Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 55.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Alıntı ,mahirkaya: “Ben intihar edeceğim. ” Karanlıkta yolunu bulamamışsın, savruldukça savrulmuşsun..

• Ben intihar edeceğim.

• ' Uzun zamandır dinlediğim en iyi seslerden.. youtube.com/watch?v=qMrXw8_IPRQ

• Playboys - Mükemmel Macera

mahirkaya - - Savaşçı

Eski günler geri mi dönüyor yoksa? Başarılar

• Tebrik ederim, parlamalarını merak ettim İlk görüşte pvp server sandım bi süredir oynamıyordum oyunu..

• İncecik bir çizgi..

• +9 zehir ve sürgün itemleri

mahirkaya - - Ticaret

Güncel hala tüm itemler aranmaktadır.

• Mod Gelmeden 75

mahirkaya - - Forum Oyunları

12

• Opera Browser

mahirkaya - - Diğer

Metin2 açıkken sadece opera değil bilgisayardaki birçok program çalışmıyor. Discord,opera,internet explorer,steam.

• Alıntı ,turk10line: “Alıntı ,ConstcripT: “Para Kasma Ve Efsane Petler ! ” ilk çıkarttığın peti kasacaksın sanırım. bir sorum olacak. 3 skil günü 15 olup 5 lvlde düzenli olarak 0.3 0.4 artan pet kahramana kasılır mı ? kasmaya değer mi ? sonuçta yumurta pahalı ve sürekli sürekli yumurta açmak gerekiyor 0.5 0.6 artışlı pet için. sence 0.3 0.4 artışlı 3 skil peti kasmalı mıyım ? ” Kasılmaz, berserkeri düşük çıkar o petin

mahirkaya - - Ticaret

Konumuz günceldir arkadaşlar

• Opera Browser

mahirkaya - - Diğer

1 tane yetkili arkadaş yok mu bu sorunu çözebilecek? Opera güncelledim 46.0 oldu sorun hala devam ediyor. Chrome kullanılıyor opera kullanılmıyor

• Merhaba bugün DerinDarbe'nin paylaştığı üzere kanalların azaltılacağı duyuruldu. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence bu doğru olmayan bir gelişme. Bazı kanallar dolu, bazı kanallar boş deniliyor fakat bu her zaman olay birşeydi zaten. Ch1 genelde pazarların kurulduğu kanaldır. Diğer kanallarda ise insanlar metin, patron, level kasma işleri için kullanıyorlar. Her halükarda o kanallara ihtiyacımız var.

• Opera Browser

mahirkaya - - Diğer

Sorun hala devam ediyor yardımcı olabilecek kimse yok mu?

• Alıntı ,larav: “Alıntı ,mahirkaya: “Alıntı ,mahirkaya: “Alıntı ,mahirkaya: “Merhabalar, benim isteğim oyun dışı olacak. Alpagu isimli bir imza istiyorum, alpagu isminin anlamını yazayım. Alpagu isminin anlamı 1. Tek başına düşmana saldıran yiğit. 2. Eski Türklerde bir rütbe adı. 3. Eski Türklerde bir kurt adı. Alpagu isminin sözlük anlamı 1. Tek başına düşmana saldıran yiğit. 2. Eski Türklerde bir rütbe adı. Sizin hayal gücünüze güveniyorum, bu arada profil fotoğrafımı ben yaptım eğer boş vaktin…

mahirkaya - - Ticaret

+9 zehir 30 ort üstü +9 abanoz 20 şeytan 15 ok sav +8 +9 korku maske 20 şeytan ve zehirleme +9 cennet bilezik 20 şeytan 2000 hp +9 kalkan(61lv) sersem + 20 şeytan + 10 15 bloklama +9 altın kolye 2000 hp + sersemletme veya kritik 20 emiş üzeri herhangi bir kuşak mümkünse ortalama basılmış olsun 30 günlük kafalık ve zırh kostüm silah görünüm fişi Tüm bu itemler aranıyor. Tek tek veya toplu şekilde alınır. Sadece özelden yazınız.

• Bayıltma Ağırlıklı 3-5 İtem

mahirkaya - - Ticaret

Şahin, zehir ve abanoz için özelden yazıyorum.

• En azından 2 kusursuzu basıp tekrar efsun gelme şansı olsa.. Yazık şu emeğe

• Alıntı ,quelin12: “@mahirkaya alpagu.png İstediğiniz gibimi bilemedim; ama hoşunuza giderse kullanabilirsiniz.. ” Çok teşekür ederim ellerinize sağlık

• Alıntı ,mahirkaya: “Alıntı ,mahirkaya: “Merhabalar, benim isteğim oyun dışı olacak. Alpagu isimli bir imza istiyorum, alpagu isminin anlamını yazayım. Alpagu isminin anlamı 1. Tek başına düşmana saldıran yiğit. 2. Eski Türklerde bir rütbe adı. 3. Eski Türklerde bir kurt adı. Alpagu isminin sözlük anlamı 1. Tek başına düşmana saldıran yiğit. 2. Eski Türklerde bir rütbe adı. Sizin hayal gücünüze güveniyorum, bu arada profil fotoğrafımı ben yaptım eğer boş vaktiniz olursa bir profil fotoğrafı da ya…