Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 1,000. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen arama parametrelerinizi gözden geçirip, iyileştirerek tekrar deneyiniz.

• Alıntı ,AVRGeNC: “Tebrikler, öyle veya böyle zor olan bir şey başarılmış. Tam uyaracaktım çok ikili tartışmaya girdiniz,ceza alacaksınız diye,maalesef almışsınız bile. ” Teşekkür ederim Harun darısı herkezin başına kesimi zor olduğu gibi çokta masraflı bir bos.hele birde bosu kesip seyyarı çıkartamazsan o kadar emek çöp olabiliyor.Az önce başımıza geldi maalesef Canımız sağolsun.

• Zodiac konusu ne halde yav ne kadar çok içerleyen çıktı 10 senedir oyuncuyum 7 yıldır aktif savaş ve etkinliklerde varım her dalda aktif olarak yer aldım ve elimden gelenin en iyisini yaptım.bir tebrik etmek zor geliordur normaldir tebrik ederseniz boncuklarınız dökülür iyi ki varsınız sizlerde olmasanız kendimi kötü hissederdim inanın Konu kilit lütfen görünen köy klavuz istemez

• Alıntı ,Endless: “başlıgı görünce hey gidi günler hey dedim adamlar 2 ci videoyu yapıstıralı aylar oldu sen kalkmış 2. kesen diye baslık atmışınya ona üzülmedimde yancı oldun cıktınya ona üzüldüm sen seversin böle işleri tbr edeyim de begeni kas ” Swore den başka kesen oldu da biz mi görmedik?hadi diyelim görmedik senin icraatin nerede?gerçi siz hala nemere meley kesemiyordunuz değil mi zodiac sizin neyinize Alıntı ,AyBeN: “Kaçıncı olduğu farketmez önemli olan kesebilmeniz. Tebrik ederim Loncanı…

• <p>Serverımıza hayırlı olsun. gurur duyduğum iSTiKLaL loncam ve tabiki dostlarımız Swore'nin bilgilendirmeleri sayesinde serverımızın zodiac kesen 2.loncası olmayı başarmış bulunuyoruz.Darısı tüm diğer arkadaşların başına 3E84D4.jpg

• Tebrik ederim Derviş Eline sağlık çok yakın bir zamanda birlikte çok güzel savaşlara katılacağız gibi bir his var içimde

• Bir Deli gördüm sanki Tebrik ederim Orhan efsane 25 geri dönmüş .umarım bu sefer kazara 26 olmaz çarın sonra oyundan soğuyorsun Başarıların daim olsun kardeşim.

• Video için tebrikler Derviş,paylaşım içinde teşekkürler.Keyifle izledim hatta işte olmama rağmen olanlardan an be an haberdardım.Eliniz dert görmesin. Kurunun yanında yaşta yanacak her zaman ki gibi.Daha önceki ayışığı eventlarında çamurcuların işi kolaydı bir istiklal vardı mavisi bulaşır kırmızısı bulaşırdı tek başıma uğraşırdım bu durumlarla:) şimdi çok güzel ders almışlardır maviside kırmızıdaki çamur yapanların :)(adam gibi event yapanlar üstüne alınmasın) yorumlarda mavi kırmızı bir oluruz…

• 15 lvl fark sorunu

fearokcu59 - - Genel Tartışma

Alıntı ,jezzzey: “Diyer seviye oyuncular içinde bu böyleydi bunda tartışılacak ne var anlamış değilim 90lwl adam 75 metni kessin boş atıyor ama 120 adama 95 metni bile item atıyordu asıl saçmalık ordaydı ve düzeltildi ” Senin saçmalık dediğin olay olmayacak diye açıklama yapıldı vaktinde bir çok 120 de bu söze istinaden 120 kastı sadece silah zırh takayım diye mi 120 olacağım? Bu oyunu eğlence için oynayanların yüzde 90 ı savaş ve etkinlik 2 sini bir arada oynar dolayısı ile 120 lvl olmak hem pv…

• Güle güle kullan Ünsal abi darısı başımıza hediye kabul ederim bak

• Metin2 Noel Etkinliği

Ben gelişmekte olan 55 lvl bir oyuncun gelişimini tamamlamış ve 2. 3. 4. yan çarını yapmış 120 lvl sahibi bir oyuncu ile mücadelesine anlam veremem kusura bakmayın.bu değişim tam olarak buna sebep oluyor.ben 55 lvl bir çara kusursuz yakut takmışım full item takmışım yetmemiş giyebileceği pvp itemlerini takmışım adam gelmiş oyuna başlamış daha belkide skillerini açamamış ama benimle aynı haritayı paylaşmak zorunda bu mu sizin mantığınız?o adam benimle nasıl rekabet edecek ya?1 dk mücadele edebili…

