Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 87.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• GameX'te Neler Yaşadık?

l1453 - - Youtube Bölümü

Metin2 takimi normal standartlarının dışında 17 ay önce ..... pladforumdan paylaşilan ve tamamiyle hayalı bir gönderiyi işleme alip yıllarca emek versenız bile hesaplarınızı kapatır olmuş iken Sizler kalkmış yumurtalardan bahsedıyorsunuz

l1453 - - Youtube Bölümü

Alıntı ,Psychosis1: “Direk oyuncuları suçlamak neyin kafası .Bunun yerine buna neden olanları düşünsek daha iyi olur.Bir sorun olduğunda bundan faydalananlar da mağdur olanlar da oluyor .Ve bu bir ilk değil .Hep oyuncuları kötülüyorsunuz . Yönetenlerin hiç mi suçu yok .?Kendini biraz fazla önemsiyorsun sakin ol şampiyon . ” şimdi 10 adet kupon alanları anlarsın donup dolaşıp 100 lerce kupon alıp ben ticari amaç ile fuara katılanlara az bile dediğini düşünüyorum. Orada genel olarak cevap vermiş ü…

l1453 - - Youtube Bölümü

Engin bey kişiliğiniz ve samimiyetinizi gerçekten tebrik ederim. Sizin için yorucu bir hafta olduğu kesindi.

• Sonra döndüm ve dedim ki ...

l1453 - - Forum Oyunları

yarın bende erzurumdayım gardaşim hayırlı teskereler @Austin

• youtube.com/watch?v=0DT6tCoqf38 Memleket demek ne demek?Memleket demek sen demek, ben demek, BİZ DEMEK.

• Bestekar ( BABAM )

l1453 - - Diğer

Başınız sağolsun RABBIM geride bıraktıklarına sabır versin.

• Sonra döndüm ve dedim ki ...

l1453 - - Forum Oyunları

Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir.

• Dünya Gezgini Biletleri Hk.

l1453 - - Genel Tartışma

Birleşim öncesi online oyuncu sayısını belirlemek için alınan bir karar bence 2018'in 3.çeyreği bitmek üzere neredeyse ayrıca serverlar arası ticaret akısının dengeleneceği on görülmüş olsa gerek.

• youtube.com/watch?v=8kQZHYbZkLs Huzur verici

• KILICASLAN Anadolu Bölüm IV

l1453 - - Anadolu

tebrik ederim abi başarıların daim olsun dosta düşmana inat hep dimdik

• konu dişinda yorum yapip postu kirletme hadi abisinin

• Alıntı ,IBars: “Daha güzel videolar beklerdım ama acı haberı aldım başın saolsun .... ” Kendi ticaretlerine bak bizim kaybettiğimiz bişey yok abisinin.

• Alıntı ,JnTime': “Tebrik ederim. Eksikler kapanınca daha güzel olacağından şüphem yok. ” Teşekkür ederim sağolun.

• Şaman itemleri

l1453 - - Ticaret

+9 Altın Giysi i.hizliresim.com/lZqOVl.png +8 Okyanus Ayakkabı i.hizliresim.com/nlQOB1.jpg +9 Ejderha Şapkasi i.hizliresim.com/VD9rbq.jpg

• Alıntı ,misaki07: “tebrıkler umarım kısa zamanda eksiklerini giderirsin. ” Teşekkür ederim. Alıntı ,Rossella: “Tebrik ederim sizi, eksiklerinize rağmen gayet iyisiniz.Başarılarınız daim olsun. ” Teşekkür ederim.

• Tebrikler kardeşim eline sağlık.

• Alıntı ,lPars: “tebrikler knk bir cok eksiğin olmasına ragmen cıkıp savasıyorsun yınede eksiklerin bittiğinde cok can yakacağına eminim başarılar dilerim ” teşekkür ederim kardeşim bakalim beni yorucak olan biyalog Alıntı ,lCedric: “Tebrik ederim Güzel kesimler olmuş Başarılar dilerim ” Teşekkür ederim. Alıntı ,LastKnight: “Tebrik Ederim Halim ” Teşekkür ederim

• Alıntı ,IDarKKRoMI: “Tebrik Ederim Kardeşim Çarını Biliyorum Çarının Birçok Eksiği Var Onları'da Tamamladığın Vakit Çok Daha İyi Bir Karekteri Ortaya Çıkaracağından Şüphem Yok. İnşallah En Kısa Sürede Çarının Eksiklerini'de Tamamlarsın. Bende En Kısa Zamanda Tekrardan Sancakta'yım. ” Teşekkür ederim kardeşim inşallah en kısa zamanda oyuna bu sıralar pek vakit ayıramıyoruz zaten gel artık yoksa ben gelicem Alıntı ,HüKüMSüZz: “Tebrik ederim, başarınız daim olsun ” Teşekkür ederim Alıntı ,Auswitche…

• youtube.com/watch?v=kRvbl1FUsKw&t=6s

• +9 Uyuyan yelpaze

l1453 - - Ticaret

Konu kilit.