Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 83.

• Tebrikler her ne kadar nesne desteği yüksek olsa da biyolog 100 lük kask kemer olmamasına rağmen vuruşlar oldukça güzeldi eline sağlık.

• Hayırlı olsun maşallah +9 anka yayla eşit str veriyor ayrıca birde ortalamalısı emdirilse ne olur acaba farmlık kuşağa

• Alıntı ,kralkonk: “antika yakut'lar çok pahalı efsanevi mat yakutlar'da ucuz nasıl olacak bu iş bilemedim ” Matta 5/5 gelme ihtimalinden ötürü antikaların fiyatları daha yüksek misal bizim swde bugdan önce antika yakut 250 m di mat yakut 4 won

• Bizde(germiyan) ejder şu an 25 ti 1 günde 22 ye düşmüş jotunun düşmesi(25-28) mutlu edici piyasanın düzelmesi adına lakin meleyler 1 won razolar 10m bagjanamular 8m nemere 16m bir dengesizlik var ama düzelir oda umarım Her ne kadar bug olayı azda olsa bizim swde açlık(!) oranı oldukça yüksek olduğu için arkadaşlar fiyatları böyle belirliyorlar jotun yapanda 6-7 grup olduğundan dolayı günde ortalama 300 e yakın sandık giriyordur swye

• Video güzel olmuş lakin biraz baymışsın sanki izleyenleri biraz daha seri olsan daha güzel olabilirmiş Sw piyasasına gelince jotunun ejder sandığı kadar ettiği bagjanamunun razador fiyatına satıldığı ay taşının 3won 70m olduğu bir devirde jotunları en iyisi yere atmak lazım kesimi o kadar zor olan bir boss olmasa da emek taktik istiyor ama 5-6 kişi girip kesen arkadaşlar saolsun 5 dkda kesioruz 20 25m diyip pazara atıyor 3 gün önce 40 tan satılan sandığı bu gün 28 e görüyorum

• Alıntı ,KINGToXiC: “Alıntı ,justfree1: “Oyunun içine ettiniz başta alkışlayarak giriyim . 2. si Bu oyun haftada 2-3 saat bakım görüyor anlaşılan efsane bakım geçiriyorsunuz ne hale geldi oyun. Oyunu ne küfürcüler ne hileciler ne bugcular bitirdi. Siz bitirdiniz yönetim ekibi !!!!!!! ” Bence suç yönetimde değil GAMEFORGE firmasında yönetimle alakalı bir şey yok ortada,yönetim ekibini işçi gibi düşün yani ne deniliyorsa onu yaparlar. ” Adamların tek görevleri o zaman ticketle mi ilgilenmek foruma …

• Düzelmeyen şeyi nasıl bozacaklar ...

• Alıntı ,Honey: “Güncellemelerde hep bir aksaklıklar meydana geliyor. Bug kapatıldı bu sefer sürgün giriş gitti. Başka bir güncelleme geldi şimdi de bu sorun. Umarım hepsi en yakın zamanda giderilir. Artık ya bugün ya yarın sorun çıkacak mı diye düşünmeye başladım. ” Ağzımızı hayra açıyoruz lütfen

• Oyun kapalı değil oyunda karakterim açık lakin öbür hesaplarıma giremiyorum korkudan bedenselden de çıkmıyorum hazır kimse gelemiyor keyif yapalım

• Biz neler düşünüyoruz saat 18:10 cıvarından ıtıbaren şu anda 18:13 oyuna girilmiyor bağlanıyorsun demesine rağmen bağlanmıyor ama oyunda açık karakterim var zincirleme oyunu bozdular vallaha

• Alıntı ,Renax: “@IxRaDaR itemden bol birşey yok haklısın ama Anadolu'da serverden uçuruyorlar sonra aylarca item ara tek yönlü düşünme ” O yüzden bir önceki postum da sw geçişlernin bir süre kapanması gerektiğini belirttim ne kadar kapanır bilmiyorum yada ne kadar item kalmıştır swlerde bilgim yok ancak en az 1 ay kapanması gerektiğini düşünüyorum. En azından simyalar yoluna girmeli...

