Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 744.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• İsim-Şehir

ADESA - - Forum Oyunları

Faruk Fethiye Fesleyen Fil Fermuar Fahriye Evcen

• Soru Cevap Köşesi 10

ADESA - - Yardım ve İpuçları

Arkadaşlar birisi bana dokuz kuyrukların nerede çıktığı konusunda bi bilgi verebilir mi orta ve çevresinde çıkmıyor çünkü tam spawn olacakları saatinde gitmeme rağmen canavar kartı görevi yapıcam bi dokuz kuyrukta takıldım kaldım çıldırıcam ya.

• youtube.com/watch?v=XlScrMv7Pd8

• Profildeki kız çok tatlı.

• İlişkilerin git gide menfaat ilişkilerine dönüşmesi. Devam edelim.

• Beta Test Versiyon 18.4

ADESA - - Genel Tartışma

@mahsum99 Mavi ejderha, jotun thyrim, zodyak bossları, ochao muhafızı sayayım mı daha ?? Ayrıca bosslar da bufflanıyor bunun da farkındasın değil mi ? Saygı konusuna gelince burada saygısızca hakaret etmiyor kimse kimseye herkes neyse onu söylüyor açık bir şekilde görünen köy klavuz istemiyor ?

ADESA - - Genel Tartışma

@mahsum99 Kestiğin bossa da simyasız gel dersin. Hp yenileme atma dersin artık.

ADESA - - Genel Tartışma

@EdiLee Hadi bot bot bot tutturmuşsun bir bot etp kalktı diyelim senin borazanın ötsün hadi diyelim. Eee bot gitti peki arda kalan gelişen oyuncu ne olacak ?. 40 level bir çar mesela eskiden etp yapıp bunu satarak 17 wona yakut takıyordu ya da takacaktı. EE şimdi etp kasamıyacak artık satamıyacak ta yani gelir yok. Yakut oldu misal veriyorum 80 won. ee bu adam nasıl çarına yakut takıcak ? Metin keserek mi 40 levelde para kasıcak ?? Günde ne kadar kasabilecek en fazla 50-60m mi ?? Şimdi diyip lev…

ADESA - - Genel Tartışma

@EdiLee Şuan etp öyle bir durumdaki etp piyasadan kalkınca zincirleme reaksiyon oluşacak. Etp kasamayan oyuncu item yapamıyacak. İtem yapamyınca oyunda yeni karakterler gelişemeyecek. Eski yüksek seviye oyuncu pazardan etp alıp simya yapamıyacak dolayısıyla daha da gelişemiyecek. Alttan yeni oyuncu gelmeyince eski yüzler birbirini yemekten başka bir çaresi kalmıyacak e bir yere kadar sonra sıkılıcak herkes oyunu bırakan mı ararsın devreden giden mi ararsın orasını bilemem. Ha botçulara etp darbe…

ADESA - - Genel Tartışma

@EdiLee İyi günler. Kusura bakmayın ama bu diyalogda tamamen haksız olduğunuzu düşünüyorum. Ve size söyleneni söylüyorsunuz resmen mecbur hani edile beğensinki güncellemeyi diğer oyuncular da beğensin politikası bu resmen. Tabi bu benim düşüncem. Çünkü bu güncellemenin elle tutulabilir bir yanı bile yok. Mantıklı bir tarafı yok. Kaldı ki oyunun kolaylığı veya zorluğuyla uzaktan yakından alakası yok. Oyundaki durum şuan asgari ücret eskiden 1600tl idi şuan 400tl oldu ama ekmeğin fiyatı 5 tl idi 3…

ADESA - - Genel Tartışma

Minimum 6 senedir etp ile ticaret dönen oyunda günlük 2-3 won etp ile para kasan BAŞLANGIÇ çarlar artık günde 50m kascaz diye 7-8 saat metin kırmaya çalışır. İş sahibi olup etp kasamıyanlar da artık simyasını 5-6 ayda bir yapar 80-90 cor ile deneme artık çarlara da antika set takılır. Direnç konusuna gelince de artık alışılmıştan vaz geçireceklerya sözde milleti min. bundan dolayı %40 oyuncu kaybedince kafasını taşlara değil DAŞLARA DAŞLARA vururlar ne ettik biz para kazancaktık ne güzel ne yapt…

• Yer mısın , Yemez mısın ?

ADESA - - Forum Oyunları

Bana uzak Allah a yakın olsun. Pizza

• Şapkayı beğendim.

• İmzasını beğendim.

• Sondan Devam

ADESA - - Forum Oyunları

Sinek

• Saçlarını beğendim.

• Anadolu Resim Arşivi

ADESA - - Anadolu

DAUNTLESS 2aXJQd.jpg

• Avatardaki kadının gözleri çok güzelmiş.

• Sondan Devam

ADESA - - Forum Oyunları

Eşantiyon.