Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 74.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• konu kilit lütfen.

• 0E0R8B.jpg Pl7155.jpg lOQqkr.jpg rO05g3.jpg Pl715O.jpg bBvVlZ.jpg A1ODAv.jpg y0G6Pk.jpg 6JDaZ0.jpg aznlo4.jpg EPOmYz.jpg BLOaMM.jpg nObQ7M.jpg rO05Q3.jpg qGAdYd.jpg XPbMv3.jpg A1ODmv.jpg Oorvq4.jpg yüksek fiyat verene satılacaktır.

• Alıntı ,Kadirtns23: “Forumdaki ticaret bölümünde ornek veriyorum gümüş okey sandiği gibi resmi önemli olmayan şeyleri satarken resim koymasak kabul olurmu ” pet yemi için şeytani pala satmak istemiştim.Resim olmadığı için kabul edilmemişti.

• güncel general yerleri konusunda yardım istiyorum.( ejderha odası önü dışında )

• Beran Setaou ruh taşı alınır.

kemal41 - - Ticaret

Beran Setaou ruh taşı alınır.

• Alıntı ,azizkrkmz: “Şamansız kasılıyorum o yüzden biraz zor oluyor , zehir yemediğim zamanlar pek sıkıntı olmuyorda zehir yediği zaman biraz sorun olabiliyor 2. katın herhangi bir odası 1. katta ki slotlardan daha çok exp vermez mi yoksa ben mi yanlış biliyorum? Şimşek tılsımımda var ama +0 malesef ” 1. katta da setaou 87 ve 89 level keseceksin , 2. katta da aynı slotları keseceksin exp. aynı gelir. tahminimce senin sıkıntın mistiklerde bunun içinde şimşek işine yarar. bahsettiğim odalar iyi eşy…

• @DeRBeDeR31 büyü direnci hiç kullanmadım.İşe yaradığınıda duymadım. şeytan-ok-şimşek-blok

• Alıntı ,azizkrkmz: “80 dan 90 a sürgünde en iyi kasılma odası hangisi acaba? Komutanların olduğu odalarda pek dayanmıyor karakterim.. ” Sürgün 1. katta 4 tane alt alta oda var ( sütün gibi ) bunların en altında ki oda da ilk olarak deneyebilirsin.Burda dayanamıyorsan eğer 2. katta girişten sonra dümdüz devam et 3. oda ( giriş dahil ) burda dene burasıda olmadıysa 1 oda geri gel burasıda olmadıysa yapacak bir şey yok girişte kasacaksın:) şeytan - ok - şimşek - blok bu sıra ile ne kadar çoksa o ka…

• Tılsımlar

kemal41 - - Genel Tartışma

kule de tılsımı +1 e basarken yakan oldu mu?

• 92 biolog görevini veriyorum.kabul ettikten sonra yarın yine gel diyor. her yerde 6 saate bir verilir diye okudum.Yanarsa mı 6 saat sonra tekrar alıyor? bilgisi olan yardım lütfen not: hiç yanmadı

• Alıntı ,salih63: “merhaba arkadaşlar hesabımdan karakter silmek istiyorum ama silemiyorum karakter silme kodu geliyor ama silinmiyor acaba silme kodu mu yanlış giriyorum desem her türlü denedim olmadı ” arkadaşın yazdığına ilave olarak: envanteriniz de ve üstünüzde hiç bir şey olmayacak. bir de 70 level ve üstünü silemiyorsunuz diye hatırlıyorum.

• liderin ruh taşı alınır.

kemal41 - - Ticaret

bulunmuştur. konu kilit.

• liderin ruh taşı alınır.

kemal41 - - Ticaret

Liderin ruh taşı arıyorum.

• Alıntı ,Acron: “Alıntı ,oguzhanarb: “Arkadaşlar ep ile hırsız eldiveni aldım ve usta sandığından çıkan 1 haftalık takılı. Karakter özelliklerinde efsunların gözüktüğü yerde en altta eşya düşürme şansı 50 gözüküyor. Metinden düşen eldivenide takınca sayı artmıyor. Acaba bunun maximum limiti mi var yoksa oyun içi sorundan artıyor ama dediğim yerde mi gözükmüyor? Çünkü 3. Eldiveni takıncada 2 eldivenli halden bir fark göremedim. ” Merhabalar. Sandıktan çıkan, metinden düşen eldivenlerin (Kısaca tak…

• Sürgün 2. kat girişde eşya düşürmek için en uygun level hangisidir?

• ben 84 level gibi düşünmüştüm. neden 90 biraz detay yaparmısın?

• Sürgün 2. kat girişte eşya düşürmek için en iyi level kaç olmalıdır?

• muhalefeTR: 3. ve 4. envanterlerin açılmasında 2 envanter genişletme ile başlıyarak 3-4 sırada bir istenen envanter genişletme sayısı artıyor. en fazla bir sıra için 7 envanter genişletme istiyor.

• Redo: Sürgün 2 .kat için olmazsa olmazlar 1- şeytanlara karşı güçlü 2- ok dayanıklılığı ( oklardan korunma ile karıştırmayın ) size şaman desteği de çok faydalı olacaktır. diğer yardımı olacak efsunlar ise - şimşek - hp absorbe - delici - blok ( slotun miss vurmasını sağlar ) - oklardan korunma ( ( okçuların miss vurmasını sağlar ) - yeşil pot - mor pot ve saldırı ve savunmanızı arttıracak herşey not: abanoz küpe - cennet kolye - beyaz altın bilezik kullanmanızı tavsiye ederim.

• suiP: benim 98 bedensel öfke p,okçlardan 300-400 arası hasar alıyorum. 78 level olan çarınızı oto avda vuruş skillerini kapatarak düz vuruşlar ile 1. katta dediğim odada kasın. bir iki sayfa önce harıtada yeri gösterilmiş. Normal olarak bu efsunlarla çok rahat kasarsınız. not: zehir mi tri mi kullanıyorsunuz.düz vuruşlar için zehir , skiller için tri kullanmanız tavsiye ederim.