Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 88.

• Tapınak

ozDenDir - - Öneriler

Webzen seni bir an önce kadrosuna almalı şakası bir yana güzel öneri oyunda ki hikaye amaç solup gidiyor. Sayfa görevlerini okumak gibisi yoktu oyunun amacını çözerken, böyle farklı düşüncelerin olmasıda cidden güzel, gerçekleşmeyecek olsa bile

• ben bu kralı yakala oyununu çok iyi anladım ve çözdüm 15 kez oynadım oyunu 2 gümüş aldım ama oyundaki puanlar çok yüksek 400 yakalamak çok zorluyor 350 veya 300 olsa puanı daha iyi olur zaten altını almak sağlam şans istiyor bir düzenleme şart kesinlikle puanlarda

• eventler ve nesne market itemleri iyi hoş ama neden yeni shield programı gelmedi hala anlamış değilim oyun o kadar hileye açık hale geldi ki biz normal oyuncuları düşünen yok 20 sinde balık eventi olacak shield gelirse hileciler olmaz dediydim ama malesef durum vaziyet çok kötü görünüyor

• At Görevi Hakkında !!

ozDenDir - - Öneriler

Katılıyorum ve ayrıca eklemek isterim ki bu karakter bölümünde at seviyesi 30 yazar ama 21 seviyeye kadar yükseltebiliyoruz bunu yıllardır anlamış değilim 30. seviyede muhtemelen str artarmak amaçlı açılmış oyunda ama niyeyse hiçbir geliştirme olmadı bu normal atlarda bir düzenleme şart bence ve süreside 24 saatten 12 saate düşürülmeli görevin not: benim tüm hesaplarımın at seviyeleri 21. seviye bunun oyunun gelişimine ve gelişmekte olanlara faydası olacağını düşünüyorum

• Alıntı ,Def2Easy59: “Arkadaslar yeni gümüs okey sandıklarını açanlar var mı irade yüzüğü cıkıyor mu cıkıyorsa kac günlük? ” çıkıyor 7 günlük

• nemere razodor gibi bosslara simyada oniksdeki kritik direnci veya delici direnci etki ediyor mu

• server gene gitti tam razoyu kestim bitirdim server gitti posta kutusu sisteminden kaynaklı galiba geldi mi servere bir şeyler oluyor

• Büyülü silah wslerden en çok ezilen karakter kimse sallayıp durmasın köylerde karabüyü sura gördün mü herkes duraksıyor büyülü silah gördü mü ezmeye çalışıyor kimse kimseyi kandırmasın.Kılıç savın skillerde etki etmesi daha da bir beter hale getiriyor wsleri ama yakın zamanda çok güzel şeyler bekliyorum büyülü silah konusunda. Bu konuda da sizler büyülü silah kullananlar videolar alın vurduğunuz değerleri, düz vuruşları komedi rakamları çekin ve yükleyin ve alman metin2 sinde veya gameforge yetk…

• Alıntı ,kenari: “Bu posta sisteminin bugunu bulmuşlar geçmiş olsun : yan hesabına para yolluyormuş sonra onu engelliyormuş asıl çardan parayı alıp sonra engeli kaldırıp diğer çardan da alabiliyormuş falan filan ” bir krize daha hazır değil millet

• Tılsımlar

ozDenDir - - Genel Tartışma

Alıntı ,Komiser: “Kulede geçer diye 5 efsunlu + 0 rüzgar tılsımı denemesi başarısız oldu ve yandı bu basma şansı tılsımda düşükmü acaba takılara oranla bu konuda deneyimi olan varmı acaba ” tılsımların + basma oranı lvl ile alakalı bir durum güncelleme duyurusunda yazıyor 75 lvl basma oranı 105 lvl arasında basma oranı aynı değil yani

• Tılsımlar

ozDenDir - - Genel Tartışma

tılsıma gelen % savunma ne işe yarıyor karakter bölümünde tılsımı takınca defansta değişiklik olmuyor

• Oto ava yenilik şart bu konuda yetkililer el atmalı süre sınırlaması getirilmeli günde 4 saat falan şeklinde ya da belli süreden sonra oto av kapatmalı oyun

• imhacılar ağır kemerler kaç saat arayla düşüyor bilen var mı acaba ya da belli bir saati yok mu

• Alıntı ,lezginka1: “Yahu şaka gibisiniz. Adam 95 lvl güncellemelerden sonra sonra olmuş , mape girmeye yeni hak kazanmış ne yapacak " Bazı arkadaşlar çok çekti ben rüzgar kullanmayacağım mı diyecek". Kolaylaşmasına sevinen falan çok anlamsız. Bu tür oyunları üst seviye oynayanların yüzdesi %8 i geçmez ortalama seviye oyuncular da iş güç sahibi eğlencesine oynayanlardır. ” çok doğru konuşmuşsunuz eklemek isterim bazısı oyuncular gece gündüz oyunda vakti bol ,herkesi kendi gibi uğraşsın istiyorlar…

• Alıntı ,BayKalite: “@ozDenDir Buyurun ama bu tarz sorularınız da önce biraz metin2wikiye bakın derim ; metin2wiki.eu/index.php/Missionsb%C3%BCcherquests ” Teşekkürler Türk wikide bulamadım ondan sordum

• Prens 1 prens 2 prens 3 görevlerinin ödül içerikleri neler bilen varsa cevaplarsa sevinirim

• Oyunda çok kısıtlamalar başladı sanki item düşürmek zorlaştı , simyalar geçmez oldu, +6 item basılmaz oldu niyeyse güncelleme sonrası çarda baya şanssızlık sendromu başladı bu sorunlarla karşılaşanlar var mı başka acaba

• Alıntı ,llArgoNll: “Merak edenler için yeni pet; hGLqES.png ” usta sayende 2 gün sonra %50 exp eventinin olacağınıda öğrendim sağolasın

• Yeni gelen potlar çok iyi olmuş yönglere biraz daha yer açmış oldu Ama bence bu yeni potlar daha çok oto av bırakanların iksirlerin yetmemesinden yakınılan durumlardan dolayı geldi yaşasın emeksiz oto av ile çar kasma

• bakımlar hangi saatler arası yapılıyor