Search Results

Search results 1-20 of 167.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dandanakan Sohbet Başlığı

IiLLeGaL.. - - Dandanakan

Quote from Luthenia: “Hehehe benim bu günlük kumarım biter hayırlı işler. ” Dost musun düşman mısın belli değil be abi

Quote from Luthenia: “Özder istersem sınamakla kalmam başına yıkarım bilirsin. Hemde müthiş ortam var şuan. ” Düşündüğümü sakın yapma sakın

Quote from Luthenia: “Ban yiyecek şekilde hiç dalga geçmedim ki senle gayet akıl mantık çizgileri içerisinde sınıyorum sabrını. ” Sabrımı sınadığını her şekilde belli ediyorsun zaten ama sadece sınıyorsun olay bu

Quote from -Seyri37-: “Allah yardımcın olsun kardeşim @IiLLeGaL..” Saol kanka

@Luthenia En azından ban yeme korkusu olduğu için dalga geçemiyorsun... @Luthien02 O nedenmiş acaba ??

Quote from Luthenia: “Benim laflarımı bana kullanma Özder. Ben şeytanın ta kendisiyim kardeşim. ” Server atınca en çok sen ve çenenden kurtulcam ya ona seviniyorum

@Luthien02 Öyle bir karar varsa söyleyin uğraşmayım boşuna

Quote from Luthenia: “Perşembe olmaz dedim ben sana dinlemedin. ” Dediğin doğru çıktı Azrail olsa canımı alır sen süründürmeye gelmişsin...

Quote from Luthenia: “Gene Server atamamış bir garip varmış burda duyduğuma göre. ” dalga geçme be

Galatasaray 3 Brudge 0 boşuna izlemeyin

Ve yine oyun bakımda ve yine gidemedik ne desek boş

@xRedLinex Biliyorum abi de alıştıra alıştıra söyleseydin keşke bi anda bu karar olmadı ya tamamen bırakıyor musun yoksa bi gün geri gelcek misin ?

Quote from xRedLinex: “Slm iyi geceler arkadaşlar 1 yıldır aklımda olan oyun sonu düşüncemi an itibari ile ani kararla yerine getirmiş bulunmaktayım oyunda görüp vedalaşamadığım arkadaşlar Allaha emanetsiniz... yanyana ve rakip olarak savaştığım herkese oyun hayatında başarılar dilerim... (GialloRosso Rediron RedLine) ” Abi sen gitme bari be

Quote from Jesena: “Hangi servera geçiyorsun @IiLLeGaL.. ” Geçemiyorum kardeşim kaldık burda yine,günhana gitmek istiyorum

Hesap silme kodu e maili geldi fakat bağlantıya tıkladığım da bağlantı yanlış dedi ikinciyi almaya kalktığım da bir gün daha bekle dedi Bakalım şu oyunu ne zaman düzelteceksiniz de server atabilecez

Quote from Miraculous: “@IiLLeGaL.. Panelde silmek istediğin karakter nickinin üzerine tıkla, alta küçük bir pencere açılacak. Oradan 'Ayarlar' seçeneğine tıkla, hesabına ulaşacaksın işlemi oradan yapabilirsin diye umuyorum. ” Deniycem inşallah olur dediğin

Quote from Jesena: “Quote from IiLLeGaL..: “Arkadaş biri karakteri nasıl silceğimi söyleyebilir mi ? Acil ” Cliente id ve şifren ile giriş yap sağ taraftan işlem yapmak istediğin çarı seç ''oyun hesabını değiştir'' seçeneğinin altında ''ayarlar'' yazıyor ona tıklayınca seni metin2nin sayfasına atıyor oradan karakter silme koduna tıklayarak yapabilirisn sanırım ” Daha açık anlatsana şunu acil

Arkadaş biri karakteri nasıl silceğimi söyleyebilir mi ? Acil

Quote from Liana: “Eksilere düşmüş ve bir tagı bile olmayan adminden selamlar ” A.selam adminim nasılsınız ?

• Metin2 Gameforge.com'da

IiLLeGaL.. - - Genel Tartışma

Şimdi ben yarın server atıcam fakat gidiceğim yerde karakterimin 5 tane açık karakteri var onun birini nasıl silicem? Siteden alıyorduk önceden şimdi karaktere giremiyoruz