Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 978.

• Anlaşmalı ws imiş hesapta?

AVReGeNC - - Diğer

Ben zaten gelmeyecektim Ws'ye,Ertesi akşam 22.00 da atalım Ws dedim.İtem mi toplayacaksın,Korkak gibi laflar olunca ,Toplu savaşı bırakıp Ws'ye geçtim Ch2'ye. Ws başında Ağzımızdan Marka muhabbeti olmadı hiç.2-0 olunca sen Marka bastın mı dedi.Ben zaten basılıydı savaştan kalma dedim. Ws başında Marka var mı yok mu demedi.Sorsa cevabını verirdik, bende basılı zaten diye.Sizin gibi Yalan mı söyleyeceğimizi mi sandınız.Biz delikanlı gibi savaşıyoruz.Yan yattı,Çamura battı bilmeyiz.2-0 olunca insan…

• @xRaptor : Teşekkürler.Mantıklı bir insanın hali bambaşka oluyor. % 46 Beceri Savunmam var. 3-4k düz vuran bir oyuncunun skili düz vuruşuna çok yakın olur.Zaten Korumasız 3-4k düz vuruş,3.2k hamle atıyor,Videonun ilk başında.Bunlara laf anlatamazsın.Videonun tamamını neden atamıyorsunuz diyoruz,sildim diyor.Kurtaralım diyoruz.Yapamyorum bilmem ne.21k attıysan çarı sileceğim diyorum.Bak çok da büyük Teşvik veriyorum.Ne yapar eder ,o videoyu kurtarır düşmanım Yapamıyor çünkü öyle olmadığını biliyo…

• @HuriCihan : Toplu savaş ortasında Ch atılarak yapılan bir ws.Ayrıca ws başında Marka ile ilgili bir konuşma yapılmadı. İstikal 2-0 olunca.Marka bastın mı dedi.Ben de basılıydı zaten Toplu savaştan kalma dedim.O da Hemen Bahane üretmeye başladı. He markasız olsa sanki bir şey değişir miydi.Asla hayır ,sadece ws süresi 3 saniye uzardı 7-8 saniye yerine 10 saniyede keserdik

• Radar:İzlemedim videoyu ,hatırlamıyorum nasıl bir durumda o vuruşları yaptığını veya gerçekten yapıp yapmadığını.Fakat genellikle 3-4k düz atıyor çözükken.Korumalı ve Kutsamalı olduğumda yani eşit şartlarda zaten vuramıyor. Karabüyü olmama rağmen önceki vidoema bakılırsa 7k'lara kadar da ben düz vuruş yapabiliyorum.Bence Anormal bir durum yok

• @BaLRoG : Söylenecek söz kalmayınca ,"Zaten çar da senin değil" falan ,Palavralara başlıyorsunuz Yakında:"Aslında Harun diye biri yok.O bedende sen bir kiracısın.Sen emanetsin.Niye Artisleniyorsun bu kadar" da diyeceksiniz he Hey güzel Allah'ım.

• @TheHobbit: Saolasın yorumun için.Balrogu umursama ,he de geç... @Balrog: Hayır değerli bir oyuncu olsan veya güçlü bir çarın olsa onu da geçtim En azından edepli savaşan biri olsan, belki kaale alırım da.Sende bulunan hiç bir özellik yok.O yüzden muhattabım değilsin

• Alıntı ,oneescobar: “tebrik ederim güzel görüntüler ” Teşekkürler... Radar,Beyzade, Albastru aranızdaki davayı bilmiyorum.Albastru epeydir oyuna girmiyor bildiğim kadarı ile.Diğer konudaki vidoeda Beyzade yaşam içmiş diye attı.Ben de bence içmiş dedim.Herkesin birbirine göre eksiği çoktur kesinlikle.Kimse full şaman itemiyle gezmez.Kimse Full savaşçı itemiylede gezmez.O yüzden iki tarafta da eksik vardır her zaman...

• Anlaşmalı ws imiş hesapta?

