Search Results

Search results 1-20 of 87.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• GameX'te Neler Yaşadık?

l1453 - - Diğer

Metin2 takimi normal standartlarının dışında 17 ay önce ..... pladforumdan paylaşilan ve tamamiyle hayalı bir gönderiyi işleme alip yıllarca emek versenız bile hesaplarınızı kapatır olmuş iken Sizler kalkmış yumurtalardan bahsedıyorsunuz

l1453 - - Diğer

Quote from Psychosis1: “Direk oyuncuları suçlamak neyin kafası .Bunun yerine buna neden olanları düşünsek daha iyi olur.Bir sorun olduğunda bundan faydalananlar da mağdur olanlar da oluyor .Ve bu bir ilk değil .Hep oyuncuları kötülüyorsunuz . Yönetenlerin hiç mi suçu yok .?Kendini biraz fazla önemsiyorsun sakin ol şampiyon . ” şimdi 10 adet kupon alanları anlarsın donup dolaşıp 100 lerce kupon alıp ben ticari amaç ile fuara katılanlara az bile dediğini düşünüyorum. Orada genel olarak cevap vermi…

l1453 - - Diğer

Engin bey kişiliğiniz ve samimiyetinizi gerçekten tebrik ederim. Sizin için yorucu bir hafta olduğu kesindi.

• Sonra döndüm ve dedim ki ...

l1453 - - Diğer

yarın bende erzurumdayım gardaşim hayırlı teskereler @Austin

• youtube.com/watch?v=0DT6tCoqf38 Memleket demek ne demek?Memleket demek sen demek, ben demek, BİZ DEMEK.

• Bestekar ( BABAM )

l1453 - - Diğer

Başınız sağolsun RABBIM geride bıraktıklarına sabır versin.

• Sonra döndüm ve dedim ki ...

l1453 - - Diğer

Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir.

• Dünya Gezgini Biletleri Hk.

l1453 - - Genel Tartışma

Birleşim öncesi online oyuncu sayısını belirlemek için alınan bir karar bence 2018'in 3.çeyreği bitmek üzere neredeyse ayrıca serverlar arası ticaret akısının dengeleneceği on görülmüş olsa gerek.

• youtube.com/watch?v=8kQZHYbZkLs Huzur verici

• KILICASLAN Anadolu Bölüm IV

l1453 - - Diğer

tebrik ederim abi başarıların daim olsun dosta düşmana inat hep dimdik

• Savaşta bulunan herkesin eline sağlik.

l1453 - - Diğer

konu dişinda yorum yapip postu kirletme hadi abisinin

l1453 - - Diğer

Quote from IBars: “Daha güzel videolar beklerdım ama acı haberı aldım başın saolsun .... ” Kendi ticaretlerine bak bizim kaybettiğimiz bişey yok abisinin.

l1453 - - Diğer

Quote from JnTime': “Tebrik ederim. Eksikler kapanınca daha güzel olacağından şüphem yok. ” Teşekkür ederim sağolun.

• Şaman itemleri

l1453 - - Ticaret

+9 Altın Giysi i.hizliresim.com/lZqOVl.png +8 Okyanus Ayakkabı i.hizliresim.com/nlQOB1.jpg +9 Ejderha Şapkasi i.hizliresim.com/VD9rbq.jpg

l1453 - - Diğer

Quote from misaki07: “tebrıkler umarım kısa zamanda eksiklerini giderirsin. ” Teşekkür ederim. Quote from Rossella: “Tebrik ederim sizi, eksiklerinize rağmen gayet iyisiniz.Başarılarınız daim olsun. ” Teşekkür ederim.

• Tebrikler kardeşim eline sağlık.

l1453 - - Diğer

Quote from lPars: “tebrikler knk bir cok eksiğin olmasına ragmen cıkıp savasıyorsun yınede eksiklerin bittiğinde cok can yakacağına eminim başarılar dilerim ” teşekkür ederim kardeşim bakalim beni yorucak olan biyalog Quote from lCedric: “Tebrik ederim Güzel kesimler olmuş Başarılar dilerim ” Teşekkür ederim. Quote from LastKnight: “Tebrik Ederim Halim ” Teşekkür ederim

l1453 - - Diğer

Quote from IDarKKRoMI: “Tebrik Ederim Kardeşim Çarını Biliyorum Çarının Birçok Eksiği Var Onları'da Tamamladığın Vakit Çok Daha İyi Bir Karekteri Ortaya Çıkaracağından Şüphem Yok. İnşallah En Kısa Sürede Çarının Eksiklerini'de Tamamlarsın. Bende En Kısa Zamanda Tekrardan Sancakta'yım. ” Teşekkür ederim kardeşim inşallah en kısa zamanda oyuna bu sıralar pek vakit ayıramıyoruz zaten gel artık yoksa ben gelicem Quote from HüKüMSüZz: “Tebrik ederim, başarınız daim olsun ” Teşekkür ederim Quote from …

l1453 - - Diğer

youtube.com/watch?v=kRvbl1FUsKw&t=6s

• +9 Uyuyan yelpaze

l1453 - - Ticaret

Konu kilit.