Search Results

Search results 1-20 of 93.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• lDuaET Isınma

Yakuzaa - - Avrasya

Quote from HuNTeRHEAD: “Tebrikler eksiklere rağmen gayet güzeldi Mavideki şamanlara ders niteliğinde olmuş ” mavide ki şamanlara derken? savaşlara baktığımızda etkin şaman üstünlüğü sarılarda umarım derslerine iyi çalışırlar, skil at kaç, heal bas kaç yapan bir sürü şaman ile savaşıyorsunuz.. @lduaet konunuzu kirletmek istemezdim k.b.

• HaciMurtaza Dan Dan Akan Kan

Yakuzaa - - Dandanakan

kamudan vur kaç olayından başka bir şey göremedim, ful saldırı ile vur kaç çok zevksiz bir video olmuş 1 dk. bile izlemek işkence verdi.

• Biz Bize Yeteriz..!!

Yakuzaa - - Avrasya

tebrikler, büyük ümitlerle dandanakan dan gelen HACIMURAT kaçacak delik aramış resmen eline sağlık.

• lDuaET Isınma

Yakuzaa - - Avrasya

tebrikler, az kesersen daha zevkle izlenebilir.

• Avrasya Sohbet Başlığı

Yakuzaa - - Avrasya

@Dupontlii aklın sıra açıklama yapmışsın ama yanlışsın, dediğin gibi maviye 4-5 sağlam char geldi ve sarıya bedel denmesi mavi toplanıp yanlarında durmadığı için sarıya 4-5 char bedel demek abartılmamış olur, aynı ayarda 4-5 charda sarıya geldiğinde ve sarının her savaşta 20 kişiye ulaştığını da çıkan savaşlardan görebiliyoruz, tutturmuşsunuz ANKA loncası, mitsi simyalar çıktığından bugüne ANKA loncası aktif savaşlara katılan bir lonca değil, PATRON loncası 4-5 kişi olarak her savaşta zaten 20-3…

• Tebrikler VINS küçük harita kıpkırmızı yanıyor mşlh ve 4 - 5 kişi savaşıyorsunuz, sarılara soruyorum 4-5 kişi 25-30 kişiye karşı hiç savaştınız mı? Yeni gelenler olmasa bu sayı üstünlüğüne rağmen kuleyi unutmuştunuz, yaşananları unutmayın diye hatırlatmak istedim, savaşmayan maviye gelip 3-5 kişiyi kesip boşa ahkam kesiyorsunuz..

• Avrasya Sohbet Başlığı

Yakuzaa - - Avrasya

@lAS1RET eminim ki öyledir. Ban yemek istiyorsan hesap çok sende ver 1-2 tane diyeceğim de zaten kimin girdiği belli değil senin charlara. Avukatlık yapacağına git boss larını kes zaman kaybetme..

• avrasya onlıne..!

Yakuzaa - - Avrasya

tebrikler Aliço, başarın daim olsun.

• Avrasya Sohbet Başlığı

Yakuzaa - - Avrasya

Quote from llBeastLy: “Eyw oyun hesaplarına girmiyosunuz bari forum hesabınıza girin ” inş. senin de charın olur da, forumdan sahalara inersin.

• HaciMurtaza (k)-Ankalar Fragman

Yakuzaa - - Avrasya

tebrikler hacı güzel damageler yakalamışsın, sarı da kendini bıçakçı sanan 2-3 Ninja var örnek alırlar umarım seni. Ayrıca mavi bayrak oyuncuları sw ye gelen arkadaşların videolarına güzel yorum yaptığında şakşakçı, başkasının damageleri ile avunun gibi lakırtılar ediyorlardı, Şimdi değişen ne oldu köyden çıkmaya cesaret edemeyen şahıslar kurdeleciliğe başlamışlar. Eşit şartlarda ikinizde + lı olsaydınız İceblue yu yıkabileceğini de düşünmüyorum, adam deposundan bir şey almaya gidiyor yapılan yo…

• Avrasya Sohbet Başlığı

Yakuzaa - - Avrasya

Quote from xScavia.: “Selamalar avrasya, uzaktan atıp tutanlar SWnize geldik akşam bi hoşgeldniz dersiniz umarım ” a.slm hacı h.g, mavi kendi içerisinde ki savaşı henüz bitiremedi ki sizinle savaşsın, bencesen ibo ya takıl sabahlara kadar boss kesersiniz..