AVReGeNC - - Diğer

Sana Dedim ki Forumdan Konu Açacağım,Yarın gece 22.00 da Kızılda Ws atacağız.Kabul Et dedim. Sen İtem toplarsın,Bilmem ne.Hemen Ch2 Geç dedin.Korkak dedin.Hatta Rolex de aynı şekilde Pm attı.Benim ws videomda Pmleriniz yanda görünüyor Ben Israrla Yarın akşam atalım dememe rağmen,Ch2 gel dediniz.Toplu savaş Ortasında zaten Marka Basılı.O an sırf size lafınızı yutturmak için Ch2 geçip 3-0 ,Hp oynamadan,Hiç zorlamadan Attığın Videodaki gibi ezdim. Hiç bir hazırlığımın olmamasına rağmen,Şebnemlerimi…

• @Zangetsu,Videonun girişindeki Kısım 1-1 Anlaşmalı Ws atılan Sahnedir. Zırh,Kolye ,Ayakkabı değiştirmiyorum diye belirttiğim kısım Toplu savaşları kapsar.Kısacası bu itemlere bazıları gibi TAK-ÇIKAR yapmıyorum demektir. İkisini birbiriyle karıştırma. Senin item değiştiriyorsun dediğin bölüm 1-1,Anlaşmalı atılan ws bölümüdür.Hiç bir oyuncu da Sabit ,Toplu savaş itemleriyle WS ATAMAZ DEĞİL Mİ Yani Şimdi Sabit İtemlerimde Titan takıyorum diye ,Grena bilezik,Kral kemeri takıyorum diye: Bir şamana Me…

• Bence yaşam basmış karşı taraf.Tabi 35k hp ve sağlam yöng,hp üretim varsa bilemem Karşılığını atarsa izleriz. Bana sorarsan var yaşam...

• Alıntı ,lbeyzade: “eline emegine saglık fena çarpımışsın topluda zihinsele düz kesilen çarıyla herkeze kafa tutuyo ama bişeyede benzedigi yok güzel cvp olmuş ” Teşekkürler.İstiklali kestiğim için değil onun yalancı olduğunu göstermek için attım videoyu Yoksa ciddiye almam bu kişiyi

• Teşekkürler @IxRadar. Çift elle yemiyorum demedim zaten 8-9k .İki Abanozumda da 6 kılıç 15 çift var,Yakut küpeyi denedim o gece tüm savaş boyunca 60 kılıç ,75 pençe sabit savaştım. 15 kılıç ve % 5 Beceri savunması geldi ilave küpeden, bakalım etkisi nasıl diye test ettim.Fakat birisi 21k çevirme attım deyince ,üstüne yalan yanlış kırpılmış video atınca,biz de Yalanını gösterelim dedik 3,1k Korumalı çevirme ,5k Korumasız çevirme atan bir oyuncu bu.Başkasına vurduğunu bize vurmuş gibi yansıtarak m…

• Selamlar Arkadaşlar.Bazı kişilerin, Germiyan oyuncularını kandırmaya çalışmasından sonra 1-2 sahne yayınlayalım dedim. Videonun küçük bir kısmını kırpıp,Yalan dolanlar çevirmeyle olmaz bu işler.Bizim envanterimiz de ,Attığımız Damageler de ,Yediğimiz Damageler de Ortada. Rüyalar Aleminde gezinmeyle olmaz o işler.Biz çarımıza Her zaman Güveniyoruz.Boşuna demiyoruz 3-1 ,4-1 ,5-1 veya Ben tek Siz Hepiniz diye. Senin gibi zayıf bir çardan 21k yediğim bir savaşa çıkmayı bırak,Çara girmem O çarı o gün…

• Orası kule duvarının dibi ve yanımda 2-3 oyuncu olduğu açık ve net .O oyunculara atılan damage ile 1 tanesi ölüyor.O arada ben hala yaşıyorum.Arkamda ölen adam öldükten sonra damagesi çıkıyor.Ardından ben ölüyorum. 21k damage diğer oyuncudan çıkıyor fakat oyuncu benim arkamda olduğundan damagesi aynı zamanda benim de üstümden çıkıyor. Zaten Videonun Sadece O Sahneden Kırpılmasının Tek Amacı da Budur... Videonun Aslını ,baştan sona At dediğimde, Yan Çizmesinin Sebebi nedir sizce madem ? Niye Vide…

