Search Results

Search results 1-20 of 28.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• en çok merak ettiğim konu g f yada webzen şirket yetkilileri bu hile olayına nasıl çözüm bulamıyorlar halen anlamış değilim neden acaba, bilgi sahibi kimse yokmu açıklasın da bilelim.

• tebrikler emeğine sağlık bilader çiçek açmış her yer

• lHANIMEFENDI Avrasya Savaşları

DwaLin - - Avrasya

Tebrikler güzel görüntüler şu ilk müziğin adı ney ya

• Her oyunda olduğu gibi Metin2 de de güncellemeler olacak ve devam edecektir siz isteseniz istemeseniz de lakin eleştiriye açık bir güncelleme daha geldi. Bu gelen güncelleme diğer son 3 güncellemeye göre daha yapıcı olmuş. Wonların 999 a kadar olması mantıklı bir adım lakin o wonları bir arada gören sayılı insanlar var ticaret işlerinde çok işe yarayacak bir uygulama tebrik ederim. Meley bossunun giriş sınırı 90 olmuş yada 120 lwl olmuş fark eden bir şey olmadı yıllardır 2+1 kesen arkadaşlar yet…

• kususuz mükemmel simyayı öbür dünya da dizersin artık 4 yıldır o simya ile oynuyorsun zaten ama gelişme var grenayı KUSUSUZ takmışsın 4 yıl önce de mat simyam var diyordun 4 yıl sonra da aynı değişen ne var ki videoyu her kırptığında adam ya çivit kurt ruhu yakıyor ya da kırmızı kurt ruhu adamın kalkmasını hiç izin vermiyorsun zaten saz ekibi de sağlam veba Şimdi ağlamayada başlarsın pençe savım yok diye sende zaten hiç bişe yok haklısın :) kendini haklı çıkarabilirsin hadi iyi forumlar :)

• Avrasya Sohbet Başlığı

DwaLin - - Avrasya

Günaydın hayırlı sabahlar Metin2 forumun ne çok kanunları varmış ya TCK da bile bu kadar kanun kural yok Her neyse adminlerimiz çok güzel çalışıyor çok :)

• Avrasya Sohbet Başlığı

DwaLin - - Avrasya

Selamun Aleyküm

• Video müziği dışında kaide değer bir şey görmedim müzik için saol

• Avrasya Sohbet Başlığı

DwaLin - - Avrasya

Quote from leqgsa: “Quote from iCEBLACK53: “@leqgsa hatta hangi bayrak olursan ol sarılar özeline girip ağlamaklı bir yazışmayla seni sarı bayrağa davet edeceklerdir bence davet etmelerini beklemeden sarı bayrak ol çünkü onlar sever tanımadığı kişilere kucak açmayı kesilme korkusu başa bela Mavilerde bunu göremezsin cünkü mavilerin öyle bir derdi yok herkes kendi keyfinde sen gelmişsin veya gelmemişsin kimsenin umrunda olmazsın açıkcası ama prensesler gibi karşılanmak istiyorsan Sarı ol Sarı :))…

• Avrasya Sohbet Başlığı

DwaLin - - Avrasya

Quote from leqgsa: “Quote from MarbLed: “Quote from leqgsa: “Slm Avrasya buralarda yeniyim bu hafta buraya geçmeyi düşünüyorum tavsiye eder misin ve hangi bayrak daha canlı keyifli sohbetler hayırlı akşamlar ” Ticaret içinse Maviler, Savaş ws içinse Sarılar yada Kırmızılar ... ” o zaman sarı Yada kırmızı olmalıyım ” Sarıya geçmeden önce bir 10000 defa düşünürdüm şahsen hep sarıda kalacaksın anlaşılan köyden çıkanı görmedim de Şimdiden hoş geldin umarım sıkıntılı insanların yanında olmazsın sarıd…

• Avrasya Sohbet Başlığı

DwaLin - - Avrasya

forumda her postu inceleyen adminler var ama oyunda her dk başı yang satılır mesajı atan botlara bir çözüm yok :) tebrikler forum adminleri işinizi laiki ile yerine getiriyorsunuz :)

• Teşekkür ederim bilgilendirme için 19.2 güncellemesini en iyi şekilde detaylı anlatmışsın emeğine sağlık..

• HesapWakti kule savaşları

DwaLin - - Diğer

Tebrik ederim güzel görüntüler (IPu) :D

• Veba kırmızı pota öyle abanma sonra ona da zam gelecek senin yüzünden maviye gel kırmızı özüt vereyim :)

• UHRA (VINS) Avrasyanın Çöküşü...

DwaLin - - Diğer

tebrikler emeğinize sağlık

• Avrasya Sohbet Başlığı

DwaLin - - Avrasya

Salın küçük enişteyi salın tutmayın kendi ezikliğini söylüyor onuda bir şey olmuş gibi pençe yokmuş da beceri sav varmışta toplu savaşta 5 saniye ayakta duramayan insanları kaile almayın :) 4. yıla giricem avrasya da bir veba iki devra üstlerine yok tebrik ederim ikisini de onlar olmasın bu sw de oyun oynanmaz

• Selamlar öncelikle sorum şu; Metin2 ye daha yeni oyuncular kazandırmak için bir çalışma olacak mı ? Oyunu hiç oynamamış ama oynamak isteyen oyunculara daha çabuk gelişmelerini sağlamak için neden bir çalışma yok ?

• Avrasya Sohbet Başlığı

DwaLin - - Avrasya

adama da hak verin belki parça itemi vardır her savunmayı bir itemde toplayamıyor Benim tavsiyem bir arkadaş var dı adını unuttum oda senin gib sura oynuyordu senin gibi şikayetçiydi o çözümü bulmuştu oyun eşine ışınlan atıyordu yada karakter atıyordu korumalı alana geçip çözme bitesiye kadar bekliyordu sana bir iki taktik versin bence

• Avrasya Sohbet Başlığı

DwaLin - - Avrasya

Kankuday kardeş çok komiksin cidden var ya hiç gülesim yoktu yemin ediyorum sana istersen birde oyunda genelden bağır :)

• Avrasya Sohbet Başlığı

DwaLin - - Avrasya

Günaydın :)