Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• RaaJooNN IV

davana1234 - - Diğer

bende 81k yeseydim bırakırdım yine izledim videoyu 101k varmış helal demekten başka çare bırakmıyorsun.

• Olmak istediğiniz meslek nedir?

davana1234 - - Diğer

Şahsen ben Polis Özel Harekat olmak istiyorum bunun için de bayağı bir uğraş gösteriyorum. İnşallah olurum. Sizin de ne meslek edinmek istediğinizi merak ettiğim için bu konuyu açtım. Cevaplarınızı bekliyorum.

• RaaJooNN IV

davana1234 - - Diğer

81k nedir helal vallahi

• Level Sistemi...

davana1234 - - Diğer

Quote from tasrock: “Quote from davana1234: “77 lvl bir carim var nerde seri kasabilirim? İtemleri sürgünde kasılmak için yeterli değil. ” -Metin keserek bile kasabilirsin Katil metini kesebiliyorsan kulede katile çık hem hasılat yapıp sürgünlük item alırsın hemde kasılırsın.-Otomatik ava bırak özellikle hayalet ormanda 'Hayalet ağaç' lara bırakabilirsin pc başında olmadığın vakitlerde. -Örümcek zindanı 2.ve 3. katı da seri exp verir. Sürgünde yeterli değil derken neyi kastettiniz bu arada o kon…

• Level Sistemi...

davana1234 - - Diğer

77 lvl bir carim var nerde seri kasabilirim? İtemleri sürgünde kasılmak için yeterli değil.