• Resim linkini atıyorum dikkatli Bakın bakayım: Resim için Tıkla Bu resimde yerde en az 3 tane mavili çar mevcut. Azıcık oyun bilginiz varsa Skil attıktan 1 saniye ya da 2 saniye gecikmeli damage çıktığını bilirsiniz herhalde İstiklal çevirmeyi atıyor ve Dragonking çarı hala ayakta ve o kalabalıkta 21k yesem zaten direk ölmüş olurdum Şu Birincisi... Darkrom sana da aynı soruyu soruyorum : Madem ki İstiklal orada damageyi 21k olarak Dragonking çarına attı,niçin videoyu 5 saniye öncesinden Kırpmadı…

• Sıkıntı yok ,Madem ki Mırın Kırın edecektiniz,Madem ki Videonun Orjinalini atmayacaktınız ben boşa heveslendim desenize Sizin yan çizeceğinizi Taaa ilk mesajımda yazdım Ben sizleri zaten tanıyorum.Sadece tanımayanlar da seviyenizi görsün Hani çarlarınız zaten zayıf,onda sıkıntı yok Fakat geçip yalan,dolan ile yanınızdaki kişileri kandırıp,onları küçük duruma düşürmeniz onlara yapılan Adaletsizliktir bence.Çünkü onlar sizi doğru söylüyor zannedip,destekleyen mesajlar atıyor.Maalesef ki onlara yaz…

• @Rolex: İyi izle bakim 3.2k Hamle atıyor video başında.3k düz vuruş atıyor.10k da kritikli çevirme atıyor.Ayrıca bu değerler Koruma kapalı Bendeki 1-2 Videoda da korumalı 3.3 k falan çevirme atıyor ki, bu da sözü geçen damagelerle uyuşuyor 21k damage çıkan sahneyi düzgünce atsın,orada korumam da açıktı .İzleyelim bakalım kime atmış o damageyi.Ben öğrendim hangi arkadaşa vurduğunu Fear da biliyor Fakat dürüst bir oyuncu olmadığı için yan çiziyor. Videonun tamamını atmaktan aciz.Çünkü Atamaz.Çünkü…

• Bak yazmak istemiyorum da ,illa ki saçma yorum görünce kendimi tutamıyorum. Yahu adam zaten başka kimsenin olmadığı kısmı kesmiş,kırpmış videoda.Amacı da ben yemiş gibi göstermek Yerde yatan oyuncuları videoda göremiyor musunuz ? Saniye 00.20 durdurun.Yerde kaç mavili var sayın bakalım ?? Ben 2 oyuncu görüyorum en az. Şimdi Linke ve Nisekoi: Size Fearokçuya sorduğum soruyu soruyorum. Madem ki 21k damageyi bana atmış niçin,Sadece 21k yazan sahne var o videoda ? Niçin 3-5 saniye önceden başlamıyor…

• Bu kadar düşük oranlı olması biraz yanlış.Elbet 9 olur fakat harcanan para ,ederinden fazla oldukça kıymeti yok bence...

• Yan çizmelere devam Sizi kendi seviyenizdeki arkadaşlarınızla baş başa bırakıyorum. Bu da sizlere son cevabım. Videonun Orjinalini,öncesini,sonrasını kesintisiz atarsınız. 21k yediysem Tüm Germiyan önünde And içiyorum o çarı Süresiz banlatarak bırakacağım. Eğer ki 21k yiyen farklı kişiyse, Fearokçu çarını süresiz banlatacak.Yanındaki boş konuşanlar da özrünü dileyecek. Hodri Meydan diyorum Ayrıca çarın benim olmadığını iddia edenler vesaire.O kişilerle de her türlü İddialaşabiliriz.Buyurun İddia…