Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-10, toplam 10.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Zehir ve Kanama Efekti

FocusPoint - - Diğer

Bu öneriyi 1-2 ay önce yapmıştım. Gerekli birimlere iletildiği bildirildi. Umarım en kısa sürede bu özellik gelir.

• Evet genel olarak herkesin şikayeti emeklerinin heba olması olmuş. Bir item için verilen zaman, para, gibi şeylerin artık çok daha kısa sürede ve ucuz yoldan yapıldığından bahsedilmiş. Arkadaşlar daha önce oynamış olduğum bir oyundan bahsedeceğim isim vermeyeyim. Avrupa sunucusunda oynadığım ve çok sayıda da Türk oyuncusu bulunan bir mmorpg oyunu. Ben bu oyunda bir silahı son seviyeye getirebilmek için aylarımı verdim ve bu sadece bir silah için diğer itemleri siz düşünün. Her neyse 1 ay sonra b…

• Hepimizin bildiği üzere bazı boss ve canavarları keserken zehirleme ve kanama gibi bonuslar kullanıyoruz. Bunları kullanırken de ne zaman attığımıza dikkat ediyoruz. Eğer yanlış atarsak bazen kesemediğimiz bosslar oluyor. En çok yapılan hatalardan biri de zehrin veya kanamanın atılıp atılmadığının anlaşılmaması, görülmemesidir. Bazen görebilmek için boss'un içine kadar kamerayı yaklaştırdığımız oluyor. Bazen de hasarımız da zehrin vurup vurmadığına bakıyoruz. Ama bunlar her zaman etkili olmuyor …

• Alıntı ,Viranee: “Alıntı ,llArgoNll: “Merak edenler için yeni pet; hGLqES.png ” Bu video nerede hocam paylaşabilirmisin ” Twitch'te var Vossi yazarsan çıkar hocam altında da yazıyor zaten youtube kanalı da var.

• Tılsımlar

FocusPoint - - Genel Tartışma

Alıntı ,INihilanth: “Alıntı ,FocusPoint: “Alman forumunda bir yetkilinin tılsımlara + basma hakkındaki söylediği şey "aslında oyuncuların tılsımlara +7 / +8 den fazlasını basabileceklerini beklemiyoruz." Yani akıllarında birşey var ki böyle diyorlar. Bekleyip görürüz. Zaten tılsımların +1'i bile iş görüyor. Mesela beta map'te kesilen bi bossta izlediğim videoya göre tılsım takılıyken 300 fazla vurup 300 daha az hasar yiyorsunuz. Ayrıca PvP de eğer karşı tarafta herhangi bir tılsım yoksa takan oy…

• Tılsımlar

FocusPoint - - Genel Tartışma

Alman forumunda bir yetkilinin tılsımlara + basma hakkındaki söylediği şey "aslında oyuncuların tılsımlara +7 / +8 den fazlasını basabileceklerini beklemiyoruz." Yani akıllarında birşey var ki böyle diyorlar. Bekleyip görürüz. Zaten tılsımların +1'i bile iş görüyor. Mesela beta map'te kesilen bi bossta izlediğim videoya göre tılsım takılıyken 300 fazla vurup 300 daha az hasar yiyorsunuz. Ayrıca PvP de eğer karşı tarafta herhangi bir tılsım yoksa takan oyuncuda ki bonuslar işlev görmüyor diye bil…

• Eskiden sürgün mü vardı millet ormanda kasılırdı Şaka bi yana acilen düzeltmeleri lazım. Çoğu kişi mağdur oldu lolipop süreleri boşa gidiyo. Bu oyuncular için de bi telafi ödülü yapılabilir.

• Ne güzel pazar kurdum bekliyorum "server is shutting down" demesiyle yıkıldım ama sağlık olsun ne yapalım sorunlar çözülsün de gerisi önemli değil

• Oyunun başından beri olması gereken bir özellik. Umarım gerçekleşir. Pazar kurduktan sonra itemleri tek tek hesaplamaktan gına gelebiliyor bazen. Güzel öneri.

• Ben de aldım ama efsun falan yok ticket attım konuyla alakalı, affedilecek bi durum değil ama bakalım. Umarım bi açıklama yapılır.