Search Results

Search results 1-20 of 214.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Avrasya Sohbet Başlığı

kenshin - - Avrasya

Hayırlı akşamlar Avrasya bu ayin sonuna biletler geliyormuş ellam

• ANKA-aGreSss Bıçağın İki Yüzü 1

kenshin - - Diğer

Sv de bıçak savunması açığı almış başını gidiyor karabuyu zihinsel savaşçı herkes damage yemiş Avrasya’da bıçak savunmalarını kim diziyor yahu kuledeki seytanlarmi Sari bayrak arkadaşlara Sezen Aksu’dan yarin keskin bıçak şarkısını armağan ediyorum

• Avrasya Sohbet Başlığı

kenshin - - Diğer

Quote from cakirbeyll: “sa Hayırlı akşamlar ” as hasan abey, iyi akşamlar Avrasya biletler geliyormuş hayırlı olsun savaşlar kızısacak desenize

• Patron SİHİRBAZ Sansasyonel Güç

kenshin - - Diğer

Tbrklr abi beklediğim video beklemeye değdi açıkcası yıl olmuş 2019 hala + 10 space yiyen arkadaşlar var hani o düz vurus damageleri yemekte ayrı bir sanat atak yapacaz diye savunmaları depoda unutmuşlar ellam , kış olimpiyatları kule turlama , sihirbazdan kaçış ve kule tavaf sihirbazın vuruşu İle başlamıştır

• DrJoonSnoW PART 3

kenshin - - Diğer

Tbrklr bukadar rakibin sadece blazingsatr ve cakircali icin toplanması ayrı bir keyif verici

• Avrasya Sohbet Başlığı

kenshin - - Diğer

Slm iyi akşamlar Avrasya biletler gelsede eski yuvamızı ziyaret etsek

• Quote from Majestic08: “Vasat bir video 1.6K-2-3K Gibi komik damageler vurmuşsun. Bizim karakterlerin hiç birini kesememişsin. Üzerine yaşam ve yönge boğulmuş karakterin.(Dibine kadar sura sav takarak) Savaşma şeklin buysa , kalsın ... Köy bahane ediyorsun tüm kule savaşlarına geldik ve hepsinde köyün yolunu tutan taraf oldunuz. Ayrıca sarı köy ve mavi köy arasında savaş ortamı olarak çok fark var. Mavi köyde pazardan geçilmiyor. Sarı köy ise her türlü savaşa müsait. Köy olayını bir kenara bırak…

• Kral heryerden krall , hiç eşit sayılarda yahut az rakibe karşı savaşmıyorsunuz o şekilde bile geri fites yok tbrklr abi başarılar

• Video icin tbrklr , farm chari derken kyanit Silah - nazar tılsımı - karakter bileziği - karakter Kemer’i onlarca çatapat isabet nesne kemikleri falan filan , farm lik charin savas videosunu izlemek icin eserin konularını takip edin canavarlı itemler karakter itemleri yok biyolog eksik simya eksik yani vesselam farmlik yazınca farmlik olmuyor

• Eğlenceyi hiç kaçırmıyorsun nerden ne zaman kimin İle eglenecegini biliyorsun keyifli oyunlar eser abı

• xIcebLue Anadolu Başlangıç

kenshin - - Diğer

Tbrklr eser abi zihinselin hakkını veriyorsun

• Satıldı arkadaşlar alıcıya ho Konu kilit modum

• 3 x 15 KOSTÜMLER

kenshin - - Ticaret

Büyülü kostüm güncel

• i.hizliresim.com/LlaQDa.jpg 1000 adet gümüş okey sandigi ( 250 puanlık irade çıkan sandıklar ) teklif usulü satılacaktır komik teklif verecekler arkadaslara şimdiden tsklr

• 3 x 15 KOSTÜMLER

kenshin - - Ticaret

i.hizliresim.com/V9lDyn.jpg Kılıçlı kostüm satıldı , büyülü kostüm güncel

• Sadece bir kişiye karşı yanına okçu- savaşçı- Lycan - saman alıp dalmışsın bu karşıdakinin kalitesini gösterir 1-1 kaldığın bir kaç sahne var onuda blazingin ekranından izledik 2 saniye ayakta kalmışsın uzatmaya gerek yok bu savaş oyunu bu akşam kule gelinde savaşalım

• Quote from Majestic08: “Öncelikle Konu Sahibini Tebrik ETMİYORUM. Vasat bir video olmuş (Gereksiz) ” abicim gereksiz bi player olduğunu zaten videoda belirmiş yazı olarak yazmış tastiğin icin tsklr , bu boş arkadaş ninjadan zihinselden karabüyüden damage yiyen arkadas degilmi gerçekten gereksiz, blazing star abicim unutma bu aralar çiftlik bank moda

• 3 x 15 KOSTÜMLER

kenshin - - Ticaret

i.hizliresim.com/V9lDyn.jpg i.hizliresim.com/v6gPQv.jpg Resimler yüklenmiştir

• 3 x 15 KOSTÜMLER

kenshin - - Ticaret

Slm arkadaşlar 2 adet erkek kostüm Kilic Pence bıçak 15-15-15 Büyü Pence bıçak 15-15-15 Teklif alınır , hızlı resim sitesinde sorun var resim yükleyemedim

• Hocam özel kapalı, özelden yazarmısiniz.