• Madbarz Avrasya Savaşları Atak Testi

Yakuzaa - - Avrasya

tebrikler, güzel damageler yakalamışsınız.

• Avrasya Sohbet Başlığı

Yakuzaa - - Avrasya

Quote from DEVRA: “Burda boş boş yazı yazıp ortamı germeye mi çalışıyorsun? [b]Şu egonu al ve burdan uzaklaş wink.png [/b] Bu gün mavi kalabalıktı.Bi de utanmadan eşittik diyebiliyorsunuz. ” savaş en azından 5 kişiye karşı 30 kişi değildi, bayraklar arasında en fazla 5 karakter fazlalık oluşurdu ama 5 değil 10 fazla da olsanız mavi keser geçer, 4. kat dan sonra zorlanıyoruz..:) ego demişken adam senden güçlü olduğunu söylüyor aksini iddia ediyorsan çıkarsın karşısına ws-arena nasıl arzu edersen …

• Quote from lAS1RET: “Tebrikler Madbarz . Sanırım SaY1Do karakterine yorum yapanlar olmuş savaş sadece savaşmak değildir bazen arkadaşlarını desteklemektir çözme hel vs vs forumdan yorum yapacağınıza Çarınıza girin fedakar kişilere çamur atmayın üstündeki loncaya dikkat ederek yorum yaparsan sevinirim @Yakuzaa ” Kişi ismini mavili korkak arkadaşlara örnek olması adına verdim anlayana tabi, senin de dediğin gibi destek destektir.

• lHANIMEFENDI Avrasya Savaşları

Yakuzaa - - Avrasya

tebrikler hokkabaz güzel char dizmişsin.

• tebrikler Madbarz, bir arkadaş sayıları dengelemiş maşallah adam çoğunluğundan boşta kalıp, sarının tüm bıçakçıları okçu olmuş sadece karşıdan ok atmışlar ve iyi ki arada çıkıp şamarlamışsın neredeyse 1 pot harcamadan savaşı bitireceklermiş. Savaşta bulunan mavi arkadaşları tebrik ediyorum, Sarıyı toplanabildikleri için tebrik ediyorum, Mavinin duyarsız sadece kendini düşünen amelelerine de yazıklar olsun diyorum.. SAYIDO kenara pusmuş sadece heal doldukça heal basmışsın seni de ayrıca tebrik ed…

• Quote from istikrar: “Tebrik ederim çok güzel hasarlar.Dün gece savaşa neden sarıdan kimse gelmedi anlamamıştım şimdi anladım :)Başarıların daim olsun. ” sarı 3-4 kat olmadan kule savaşına çıkamaz zaten, bir sonraki akşam olduğu gibi.

• llGreTeL kule görüntüleri

Yakuzaa - - Avrasya

tebrikler murat, bugüne kadar maviler üstün değildi sadece sarılar 30-40 kişilere çıkmıyordu savaşlarda 5-10 arası mavi 20 sarıya bedel geliyordu da 10 kişiye 30-40 kişide biraz abartı olmuş 2-3 aydır oyuna girmeyen UCUZ bile grubundaydı. Mavi den bahsedecek olursak toplansa sarının hiç şansı zaten yok, hayırlısı olsun bakalım.. bir grupda 3 healci 1 kritikçi süper bir şey olsa gerek mavi olarak öyle bir grup nasip olmadı henüz.

• Avrasya Sohbet Başlığı

Yakuzaa - - Avrasya

Quote from IHykoss: “Selamın aleyküm güzel savaştı ellinize sağlık her iki bayrağında tbrk ederim sarılar bana biraz çok geldi baya kalabalıklar ” mavi de char çokta birlik beraberlik olmadığı için mi desem, sadece yang derdine düşmüşler boss kovalıyorlar mı desem, bilemedim ki? nedir bu yang, event hırsı mezara mı götürecekler anlamıyorum.

• Yeniden avrasya iyi seyirler

Yakuzaa - - Avrasya

tebrikler, başarıların daim olsun.