Search Results

Search results 1-20 of 604.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Quote from KeiRann: “@Behobey maraton başlıyor benim gelmiş ” Ahahah, hadi hayırlısı :))

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Ehehehems, o zaman motora devam @Vav Beni biraz olabilir @Çikolat Merhaba

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Ecotorq olursa hatta bir de cammon rail enjektörlüsünden olsun, soba borusundan egzoz sesi dinleye dinleye ovaya ineriz @Vav

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Yok yeter artık yatcem @Hestia Hoş geldin @Milica Ohohohoh daha öyle ablalar var mıymış ya, nasibini tepme sonra senelerce boş şişeyi dürbün sanıp dibiyle yıldızlara bakarsın @KeiRann hele gelsin o olmazsa başka vardır ablada.

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Quote from Hestia: “hi sen hemen uyudurdun. İşler azaldı demekki @Keyf-i ” Nayn, saat yediden beri traktördeydim öğlen iki saat yemek molası dışında akşam yediye kadar debelendim haftaya daha yorucu olacak, sonra hiçbir şey kalmaz. Ne diyor abla @KeiRann :))

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Hı ben bugünü de pazartesi sanıyordum çok uzun sürdü çünkü @Hestia :)) O zaman hiç büzme kârdasın :) Tarla tapan işleri @KeiRann son demler bitirip 7 ay yatıp uyumak için son günleri çekiyorum, sen napan

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Quote from Josephy: “Artık en kral değişiklik gelsede heyecan vermiyor @Keyf-i her 1 değişiklik 3 hatayı beraberinde getircek demektir ” Bir aralar grafik iyileştirmesi ve map değişiklikleri için başka bir oyunla ortaklaşa bir plan vardı onu da duman ettiler galiba. Mısır gibi olacak sonu Aleykümselam hoş geldin @KeiRann Çok mu yoruyorlar @Hestia :)

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Nereden anladın kiy Tersimden kalkmış gibiydim tüm gün, birkaç kez uyu denilince bile sinirlenebilirim ama burası forum değnek falan fırlatamam o yüzden gitme :)

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Niye, naüçün @Behobey

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Gözlerimin çevrelerinin kuruduğunu ve hafifte sıcakladığını hissediyorum uykum geldi mi bilmiyorum ama yatarsam direkt uyurum @Behobey

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Bu oyunun "şu tarihte şu olacak" gibi duyurularının bir öneminin olduğunu hâlâ düşünüyor olmaları çok komik, herhangi bir tarihte bir şey olacak deniliyor olmuyor, herhangi bir tarihte bir versiyon değişecek deniliyor sayılar değişiyor ama versiyon ile ilgili birçok şey çalışmıyor. Hiç yoktan duyurmayıp kafalarına göre takılsalar daha çok reyting kasıp meraklanmalara sebep olurlar. Neyse Bu sanatçıların iki şarkı çıkarıp evlendikten sonra çıkardıkları yeni şarkılarındaki soyadı kararsızlıkları d…

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

İyi aaaşamlar :)

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Niye solda değil de sağda @Vav eski DAF yok hararete bakmazsın, zıfır o zıfır Selamlar ahali.

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Yer çekimiydi değil mi o yok sayılan ben yaaaanış şeyi yok saymışım @Vav Ondan da değil bence

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Belasını bulmak üzere o zaman, oradan da Iğdır'a transfer olur oradan da sınır dışı @Leaynur. La yapma güldükçe kemiklerim lıngır lıngır oynuyor gibi her yerim ağrıyor @Vav

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Ahahah biraz önce yazarken böyle diyeceğini tahmin etmiştim @Vav

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

İndirince sürtüşmişuk biraz @Vav

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Zaten okuduğu bölümle alakası yoktu iyi yapmış @Leaynur şimdi nerede ne okuyacakmış Zılgıt değil de sağlam bi cevapsız çınlama bıraktım mutlaka yerine varmıştır. Yeni akü ile kurtardım sıkıntı yuk, asit tumanımı eritti sadece @Vav

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Aleykümselam hoş geldin.

• Saruhan Sohbet Başlığı

Keyf-i - - Saruhan

Yazamadım bir türlü, marşa basar basmaz akü patladı her kapak bir yana fırladı bende aleykümselam dercesine beğeneyim bari dedim @Vav