda bu olay buna benziyor. Webzen daha demo gibi çalışan Mühendisleri bünyesinde barındırdığı sürece bu Kaosları Metin2 oyuncuları daha çok yaşayacaktır. Metin2 Camiasından kazandıkları Paraların hakkını verme zamanı gelip geçti bile. O kadar para kazandırdıpımız halde işin ehli olmayan Elemanlar neden halen o görevlerin başında durup hata üzerine hata yapıyorlar, yada yapılan bu kadar hatayı neden hassas bir biçimde analiz edip bu hataları meydana geti…

• Öncelik ile çok anlamlı ve hassas mesajlarınız için teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun. Real hayatta başarı ve mutluluklar dilerim. Final videoları için Tebrikler size.

• Bruce -Wayne'nin çalışma şeklini düşünüp bu şekilde Revize eden Kişi-Kişileri gerçekten tebrik ediyorum. Biz oyunculara böyle güzel tasarlanmış şeylerle gelmeniz oldukça şaşırtıcı. Bizi şaşırtmaya devam ediniz. İlk defa gerçek anlamda sorunsuz yapılan bir şeyi tebrik etmek benim açımdan güzeldi. Meleydeki yüzüklerin düzenlenmesi çok yanlış olmuş. Umarım tekrardan eski haline getirilir.

• Kesinlik ile düzeltilmesi gereken bir açık bu. Umarım en kısa sürede Revize ederler. Destekliyorum.

• Quote from Vintorez: “kusura bakmada ali abi sana bi kaç cümle yazacam biliyosun ben düzüm inş kırmam seni şimdi sen sevmediğin bir kaç insan yüzünden aylarca meleyi dinlendirdin eyw. 90 lvl sınırı geldi ne güzel benim gibiler 80 lvl carları attı sürgüne 2 günde 90 yaptım çarları dün son carı attım sürgüne şuan 89 lvl gelelim karakterde bekletme süresine onuda getirsinler nolcak orda ejderin vurmadığı alanlar var oraya park edilirmi edilir.. kısacası sen sürekli bunu dinlendirdiğin için ve 2+1 m…

• Quote from PoSW: “benim demek istediğim getirdikleri 90 lvl sınırı hiç birşey değiştirmeyecek değiştirecek olan tek şey meley ekiblerine ne kadar harcatabilirsek o kadar iyi şeklinde bir güncelleme olduğu ” 90 Level char kasmak şuan için çocuk oyuncağı gibi birşey ve bunu herkes biliyor. Ama getirilen level sınırına karekterde bekleme süresi getirildiğinde o sandıkların değeri dahada artacak. Şahsen ben istediğim türden bir güncelleme gelse daha mennun bir şekilde Meley kesebilirim. Quote from P…

• Quote from PoSW: “Hocam meleyle ne alip veremediğiniz var anlamadım gerçekten adamlar yıllardır mavi ejderi sömürdüler kapabilsem meley yerine mavi ejderi keserim ama makrolarla baş etmek zor şuanki oyunda en çok kazandıran mavi ejder kimse bunun farkında değil..Simdi gelelim konuya 90 lvl yaptılar çözümmü değil bende kesiyorum en kötü 2 haftamı alır 2 lonca yine keserim simdi diyorsunuz char bekletme oda sorun değil bir karektere full ateş dizer oto avda potu etkinleştirim magmaları üstümde tut…

• Umarım bu günki güncellemede Meleyde karekterde Char bekletme zamanı eklenir. Uyugulanırsada çok isabetli olacaktır.

• İstiflenebilir bazı eşyaların istiflenememesine neden olan hata düzeltildi. Halen Ay Işığında çıkan Kritik ve Delici iksirleri üst üste istiflenmiyor. @Adramis

• Quote from RedHolder: “Ne yani şimdi zodyak da ayakta tuttuğunuz.20 lwl çarlar oyunun "EN ZOR" mapından ganimet almayı hak ediyor oylemi.O zaman bizde meley de çarları karaktere atmayız sürekli kontrol ederız bence kendınızle çelişmissiniz ” Zodyağa 120 level olan Charların grubuna 20 Level nasıl dahil olabiliyor. Sanırım siz kendiniz ile çelişip başka bir şey düşünüp başka bir şeyler yazmışsınız. Yukarıda +9 Setlerden bahseden kişilere istinaden önceki yazdığım postları tekrar okumalarını tavsi…

• Quote from lAS1RET: “şakamısın dostum ya meley kesemıyorsun benm için farketmiyor suan bıle hazırım 90 lvl kasmıs haldeyım bidaha kasarız 100 e mesele deilde sanki sen kesmiyorsun çamur atıyorsun ” Espiri kabiliyetin baya yüksekmiş. Hayırlı forumlar sana.