• Sen insanların 2 hafta önce emekle metin kese kese 1 t 2 t yapıp sevindiği sw de 6-8 wonlara 10 wonlara antika yakut alabiliyorsan yani alırken elin titremiyorsa sorun yok şu anda ben item piyasasına laf etmiyorum fark ettiysen sıkıntının simyada olduğunu altını çize çize söylüyorum bu devirde itemden bol bir şey yok ne kadar item o kadar ucuzluk ancak simya yok swlerde simyaları toplayanlarında ban yediğini var sayarak ben etp ile ilgili en basitinden npcde 1 hafta 2-3- hafta yada 1 ay 200 k ya…

• Şu anda tek sıkıntı simya gibi her sw de 2 wonluk simya 5 e kadar çıkıp 3 lere geri düştü (germiyan) lakin türkeyde sıkıntı biraz büyük gibi o yüzden bence SADECE TURKEY sw sinde belli bir süre simyanın kolaylaşması gerekiyor yada etp artışı olmalı yoksa o fiyatlara herkesin gücü yetmez ayrıca yavrucuk bayram sandığı tarzı gibi nesnelerinde acilen markete gelmesi gerekmektedir hatta ard arda 1-2 hafta ara ile gelirse onlarda biraz düşmüş olur kimse demesin yok bekledik o kadar falan diye ya oyun…

• Sayın Coma Bunu açıklarmısın ?

IxRaDaR - - Ticaret

- Size tek soru soracağım okey bugu yapıp ban yiyen ve o banı açtıran(nadirhesaplar) hesapların içindeki malzemeler gitti mi yoksa gitmedi mi ? (BİLMEYENLER ICIN SOYLUYORUM GİTMEDİ ) VE KATUR KUTUR KULLANDILAR TANIDIĞIM BİR SÜRÜ İNSAN VARDI İYİ Kİ DE YAPTIK DEDİLER ADAMLARIN KASTIĞI YUMURTALAR METALLER EFSUNLAR YANLARINA KAR KALDI UMARIM AYNI HATA YAPILMAZ TEKRARDAN...

• Alıntı ,AVRGeNC: “@fearokcu:Hele bir oyun düzene girip,Bugmuş,Fişlerin geleceğiymiş,Yeni gelen silah,Tılsımlar düzene girsin. Sadece DRAGONKiNG çarını takipte kal.Bu çar Tr'nin en iyi savunmalı çarlarından olan TekFearLesS'in de çok üzerinde olacak... Ayrıca şunu da belirteyim:Linke ve Hokkabaz ile aynı anda savaşırken,İkisinin damageleri benim çarımdan neredeyse aynı gözüktü. Anlatmak istediğim şey şu:Anadoludaki çarların sizlereden vuracağı max. 3-4k fazla.Yiyeceği zaten aynı.Çünkü kendin söyl…

• Bu Trnin en iyi savunmalı olacak dediğin çar ama hiçbir itemin ilk 40 a belkide 50 ye bile giremez harun millet 5 savunma zırhla geziyor / 4 15 itemlerle kesiliyor her savunması +55 üstü adam 25k kritik yiyor space 70 kılıca 7-10k delici yiyen adamalar var seni orada harcarlar sen neyin kafasını yaşıyorsun ? Ha ayrıca şöyle bir sıkıntı olduğunu kimse inkar edemez büyü bozmalar haddinden fazla yükseltiyor jotuna hazırlanırken 105 lv mat simyalı suranın gelip 95 büyüme söylediğine göre lolipopsuz …

• Hayırlı uğurlu olsun oyunun bu haline rağmen pes etmemiş insanları görmek çok güzel ayrıca o 6 orku görünce kafam direk jotuna gitti ah keşke 20 olsaydı diye

• Allah hepinize akıl fikir verir inşallah...

• Harun bence adamın petini çağırmamasının nedeni senin onun gittiğini düşünüp o envanterindeki 2 küpe 1 kolye 1 ayakkabıyı deiştirmeni bekleyip gelip düz 25k atmaktır söylememiş ama önceki videosunda neden söylemediğini anlamışsındır sanırım birde korkudan kaplan + grena geziyosun köye gelincede benim bla bla bla bla savunmam var sabitim diyosun o 2 küpe 1 kolye 1 derinin mantığı nedir kasılmalık itemlerin sanırım Ha ayrıca madem o kadar çardın adam seni koruman varken 3.5 attırırken neden yüzük …

• Anadolu Sohbet Başlığı

IxRaDaR - - Anadolu

Alıntı ,HoollYWooD: “Alıntı ,IxRaDaR: “Arkadaşlar bi cenaze arabası çağırın da oyunun ölüsünü kaldırsınlar 1-2 aydır burada bu dirilmez daha ” kardesım vallaha guldurdun ya ” Ölünün arkasından gülünür mü be kardeşim ayıp ayıp