Search Results

Search results 1-20 of 242.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Metin2 Gameforge.com'da

kimbu67 - - Genel Tartışma

genel sıkıntı bence oyunun veri tabanı iyice yavaşladı dhaa gecen sene veri tabanı yeni teknolojiye taşınmıştı güya noldu o işe yaramadıysa eskisine geri taşıyın bu yavaşlama ısınlanamama item kaybına ticaret camında bozukluluga depo açarken oyundan atmya lag sorununa ve oyuna girememe orunu yapıyor

• pm botlarını banlamalrına gerek yok arkadaşım biz zaten engellıyoruz tamam zaten banladıklarında yenısı geliyor onuda engellmek zorunda kalıyoruz 1 kere engellyelim bitsin

yeni sistem ile açmayıp eski sistem ile açarsanız sürekli desteğe başvur çıkıyor o yüzden yenisine razı olun aslında güzel alışınca da bakalım

Quote from WerdemW: “arkadaşlar hesap şifresini değiştirebiliyosunuz sorunsuzca ayarlar bölümünden yapabiliyosunuz e postayıda değiştirebiliyosunuz sadece istemciden giriş yaptığınızda e postaya bağlı hesapları sanırım ayıramıyosunuz gerçi denemedim onuda dener size bildiririm bence bu sistem iyi olmuş şifre kulanıcı adı yazmaktan ellerim nasır tutmuştu ch değişmek için şimdi tıklıyon giriyon ” o bakımdan güzel birde aynı mailden yeni hesap olustur bakalım sende neler oalcak burya yaz sonra bend…

@Malibu e posta ile giriş yapma ID ile giriş yap sonra sunucuya gir senin yaotığın şey yeni e posta ile yeni hesap olusturmak gibi yada metın2 oyunun kurulu oldugu yerde ki metin2client ten açarak gir

Quote from Malibu: “Mail adresimi giriyorum yeni hesap açmam isteniyor sunucuya bağlan diyince. Ben hesabıma nasıl ulaşacağım kesinlikle çözemedim ? Böyle bir şeye neden ihtiyaç duyuldu bunu da anlayamıyorum. Eski haline geri dönmesini istiyorum. Acil. ” Gf istemcisini ilk defa acıtgında e posta yada kulanıcı adı ister oraya normal oyunda kulandıgın ID ile giriş yapıyorsun yani oyun acıldıgında ID yazmıyorsun onu buraya ayzıyorsun ve sana baglı oldugu e postayı gösteriyor devam ediyorsun o kadar

Quote from KenNoKage: “@kimbu67 Çok bilmişlik taslama. Uzantıyı değiştirmeden olmuyor. İnsanların banlanmasına sebep olursan, o kulakların acayip şekilde çınlayacak haberin olsun. ” üzer,nde oynama yapan sizsiniz orjinal dosyası silip adını değiştiyorsunuz ben değiştirmiyorum GF yani gameforge koymus alın burdan girin eski clinet diye isteeer gir isteeer girme bananeee

@KenNoKage Dayı güldürme adamı ben adama link mi erdim de güvenme diyon güvenme kelimesinin acılımı bir link verirsin güvenme dersin allah aşkına güldürme beni 2 tane pc var her ikisinede yeni istemciyi güncelledim ve metın2 oyununun kurulu oldugu yere metin2client adında dosya var ordan acıyorsun bu kadar basit GF koymus oraya acacan açmazsan acama banane ala laa

cpu kullanımları sizde nasıl bende iyi suan

@Adramis bazı geri bildirimler yapıyorum GF istemcisine oyun ID kayıt aldıgımızda metin2 sitesinden giriş yapamyıorsunuz hata veriyor Diğeri GF istemcisine kayıt ettiğmiz ID ve mail üzeirnden yeni hesap olusturdugumuzda örneğin ahmet166 ID yapıyorum olusturuyorum ve sonuc olarak benım ayzıdıgım deil rastele bir ID veriyor ve cok uzun bunları iletin

@mahsum99 metin2 sağ tık dosya konumunu aç ve orda metin2client dosyası olacak bende var oraya tıkla client istemcisine gerek kalmadan direk bylock başlatıyor ve acıyor

Quote from Federal06: “Aga 2 tane metin2 açılmıyor itemler,paralar yan çarlarda kaldı adam akıllı bi şi olmazmı bu adamların y ” 2 tnae metin2 açılıyor GF istemcisinin sağ üstünde bulunan diğer oyun hesabını oraya katdet bu durumda o hesapda bu hesabın mailine dahil olacak ve şimdi 2. metin2 yi açabilirsin

Quote from mahsum99: “Anladıysam arap oluyum eski clientlerden girebiliyormuyuz gfcli3nt istemiorum ben işteyim biri aydınlatsın. ” metin2 oyununun yüklü olduğu dosyayı aç "metin2client" yazan uygulamadan GF sistemine gerek kalmadan açabiliyorsun

• Etp eldiveni

kimbu67 - - Öneriler

zaten site eldivenini etp için alıyorum etp eldienini direk alsam daha mantıklı olur katılyıorum

2 bilgisayarı olan aynı anda 2 sunucuya girebiliyor denedim sorun yok diğer biri aynı ıd ile başka sunucu diğer pc de aynı ıd başka sunucu giriyor

yani bir hileciyi banladıgınız da bütün hesapları banlanmıs mı oluyor anlamadım bu böyleyse güzel ama adamlar eski client ile açabiliyormuş

sunucu bileti ile gçeersen olur da anadoluda sunucusuna girerken kullandıgın ahmet adındaki ID ile turkeye ahmet adındaki ID aynı anda giremıyorsun onu dedim hem anadolu hem turkey aynı anda girmiyor. anadoluya girdin turkeye de girmek istiyorsun yenı mt2 açman lazım açtırmıyor yeni bir sunucu acılsa aynı ıd üzerinden girersin ama eski sunucu da aynı anda cor görevi yapmamazsın ben şahsen dodurgada sıkılıp cor için oto ava bırakıyordum turkeyde car kasıyordum artık 2 sinden birini yapcam

Bu güncellemeden anladığım tek şey aynı hesapla 2 sunucuya girememeniz buda GF:Baska sunucuda oynamak istiyorsan ona ayrıyetten ep yükle kardeşim. dedi ve bu güncelleme daha fazla ep harcatmasının yolunu açıyor sevgiler saygoılarhiçbir güncelleme yoktur ki ep harcatmasın!

2. bir mt2 acamıyorum oyna düğmesinde olumsuz işareti var tıklamıyor

• off daha yenı yakaldım ful kostum kask zırh silah pet lv li pet + şamanı o akdar itemı vvar yetmıyo hile acıyo