Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 348.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• J30S Sarıya Selam, Sopaya Devam

KARADAGLI - - Anadolu

Zincirlerini koparmis pit bull gibi,kulede kesicek adam ariyosun dolana dolana.cok iyi damageler dostum.oyun anlayisin efendiligin.basarin daim olsun,nice seviyeli savaslara arkadasim.tebrik ederim

• Gladyatör Kaçış Serüveni :)

KARADAGLI - - Karesi

Damegelerin sunun bunun önemi yok,görüyorum ki karesi kronik hastaligi devam ediyor.skypeden,telden,özelden küfür edip ve sonra sahsima edilen küfürlere acik acik destek vermek..kime neyi anlatcaksin ki.karesiye gelir mavi olurum diyodum,ama bunlarin yaninda benim kirmizim melekmis.bi serverlar gelsin cikislar acilsin bakip görelim neler olucak.basarilar kardesim yunus.tebrik ederim

• Damageler kesinlikle montaj,tilsim,kemik yok vala muhtesem, hemen herkez teke gidecekmis nerdeyse sehmus.cok iyi görüntüler basarin daim olsun.tebrik ederim.

• KILICASLAN Anadolu Bölüm 8

KARADAGLI - - Anadolu

Bende osmana katiliyorum o sahne hakikatan,süper olmus vala düzler sahane,bide sen kilic CEVIRME fena.tebrik ederim,basarin daim olsun

• JavuSa Part 12

KARADAGLI - - Karesi

Oyununa hayranim yunus biliyosun cok nadir senin gibi kulanan.damageler cok güzel kardesim.su laf sözlere son verin.kavganizi yapin,basarin daim olsun yunus tebrik ederim

• Alıntı ,polipeptit: “Tebrikler sınıfında enlerdendin üstad ” Estagfurullah,tsk ettim sagol

• Alıntı ,Dream: “Tebrik ederim hakan abi sen Fazla damage vurunca rakip full şaman savunmasına dönüyor Ve bizden damage yiyorlar o yüzden sırayla abi ” Önemli olan savasi kazanmak,ben yada sen.sagol samet tsk ettim Alıntı ,llNyong: “Tebrik Ederim Hakan Abi Her Zamanki Gibi Güzel Görüntüler Çıkmış Eline Sağlık ” sagol begenmene sevindim Alıntı ,Kalidor: “Tebrik ederim hakan abi damagelerde müzik zevkinde harika California love tupac in en sevdiğim parçalarından biridir ” O parca efsanedir evet,ben…

• Sa.cahit yazismalari atmissin,yakismadi,saitin o söylemi,benim seni tanidigim icindir.yoksa saiti 10 yildir tanirim ne oyundan kimseye aman dilemisdir ne kimseden korkmusdur.burda her iki tarafi tanidigim icin söylenilmis bi yazidir.herne olursa olsun özel konusmayi buraya yazman hos olmamis cahit,inan beni cok sasirttin.iyi oyunlar herkeze

• Mira'dan Az ve Öz

KARADAGLI - - Anadolu

Desteksiz kemiksiz gercekden cok iyi damageler,iyilestirmeci farki mi nedir bilemedim ama,eger onlarda olsaymis cok iyi görüntüler cikarmis.bide demek ki senin aldigin o damagelerde bicakci arkadas sanirim o itemleri almamis daha.diger saman arkadasda ilerlemeler kaydediyor oda konusmaya basladi oyunda mavinin suyundanmidir havasindan midir.velhasil ne dersen de,herkez kral, herkez hakli.cok basarili video tebrik ederim basarin daim olsun mira.

• Alıntı ,ELFesyaa: “Tebrik ederim savunmana hayran kaldim eksiklerin oldugu halde eline emegine saglik. Birkac keredir bazi yorumlara denk geldim yine herzamanki metin2 haksiz yere suclamalar karalamalar devam ediyor ne yazikki.En kötusude hicbirzaman bitmiyor olmalari seni bilen biliyor kalbinin guzelligini gerisini bosver keske azicik senin kdr dürust olabilseler. ” Bunlar bitmez bitmeyecek de,sahislarin karakterleri ile alakali,saniyolar ki dünyayi kurtariyoruz,ama harclik alip hava basarlar.b…

• Saniyorum atilan video,ayni gecede yedigin 25 k yi 28.5 ile geriye takdim etmisin.3,5 k alacagin var unutma.ee TC nin polisi bu,damage alicam diye cikar tak yaparken yakalamisin komserim :).tebrikler kardesim cok iyi damageler,basarin daim olsun

• Leventim senin adini Kral kesen koyuyorum,kendi itemlerinle.almis oldugun ve ortaya girip göstermis oldugun damageler oldukca etkili idi.Senin videon araciligi ile sunu söyliyim.bilen bilmeyen var.öncesinde sari bayragi kesmek icin serverlardan adam gelip kuleye cikin,yok kesdik yok köyden cikin diye geyik yapanlara,hep sunu söyledim kesdiginiz car sayisi en fazla 12-15 idi ve hala serverlardan destek geliyordu,kaldiki bizde üst seviye hic bi zaman car yokdu.biz kimseden destek istemedik,biriler…

• Damegeler gayet cok iyi ogün,gercekden yüksek buldum.bendemi iyilestirmeci yapsam,vurdugun yerde güller acmis.tebrik ederim,basariniz daim olsun kardesim

• llSasuke Anadolu 2

KARADAGLI - - Anadolu

Bu videonda oldukca yüksek damageler gördüm,birlikde nice kavgalara sehmus.basarin her daim güzel olsun.tebrikler

• llSasuke Anadolu 3

KARADAGLI - - Anadolu

videounun ilk dk larinda resmen katliam yapmisin.basarilar sehmus,tebrik ederim

• llSasuke Anadolu 4

KARADAGLI - - Anadolu

yine güzel oyunculuk,güzel düzler,güzel damageler.tebrikler sehmus

• llSasuke Anadolu 5

KARADAGLI - - Anadolu

sehmus bizim köyde nerdeyse tek basina kavga etmissin,oyunculuk cok iyi,düzler ve damageler oldukcada iyiydi kardesim.yanimizda oldugun icin tsk ederim.basarin daim olsun,tebrikler

• Kafam karisdi bizden cok video var,bakiyorum bi mavi kesiyosun,diger görüntüde kirmizi ayni kisiler ama,sanirim ekrandan kaynakli bi durum,o damageler bayrak rengine cok uymus,söylenecek tek sey harika.basarilar kardesim,tebrik ederim

• xRuber Anadolu Bölüm 11 (Devam)

KARADAGLI - - Anadolu

98 k vurmadigin icin seni kiniyorum,düzler ve skiller cok basarili.tebrik ederim basarin daim olsun

• Düz vuruslar elbette farkli item ve efsunlar gerektirir,onlarida yapdiginda ortaya güzel bi sölen cikacakdir hasan.hep söylüyorum benim icin en iyi car bayragi ve ekibi adina 1k da olsa vurup, savasandir.eline saglik kardesim,basarilarin daim olsun.