Search Results

Search results 1-20 of 68.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Metin2 Gameforge.com'da

RuziNazar - - Genel Tartışma

Bugun akşam işten gelip gameforge clienti üzerinden yeni mailimle 2 hesabıma girerek oyunu sorunsuz oynadım. Bilgisayarı kapattım şimdi girmeye çalışıyorum mail geçersiz ıvır zıvır yazıyor nerede hata yapıyorum acaba? "Geçersiz giriş bilgileri" yazısı çıkıyor.

• @KenNoKage Farklı DNS kullanmıyordum, deneyeceğim. Bilgisayarım yeni formatlı metin2'den başka oyun yüklü değil sadece metin2 için kullanıyorum virüslük birşey olacağını zannetmiyorum ama tarama yaparım. Hız testi yaptım ve internet max hızıma göre en üst seviyede çıkıyor sonuçları. Yani oyuna giremediğim zamanlarda 1080p videolar izleyebiliyorum hiçbir problem yaşamadan. DNS denedikten sonra çözülmezse Antimalware ile tarayacağım. Teşekkür ederim.

• Quote from Met33: “şimdi saat 15de kart droblari bitecek. Peki ben kastığım setleri yarın sabah 10a kadar oynayabilecekmiyim ? Bilen aydınlatabilir mi ? ” Kartların üzerindeki saat son oynanma saati mi kart düşme saati mi?

• Bakıp çıkmışlar teşekkürler :)

• Quote from Acronis: “Tamam oyunda hata varda biraz abartmadınızmı arkadaşlar ? Yaklaşık 20 gündür hesabım 7/24 açık kart kasıyorum bu oyun beni neden atmıyor ? Tamam oyun geç açılıyor bazı saçma sapan hatalar veriyor da kendinizce ufak çaplı çözümler üretebilirsiniz. Burda yönetime sallamanın gf ye sallamanın bı anlamı varmı ? ” Abarttık mı? 20 gündür hesabın 7/24 açıkmış kart kasıyormuşsun. Biz ise kasamadığımız için burda derdimizi dile getiriyoruz. Kendimce bütün çözümleri denedim Türk Teleko…

• 2 gündür test etme imkanı buldum ve 15 dakika arayla iş yerimde ve evde oyuna girmeye çalıştım, iş yerimde sorunsuz girip oynayabiliyorum 4-5 oyun açabiliyorum donma kasma olmuyor, ancak eve geldiğimde yani hemen 15 dakika sonrasında oyuna girişte problemler başlıyor hızdan yana bir problem yok evde ancak oyuna girmek mümkün değil girebilirsem en fazla 5 dakika sonra komple kapanıyor. Dün de yazdığım gibi oyun sistemi kafasına göre adam seçiyor bazılarına oyun için müsade ediyor bazıları ise bek…

• Gözümüzün önünde yayıncılar yayınını yapıyor, eventin tadını çıkarıyor, oyuncular farmın içinden geçiyor ama oyuna giremeyen bi o kadar da insan var. Bunu bana birisi açıklayabilir mi? Neden onlar girebiliyor da ben giremiyorum? Bu oyuna girenler neye göre belirleniyor? Saat 20.30 dan bu yana zorluyorum maalesef henüz giriş yapamadım saat 00.20. Ben oyunda nazar tılsımının vb süresi geçen eşyalarımın telafisini nasıl yapacağım? O kadar çok doldum ki sayfalar dolusu yazabilirim ama nafile olduğun…

• 1 manu daha hediye eder üstünü örtersiniz! Alınan nazar tılsımları otomatik avlar nesne marketin süreli ve eşyaları hepsi eriyip gidiyor bugün 3 adet setimi oyunun birden kapanması yüzünden kaybettim. Acaba bu sorunlar sadece Türkiye serverlerinde mi var yoksa diğer ülkelerde de yaşanıyor mu

• Gündüz hiç problemsiz 30 kart seti kastım. Oynamak için girmeye çalışıyorum oyuna giremiyorum. Ya karakter ekranında kalıyor ya bağlanıyorsun diyerek bekletiyor ama arkadaşlarım oyundan görüntüler atıyorlar ne biçim bir sorun bu böyle.

