Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 624.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Alıntı ,TaRi: “Tebrikler elinize sağlık çok güzel video olmuş ” Teşekkür ederim beğenmenize sevindim :) Alıntı ,LeLoucH77: “eline koluna sağlık knk ne kadar kılıç dizseler boş hepsini deliciyle ezmişsin ” Teşekkür ederim enes sadece kılıç fayda etmiyor :)

• Alıntı ,Kalidor: “Hayır komik yanı 3 kişinin 1 olduğu hesap bir imperial in damage ine dahi sahip olamıyorlar traji komik bir durum ” Safirde atak olmadan atılan damageydi bu kardeşim, ayrıca şamanıda boşaltılmış sanki 20k yediğine göre :D,3 kişi az değil mi nasıl denk olsunlar İmperiale

• Tebrik ederim kardeşim, döve döve karakterini bıraktırıp, bayrak attırmaya mecbur bırakıp, başkasının çarına muhtaç ettiklerimizin 25k attım diye sevinip 28k yemesi aşırı gülünç olmuş.Güzel bir sözle bitireyim siz vurursunuz dikiş İmperial vurur toprak atarlar...

• Tebrikler levent abi, şu germiyandaki çakma forum hesabıyla burdaki konulara yorum yapacak kadar düşen suraya vurduğun 13k küreyi ömrü boyunca unutamaz bence, çünki öyle büyük bir egoya sahip ki kendisi her karakterden damage yediği halde hala kendisini iyi çar felan sanıyor, koruması kapalı iken 10 saniye ayakta durması mümkün dahi değil, daha evvelde dedim gene diyorum Anadolu serverinde bu atağa ulacaşacak başka bir Sura karakteri görmüyorum kral diye kendini tanıtanların 15k küre yemeleri ep…

• Savaşa çıkmaya cesaretin yok 1717 ruh atıp 3.500k-4100 k space yiyen çarsın bana rakip olabileceğin gün senide ciddiye alır birileri

• Alıntı ,Loris.: “Tebrik ederim , oldukça etkili bir karakteriniz var.Başarılarınız ve birliğiniz daim olsun ” Teşekkür ederim beğenmenize sevindim sizinde daim olsun :) Alıntı ,Tazinho6: “Tebrik ederim.çok güzel görüntüler izlettin eline saglık ” Teşekkür ederim hacım beğenmene sevindim :) Alıntı ,MaystiqU: “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın yatar ben tebriği @Missy den yana kullanıyorum, birliğiniz ve başarınız eksik olmasın. ” Teşekkür ederiz, daha öncede dediğim gibi kesinlikle katılıy…

• Alıntı ,ForumLtd: “Usta senden bişi rica edicem bu darkromu bir daha düz kesme lütfen 5-6k vurduğun space hasarları hala unutmamış yazık günahtır ağlıyor sağda solda ” Teşekkür ederim o arkadaşı cidiye almıyorum ben acısını her konuda adımı zikrederek dile getiriyor zaten, herkes kendine yakışanı yapar, attığım videolar alayının zoruna gitmiş belli ki dün geceki savaşta sadece kamuflajda dakikalarca kılıcımdan kaçanlarıda izleyeceğiz ;)

• Tebrik ederim Ogün abi Nazar tılsımı desteği olmamasına rağmen etkili hasarlar görmüşsün.Başarınız daim ve baki olsun.

• 5 Savunma Süvari +9 Anka Yaylar

KILCBONNIE - - Anadolu

Süvari satılmıştır.

• Listeye Sersem 10yarı 8-12zeka Yada sersem 10yarı 15blok kaplan kalkan eklenmiştir.

• Alıntı ,IIIMira: “Tebrik ederim.Şuayip kılıcından kurtulan olmamış iyi ki rakip değiliz Eline sağlık.Başarınız daim olsun. ” Teşekkür ederim Mira beğenmene sevindim sanada başarılar dilerim Alıntı ,Mybest: “Knk matkap gibisin ellam söylenecek söz yok Eline sağlık devamını bekliyorum.. ” Teşekkür ederim kanki abinden bize kalmıyor matkaplık gelde devamı beraber olsun Alıntı ,Runece: “Tebrik ederim takdire şayan görüntüler. Yüksek ortalamalı zodyak kılıcı ile hasarları düşünemiyorum bile. Rakip iç…

• xScavia Ekranından ALAYINA

KILCBONNIE - - Dandanakan

Tebrik ederim usta Scavia karakteri kendi sınıfında en olmaya layık olduğunu birkez daha kanıtlamış, başarınız daim olsun.

• Beta Test Versiyon 18.4

KILCBONNIE - - Genel Tartışma

Alıntı ,iDiKuT: “Berserkeri 9 dan 12 ye yükseltmek için Berserker becerisini kaldırıp yeniden berserker okutmak şart değil. Vampiri kaldırıp herhangi bir pet kitabı veya tekrar Vampir okutsak dahi berserker 12 ye yükselecektir. ” Çift berserker olacak diye sevinmiştim Çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim :)

• Konu güncel aramaya devam.

• 5 Savunma Süvari +9 Anka Yaylar

KILCBONNIE - - Anadolu

Alıntı ,KILCBONNIE: “Gelen teklifler yetersiz konu güncel ”

• Kılıç satıldı, konu kilit modum :)

• Beta Test Versiyon 18.4

KILCBONNIE - - Genel Tartışma

Alıntı ,iDiKuT: “ - Arkadaşlar betada pet üzerine bayağı vakit harcayıp test ettim gözlemlerim sonucunu şöyle sıralayabilirim; 1) Yumurtadan çıkan bir petin ilk HP oranı o pet için değişmez milattır 1 lvl iken ne kadar değişme atarsan at o HP oranı değişmez! 2) Pete attığımız değişme HP yi değiştirmekten ziyade petin artış oranlarını değiştirir! (Örneğin 6 lvlde bir artışlı olan petin efsununu değiştirerek 5 lvlde 0.6 artışlı yapabiliriz.) ÖRNEK: Yumurtadan 1.0HP li bir pet çıkardık diyelim ve b…

• Tebrik ederim kanki dokunduğun yerde yöng belirtisi yerini yaşama bırakmış.Senin kullanmadığın kamuflajı rakiplerin kullanıyor başarıların daim olsun çok açma arayı

• llSasuke Anadolu 5

KILCBONNIE - - Anadolu

Tebrik ederim Usta güzel video hazırlamışsın, bence alanında enlere girecek bir karakterin var başarılar dilerim.

• Alıntı ,Devrek67: “süper ötesi video tebrik ederim. Bedenselle ilgili bir iki bilgi almak isterim sizden bende bedensel bir çar hazırlıyorum ” Teşekkür ederim tabi mesaj atarsanız yardımcı olurum