• Metin2 Noel Etkinliği

Alıntı ,Renax: “Guatamada 95-100 levellerde etp kasıyor sizin 100 level olup katil metni veya 75 olup gölge metni kesmeniz ne kadar mantiksizda size guatamadan etp dusmeside o kadar mantiksizdi iyi ki düzelttiler bikmistik artık gelip yerimizi işgal Edip çökmenizden ” 120 lvl kasan oyuncular +100 lvl de dropların sabitleneceği sözü üzerine 120 lvl oldu.biz gidip 5 lvl metinden ruh taşı verin bize demiyoruz, 120 olmamızın bir anlamı olsun diyoruz. şahsım adına hiç bir zaman yüksek lvl ile yapabil…

• Tebrik ederim sizi Derviş serverımızda da kesilmiş olması gurur verici.

• Zırh satışı iptaldir konu kilit lütfen.

• Tebrik ederim Tayfun tek olduğun yerde bile çok pasif kalıyorlar toplu savaşta yanında 3 4 farklı karakter olsa ateş hayaleti açar gezersin skil atmana gerek kalmaz

• Alıntı ,KingAvcis: “Çıktık ama giremiyoruz albayım @fearokcu59 ” Tüm pack dosyalarını silip bir deneyin yinede giriş yapamazsanız sonrası beni aşıyor maalesef

• Bu sorun daha önce 90 haritada oluyordu ve pack klasöründe ki drangonpack dosyaları silinip oyun tekrar açıldığında çözüm oluyordu bir denemenizi tavsiye ederim. en azından çarlarınızı dışarı çıkarabilmiş olursunuz.

• Alıntı ,AVRGeNC: “Bu mesajımdan ne anlıyorsun sen ? Bak bakayım okuman yazman var mı ne demişim.Korumalı Düz 6-7k üstü kimse göremiyor demişim.KORUMALI ve DÜZ yazıları ne anlama geliyor veya aklında nasıl bir çağrışım yapıyor acaba ? Okuma ,anlama yeteneğin yoksa ,muhattap olma ,uzak dur.Linke veya bilmem kim.Geç karşıma madem ikiniz,üçünüz.Linkeymiş ,istiklalmiş,fearmış.Kılıç,Çift,Ok.Kaç K vurabileceksiniz bir görelim.Söz sana itemleri de videoya ekleyeceğim ? Boş boş konuşma ... Seninle neyin …

• Alıntı ,AVRGeNC: “Orada atılan 16k damageye laf eden oldu mu ? İtiraz eden ? Ben sizin önceden vurdum dediğiniz damagelerin, hepsinin palavra olduğunu belirttim.Bu sahnedeki 16k atılmış görünüyor.Atıldığı zamanı bilmediğim için açıklama yapamıyorum.Çünkü toplu savaş itemleriyle tüm karakterlerden atılan ve yenilen damageler benim videolarımda mevcut Ben atılan değere takılmam.Atılan yalana takılırım... Yoksa problem yok.Problem sadece milleti kandırmaya çalıştığınız kısımlarda başlar...Şaşar tut…

• Alıntı ,AVRGeNC: “Fear:Sen hala boş işlerle uğraşıyorsun. Siz Palavralar üzerine ben ise Gerçekler üzerine konuşuyorum... Ben izleyicilere her daim dürüst ve doğru açıklamalar yaptım ve buna da devam edeceğim. Attım dediğin 16k skili görmedim,bilgim yok.Bilmediğim bir şey hakkında yorum yapmam.İtemlerimi düşünürsek asla vurmuş olamazsın. Resim ne kadar öncesinin onu da bilmiyorum. Sorun attığım veya yediğim değil.Sorun Dürüst olmamanız.Palavralar ile,Yalanlar ile kandırmaya çabalamayın milleti.A…

• Alıntı ,AVRGeNC: “@fearokcu59: Ayrıca ben itemlerimi devamlı yansıtıyorum.Bana hiç bir bıçakçı veya diğer çarlar toplu savaşta korumalı düz 6k-7k üstü göremiyor. Attım diyen varsa gelsin hemen test yapalım.Ben çarımın gücünü biliyorum.Testlere her zaman da açığım Biz dürüst oyuncularız,yediysek yedik,attıysak attık deriz.Sizler gibi insanları kandırmaya çabalamayız Herkesi kendiniz gibi zannetmeyin... ” i.hizliresim.com/Ma2gQ1.jpg Bedenselden markasız 17k yiyen sen zihinselden 2 katı hasar alırs…