• Oyun içi "Adminlik tecrüben var mı kardeş?" diyenler Gameforge yetkilileri sanırım sokaktan geçenlere mi yaptırılıyor bu geliştirmeler, her seferinde kaybeden oyuncular oluyor, bunlar gözardı ediliyor maalesef 1 aydan 15 güne düşürüp maddi kazancını düşünüyorken oyuncuların [b]senin yüzünden boşa giden eşyalarına önlem yok boşa giden itemleri telafi etmiyorsun %100 tecrübe eventinden telafi olmaz :)[/b]

• Bayram dönüşü bende Türk Telekom'a sallayıp duruyorum oyuna girmiyor diye, oyunu başlat dedikten 2-3 dakika sonra giriş penceresi geliyor güç bela girebilsek de lagdan hareket edilmiyor sanırım oyunda problem var testlere göre internet hızımda problem yok ancak 2 gündür oyunda kalabildiğim dakika sayısı 5-10 dakikadır en fazla. Güncellemeler güzel görünüyor lakin oyuna girip tadını çıkaramadık henüz.

• Konu çok uzun olmuş tamamını okumadım bildirimi yapıldıysa kusura bakmayın. Güncelleme öncesi problem yoktu ancak güncelleme sonrası ticaret camında Kostümler>Omuz Kuşakları araması yapınca saç stilleri çıkıyor. Omuz kuşaklarına diğerler kısmından ulaşılıyor.

• Versiyon 19.3

RuziNazar - - Genel Tartışma

42 level çarımla 1. köye ışınlandım, ekran açıldığında ise aynı hesabımdaki 115 level çarımdaydım hata var sanırım.

• Maalesef evente puanım 0 yine emeğiyle bir şeyler yapanların önü tıkanmış hilecilere geç kardeşim denilmiş. 10 defa balık tutturuyorsun 3 tanesini yakalıyor 1 tanesine yapboz veriyor... Çıldırmak isteyen oynasın sinirleri bozuluyor insanın adam 10 tane çar açmış yanımda balıkları yerlere sepiliyor bizde sinir krizi geçiriyoruz.

• Etp görevi

RuziNazar - - Diğer

Quote from Deeperise: “Oyunda yapacak bir şey kalmadı. Ne demek ticaretinin gelmesi taraftarı değilim. Herkes senin gibi bos kesemiyor metinlerin içi zaten tatmin etmiyor bir an önce Ejderha Taşı Parçası'nın ticareti gelmesi dileğiyle... ” Benim vurgulamak istediğim ana konu etp ticareti olsun olmasın meselesi değildi droplardaki değişiklikti sen yanlış yerden yakalamışsın, ticareti gelir gelmez tartışılır derdim de o değil zaten. Gelse de hiç bir şekilde itiraz etmem sadece fikrimi savunurum. O…

• Etp görevi

RuziNazar - - Diğer

Yazdıklarına katılıyorum. Bu konu ne yazık ki oyuncuları oyundan uzaklaştıran bir uygulama oldu. Dün simya sürelerimi uzatmak için 55 level yan çarım ile etp avına çıktım ancak oyuna yalnızca akşamları vakit ayırabildiğimden bütün akşamım 5 cor yapabilmek için heba oldu. Onda da 2 tane %30'luk 3 tane %5'lik süre nesnesi verdi. Yazıktır günahtır zaten ticareti yok nesine drobları kısıldı anlamıyorum. Razadorda tur başına 40-50 tane aldığımı hatırlıyorum levelimde değişiklik yok şimdi zor zahmet 2…

• Ejderha Taşı Parçası Hakkında

RuziNazar - - Diğer

Cümleten iyi forumlar. Oyunda karşılaştığım bir durum hakkında buraya yazma ihtiyacı hissettim. Bildiğiniz üzere ETP ticareti kalkmadan önce razadör kesen oyuncular kendi ETP ihtiyacını buradan karşılayabiliyorlardı. Lakin levelim değişmemesine rağmen razadörün eski verimi yok etp konusunda. (Bununla alakalı bir bildirim de yapılmadı. Drobları kısıldı vb gibi.) Bu konudan muzdaribim çünkü simya süremi uzatmakta problem yaşıyorum. (Altını çizme ihtiyacı duydum çünkü simya uzatmak için yan çarda e…

• Görev kitabı prens 3 cömertliği

RuziNazar - - Diğer

Teşekkür ediyorum sağolun :)

RuziNazar - - Diğer

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için :)

RuziNazar - - Diğer

Teşekkür ederim sağolun :)