Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Viranee: “Arkadaşlar benim bu tabloda gümüş alma şansım var mıydı 210 puanla bitirdim 5ler öle dizilmiş ki beni kıskaca almışlar gibi nerden taş yesem oda beni avlayacak gibi dizilmişler yada ben tam kavrayamadım oyunu ? b68E7n.png ” Böyle bir tabloda ancak 4 ile puan kasabilirsin 5 ile bir 5'lerden birini çevirir K ile de bitirirsin. Ama şans işi eğer 4'lerin yerini bilmiyorsan. 5 'ler birbirine yakın değilse puan kasmak zor ama haklsın o konuda. 4 ile çevirebileceğin 11 kart çevirem…

• 5'ler masada dağınık olursa sıkıntı oluyor. Kendi 5'inle puan kasamıyorsun...

• Site eldiveni ile metinden düşen eldiven birlikte kullanıldığında ters etki verirdi eskiden bu değişmiş galiba arkadaşlar. Şans eseri ikisini aynı anda kullandım birkaç gün önce ve denemeye devam ettiğimde gerçekten drobu artırdığını farkettim. Deneyip onaylayabilecek var mı yoksa aşırı şanslı birkaç gün mü geçiriyorum?

• Katta acayip lag var.

• Quote from DeRiNDaRBe: “Oyuncularımız her sene aynı seyi yazmaktan bıkmıyor ve usanmıyorlar. Bu orucu bozan seylerin her sene tekrar tekrar sorulması gibi birsey. Lütfen sunu aklınızdan cıkarmayınız. Uzun etkinlik donemlerinde tüm etkinler bir kerede duyurulmaz. Zamanı geldikce peyderpey duyurulur. "Hani bu nerde su nerde yok madem ki kaka" zihniyetini bırakalım lütfen. Henuz baslangıc etkinliklerindesiniz. ” Modum fazla merak cildi bozar derler ama duramayıp soracağım, Metin ve Boss'lardan ifta…

• Oyunun zorlukla alakası yok tamamen şansa dayalı. Tabloda 25 kart var, kendin alttan 12 kart çekebiliyorsun. 5 tane 1 4 tane 2 3 tane 3 2 tane 4 1 tane 5 ve K toplam 16 tane kart çekebilsek aşağıdan iyi etkinlik olurmuş. Gereken puanlar zaten yüksek.

• Ejderha taşı parçası çantası

blckbywht - - Diğer

Corları açtığımızda nasıl simya penceresine düşüyorsa, ETP'ler içinde aynı şey yapılabilir. Hatta simya ile ilgili tüm itemların Yeşil-Mavi Ejderha Fasulyeleri, sandıklardan çıkan Cor Draconisler vs Simya penceresine eklenecek yeni bir sekmeye düşmesi sağlanabilir zor bir şey değil bence.