Arama Sonuçları

için arama sonuçları 41-60, toplam 87.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Düşünsene ALLAH senden razi olmuş.

• İyiki varsin EREN.

• Öncelikle arkadaşa katılıyorum Lycan karakterini gelen güncelleme ile tabiri caiz ise kurt'u kuzu yaptılar becerilerin süreleri kısıtlandı değerleri fazlası ile düşürüldü 60 70 savunma dizen bir karaktere vuramıyor bile oysaki bir zihinsel bıçakcı veyahut okcu 60 70 savunmaya fazlası ile vurabiliyor ama şu yönden bak Ejderha yardimi şamani senden daha gülünç bir halde ayni item ve destekler ile iyileştirme saman güzel damageler görebiliyor iken ejderha yardımı iyileştirme şamanin vurduğu kadarin…

• Tebrikler eser başarilariniz daim olsun. Güzel insanlar güzel dostluklar getirir umarım.

• Alıntı ,lRedMask35: “Alıntı ,koserli.: “Sancaga geldigimde PRESTiJ loncasına dil uzatan herkese gerekeni fazlası ile yapacam kişisel sıkıntınızda bütün lonca ismini yazmak nedir görecez. ” germiyanı hallet sen kardeş önce sancağı dönünce düşünürsün ” Kardeş size ne oluyor bizim yusufla sorunumuz yok loncasina kendisinin bile istemediği halde aldiği bir player kendini bilmezlik yapınca bu sorunlar oluştu sen germiyanda olduğun halde sancaktaki posta mudahil oluyorsun sorunların varsa germiyan pos…

• Alıntı ,koserli.: “yanımdaki her kişi her insan kaliteli sizinde prestijde oldugunuz çok değildi 1 ay geçti ama ayrıldktan sora nerelere kadar dil uzatıp küçük düsebileceginizi gördük geldiğimde görüşürüz merak etme bi acı kahve içeriz ” Prejtij üyesi demiş lonca olarak kast etmemiş bir kaç kendini bilmezin loncanın adını kötüye cıkarmak için yaptıklarından bilgin yok sanırım önce durdukları yeri bilsinler gelişi güzel herkes konuşur bir agizdan degılde 2-3 agızdan bana konuştuklarını loncamdakı…

• Kendi ekranlarinizdan görüntüleri atin oyunda ağlama pazarci yazan ve benzeri cumleler kuran ben değilim ağlayan sizsiniz acıncak haldesiniz.

• youtube.com/watch?v=r09t9cQSza8

• Hemen başlamiş bir varmiş bir yokmuşlara Elinize sağlik

• JavierS - ...

l1453 - - Diğer

Alıntı ,lDrogo: “Tebrik ederim hayatınızda attıgınız en rahat 1-1 dir herhalde İşin komik tarafı arkadaş hazırlıksız görüntünüzü aldım yazmış bir insanın kendini bilmesi beni de üzmeye basladı.. ” Baktiğin şeyi görmek güzel anlamak herkese nasip olmaz üzülcek bir durum söz konusu değil oyun için üzülen biriysen oda senin yapın Benim kendime güvenim varmişki serhatin karşisina bi şekilde çıkmışım başkalarina güvenenler utansin ne diyelim :D:D:D

• Bazuka Vakası 2

l1453 - - Diğer

Tebrikler eline sağlik.

• 1453...

l1453 - - Diğer

Alıntı ,XOXO: “İftira atarak yanlış yapıyorsun köyde duran simyası kapalı itemleri porkisi peti olmayan çara dalıyorsun neyse tebrik edeyim yine de ” petini porkini korumanı simyani actiğin kisimlarda var eyvalah

• +9 Dragon Boynuz Şapka

l1453 - - Ticaret

5 yarı 15 buyu yada 10 yarı 15 buyu satan arkadaşlar özelden ulaşsın.

• 1453...

l1453 - - Diğer

Alıntı ,LeLoucH77: “burda ne anlatmaya çalışmışın anlayamadm da ” Arkadaşin öncesi ve sonrasi before after diyelim bayrak savunmasını aşağida alamadı yukarıda aldı sanırım

• JavierS - ...

l1453 - - Diğer

Hazirliksiz görüntülerini aldim kostum safir ve elmas desteği olmadan yediğin ortada nazarla vurduğunu gösterip sosyal medya gibi platforumlarda videonu yayinlatmaktaki amacini çözemedim serhatcim biz en azından kimsenin ardından küfür etmiyoruz.

• 1453...

l1453 - - Diğer

youtube.com/watch?v=Au8JnhIdx-o&feature=youtu.be Dostun hasına düşmanın delikanlısına hasret kaldık..

• Öylesine bir başlangiç olsun.

l1453 - - Diğer

Alıntı ,HüKüMSüZz: “Tebrik ederim,güzel görüntüler ortaya çıkmış,başarınız daim olsun ” Teşekkür ederim

• JavierS - ...

l1453 - - Diğer

elmassiz ve safirsiz yediğin 9k yi 4k ya düşüren itemine hayran kaldım tebrikler arkandaki pet ile güzel çalişmalar.

• Öylesine bir başlangiç olsun.

l1453 - - Diğer

Alıntı ,Mharisma61: “Tebrikler kardeşim ” Teşekkur ederim kardeşim. Alıntı ,J2eis: “tebrik ederim ” teşekkür ederim.

• Şimkeş tilsimi

l1453 - - Ticaret

i.hizliresim.com/vPQ2BA.jpg 45 won