Search Results

Search results 1-20 of 80.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Biraz Mola.

lStarkx - - Avrasya

Elinize sağlık gayet başarılı bir video olmuş.Özellikle son kısımlar videoya şenlik katmış.Başarılar

• Quote from SinirBaba: “Tebrik ederim Maşallah savunmalar alt üst olmuş.Yanınızda 1 2 tane daha farklı karakter olması lazım Nefesin kuvvetliymiş kardeş baksana adamı memleketine yollamışsın 27k nedir ya ” Teşekkür ederim süleyman Nefesi Kuvvetlidir Quote from 27KRAL27K: “Öncelikle emeğinden dolayı tebrik ederim.Video kötülemek için değil sadece belirli kısımlara dikkat çekmek istiyorum.Savaş sırasında köstüm fiş ve item bakımından hazırlıksız gittiğim savaştı,savaş olmuyor denk gelince hemen haz…

• lStarkx Saruhan Devam

lStarkx - - Saruhan

Quote from Milica: “Eline sağlık kardeşim, her şeyiyle oldukça keyifli bir video olmuş. Tebrik ediyorum, böyle devam. ” Teşekkür ederim bacım.Böyle devam

• Saruhanlıların Pençe ile imtihanı :D

lStarkx - - Saruhan

Selam aleyküm.Arkadaş ekranına yansıyan görüntüleri sizlerle paylaşmamı istedi.İlk Tebrik benden gelsin Fazla Konuşmama gerek yok video konuşuyor.Keyifli Seyirler Video Linki Tık Tık

• lStarkx Saruhan Devam

lStarkx - - Saruhan

Quote from D4NGERCLAW: “Tebrik ederim Ramazan bu çarı bu svde harcama dostum gel avrasyaya doğru ” Teşekkür ederim hamza.Farm işim sıkıntılı benim ya Quote from NiLeyna: “Saruhan en iyi bıçakçısı sende galiba Tebrik ediyorum. ” Teşşekür ediyorum. Quote from RichMaN: “Eline sağlık, Dandanakan'a bekleriz. ” Teşekkürler inşALLAH Quote from !Smptk!: “Tebrik ederim kardeş. ” Teşekkür ederim birader. Quote from SinirBaba: “Tebrik ederim Ramazan Keyifle izledim Favori sahnem 3:31 deki elemanın sadece y…

• lStarkx Saruhan Devam

lStarkx - - Saruhan

Selam Aleyküm savaşan arkadaşların eline sağlık.Başka bir konu açmıştım lStarkx Saruhan Devam diye video şarkılardan dolayı telif yedi.Yeni bir konu açtım.Ben izlerken ve savaşırken keyif aldım.Bir konuya değinmek isterim.Geçen güncellemeden sonra artık savaşlarda Madalya,nazar tılsımı vesaire bunların yanında 2.olarak kemikler kullanılmamaktadır.30Beceri hasarı karşı koymalı kemigin kayda değer bir etkisi kalmamıştır.Keyifli forumlar.Keyifli savaşlar dilerim.İyi seyirler. Video linki için Tık T…

• DarkRhino Dandanakan #1

lStarkx - - Dandanakan

Eline sağlık yiğit.Başarıların daim olsun.

• lStarkx Saruhan Devam

lStarkx - - Diğer

@Fons Modum Video şarkılardan dolayı telif yemiş.Konuyu kapatırmısınız yeni konu açarım,videoyu düzenleyince.

• lStarkx Saruhan Devam

lStarkx - - Diğer

Selam aleyküm.Savaşan arkadaşların eline sağlık.Bazı yerleri bilerek yavaşlattım Bir çocuk var kaplan kalkanı takan 15 bıcak çoşku ayykabısı takan Kurttan ve zihinselden tek yedigi yerleri yavaşlattım.Güncellemeden sonra 30 beceri karşı koymalı kemiklerin bir etkisi kalmamış.Kyanit hançerimde Şaman ve lycan taşı yoktur.Keyifli forumlar dilerim. lStarkx Saruhan Devam

• Saruhan Sohbet Başlığı

lStarkx - - Saruhan

Polemik yaratmayı bırak.Oyununa bak savaş olunca savaş,farm yapıyorsan farm yap.Myke yi tanımam ama karşında oldugundan dolayı heralde dogru yolun yolcusuymuş.

• Saruhan Sohbet Başlığı

lStarkx - - Saruhan

Ben kimseye benzemem.Önemli bişey olmadıgı sürece bende buralardayım merak buyurma.

• Saruhan Sohbet Başlığı

lStarkx - - Saruhan

Aynen Görüşürüz.Bende buralardayım.Aynen İnşallah görecegiz.

• Saruhan Sohbet Başlığı

lStarkx - - Saruhan

Quote from 'LoRiN: “Listede ismin yokda... ? ” 2gün sonra eklenir canım şow yapmana gerek yok.Seni kesmekten zevk duydugum şu oyunu şu sw yi kolay kolay bırakmam merak etme Ben gelene kadar kırmızıya gelinde bayrak bastık diye hava atın 10 15 kişi Ben gelince öyle bir fırsatınız olmayacak çünkü.Ha Mükemmel mitsi set dizmem yakındır.Korkma Titreeee

• Saruhan Sohbet Başlığı

lStarkx - - Saruhan

Quote from 'LoRiN: “Geçmiş olsun @lStarkx” Eyvallah hayırdır

• lStark Saruhan Savaş Görüntüleri 7

lStarkx - - Diğer

Quote from !Smptk!: “Tebrik ederim kardeş. ” Teşekkür ederim birader.

• Öncelikle Tebrik ederim.Bende Çift lonca meley kesiyorum.Bazen kes kes kes boguluyorum.2 Loncada Meley kesmek çok zor iş baya bir vakit alıyor.4 Tur ort 3.30 saat sürüyor.Okadar item okadar set okadar simya vesaire Masraflarımız.Bence Tek başına keserek günde 50 wonu hakediyor.Bence 50 wonda az Tekrardan tebrik ederim...Şunlarıda eklemek isterim.Tek başına Tek pc den 16 hesap açmak. Sandıkları toplamak,sandıkları satmak,çar attımı yüzük yetişecekmi elektirik gidecekmi internet kopacakmı.Elektiri…

• Saruhan Sohbet Başlığı

lStarkx - - Saruhan

Quote from 'LoRiN: “Kötü günümde yanımda olanlar eksik olmasın. Şükür son ameliyatı olduk başarılı geçti. En kısa zamanda dostlarımın yanında olacam. ” Geçmiş olsun apo

• Saruhan Sohbet Başlığı

lStarkx - - Saruhan

Quote from !Smptk!: “Selam Saruhan, mutlu günler Tıngır tıngır geliyoruz ” Aleyküm selam,Edebiyle savaşanlara hasret kaldık birader buyur gel

• Elit item arıyorum

lStarkx - - Ticaret

İşime yaramaz teşekkürler,konu güncel.

• Saruhan Sohbet Başlığı

lStarkx - - Saruhan

Hayır lı günler hayırlı Cuma lar Saruhan