Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 78.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Alıntı ,Ghugia: “Alıntı ,blckbywht: “Durup dururken oyundan atıp tekrar girmeye çalıştığında ban yediğini keşfeden oldu mu aranızda? Sürgünde peti kasıyordum, böyle bir şey geldi başıma. 5 dakika falan sonra ise e-mail geldi. Ban sebebi cheating yazıyor. Herhangi bir hile kullanmıyorum gerekli kontroller yapılıp banım açılabilir mi yoksa hesap gitti mi tamamen? ” kurallar gereği suç puanında varsa hesap açılmaz dostum. Malesef benzeri bir olayı yaşadım ” Suç puanım yok heralde ama durum umutsuz …

• Alıntı ,HyperSonic: “Alıntı ,blckbywht: “Durup dururken oyundan atıp tekrar girmeye çalıştığında ban yediğini keşfeden oldu mu aranızda? Sürgünde peti kasıyordum, böyle bir şey geldi başıma. 5 dakika falan sonra ise e-mail geldi. Ban sebebi cheating yazıyor. Herhangi bir hile kullanmıyorum gerekli kontroller yapılıp banım açılabilir mi yoksa hesap gitti mi tamamen? ” eğer ki güvenlik sistemi banladıysa geçmiş olsun yine de almanyaya mail atabilirsin zira bizim ekip bu konuda hiç yardımcı olmuyor…

• Durup dururken oyundan atıp tekrar girmeye çalıştığında ban yediğini keşfeden oldu mu aranızda? Sürgünde peti kasıyordum, böyle bir şey geldi başıma. 5 dakika falan sonra ise e-mail geldi. Ban sebebi cheating yazıyor. Herhangi bir hile kullanmıyorum gerekli kontroller yapılıp banım açılabilir mi yoksa hesap gitti mi tamamen?

• Alıntı ,Viranee: “Arkadaşlar benim bu tabloda gümüş alma şansım var mıydı 210 puanla bitirdim 5ler öle dizilmiş ki beni kıskaca almışlar gibi nerden taş yesem oda beni avlayacak gibi dizilmişler yada ben tam kavrayamadım oyunu ? b68E7n.png ” Böyle bir tabloda ancak 4 ile puan kasabilirsin 5 ile bir 5'lerden birini çevirir K ile de bitirirsin. Ama şans işi eğer 4'lerin yerini bilmiyorsan. 5 'ler birbirine yakın değilse puan kasmak zor ama haklsın o konuda. 4 ile çevirebileceğin 11 kart çeviremede…

• 5'ler masada dağınık olursa sıkıntı oluyor. Kendi 5'inle puan kasamıyorsun...

• Site eldiveni ile metinden düşen eldiven birlikte kullanıldığında ters etki verirdi eskiden bu değişmiş galiba arkadaşlar. Şans eseri ikisini aynı anda kullandım birkaç gün önce ve denemeye devam ettiğimde gerçekten drobu artırdığını farkettim. Deneyip onaylayabilecek var mı yoksa aşırı şanslı birkaç gün mü geçiriyorum?

• Katta acayip lag var.

• Alıntı ,DeRiNDaRBe: “Oyuncularımız her sene aynı seyi yazmaktan bıkmıyor ve usanmıyorlar. Bu orucu bozan seylerin her sene tekrar tekrar sorulması gibi birsey. Lütfen sunu aklınızdan cıkarmayınız. Uzun etkinlik donemlerinde tüm etkinler bir kerede duyurulmaz. Zamanı geldikce peyderpey duyurulur. "Hani bu nerde su nerde yok madem ki kaka" zihniyetini bırakalım lütfen. Henuz baslangıc etkinliklerindesiniz. ” Modum fazla merak cildi bozar derler ama duramayıp soracağım, Metin ve Boss'lardan iftar t…

• Oyunun zorlukla alakası yok tamamen şansa dayalı. Tabloda 25 kart var, kendin alttan 12 kart çekebiliyorsun. 5 tane 1 4 tane 2 3 tane 3 2 tane 4 1 tane 5 ve K toplam 16 tane kart çekebilsek aşağıdan iyi etkinlik olurmuş. Gereken puanlar zaten yüksek.

• Corları açtığımızda nasıl simya penceresine düşüyorsa, ETP'ler içinde aynı şey yapılabilir. Hatta simya ile ilgili tüm itemların Yeşil-Mavi Ejderha Fasulyeleri, sandıklardan çıkan Cor Draconisler vs Simya penceresine eklenecek yeni bir sekmeye düşmesi sağlanabilir zor bir şey değil bence.

• Alıntı ,Adramis: “Alıntı ,blckbywht: “Buradan yönetici vs kimse açık açık söylüyorum avcı olmak istiyorum. Bıktım artık 5 karakterlik 150 etp'yi kasmam botlar yüzünden saatlerimi alıyor. Video alıp ticket atıyorum 2 gün sonra cevap geliyor hiç etkili değil bot konusunda ticket sistemi. Avcı ekibi kuracak mısınız bilmiyorum ama ben avcı olmak istiyorum. ” avcı ekibi olmak istiyorsanız oyun takımına başvuru yapınız. Avcı takımı kuracakmısınız sorunuza cevabım bu linkte board.tr.metin2.gameforge.co…

• Buradan yönetici vs kimse açık açık söylüyorum avcı olmak istiyorum. Bıktım artık 5 karakterlik 150 etp'yi kasmam botlar yüzünden saatlerimi alıyor. Video alıp ticket atıyorum 2 gün sonra cevap geliyor hiç etkili değil bot konusunda ticket sistemi. Avcı ekibi kuracak mısınız bilmiyorum ama ben avcı olmak istiyorum.

• Bakımdan sonra oyunda 2-3 saniyelik gecikme var sanki başka yaşayan var mı bu durumu.

• Alıntı ,SANTANA: “piyasanın bir anda uçması ile bir anda çökmesi biz oyuncuların elinde.etp den örnek vereyim adam sürekli 200 k dan sattığı etp yi başkasının 190 a 180 e düştüğünü görünce ister istemez elindekini satmak için fiyatı düşürüyor ne oluyor ondan sonra piyasa aniden çöküyor. şuanda saruhanda etp fiyatları yerlerde sürünüyor desem yeridir 110 k ile 130 k arasında gidip geliyor. razadör sandığıda böyle işte satma kardeşim kim diyor 5 6 m ye sat diye ? eline para geçsin diye bazı fırsat…

• Kusursuz simyalar için

blckbywht - - Diğer

Teklif mantıklı ama eksik. Maddi gücü olanlar yine öne çıkar. Mesela saydığın itemler kusursuz simya ile birlikte simyacıya verilir yarın gel sonuçları gör der, bu 2 gün 3 gün 5 gün vs gibi bir süre olabilir. Yada eskiden efsun nesnesinde olduğu gibi bir soğuma süresi konabilir uzun süre olmak şartıyla.

• Değişik bir kuşak..

blckbywht - - Diğer

Kuşaklar ilk çıktığında negatif statlar, +1 olarak emiliyormuş. Sonradan değişmiş. Ben geçen sene görmüştüm benzer bir kuşak adam böyle açıklamıştı.

• Alıntı ,BayKalite: “İkinci bahsettiğiniz yıllardır var az biliniyor malesef @blckbywht ” Düzeltilmesi lazım ama. Otomatik Av kullanan çok var. Kastıkları exp'in gittiğinden çok kişinin haberi bile yok belki.

• Etkinliğe katılıp uzun süre balık tutanlar sistem banı yemiş rezillik. Bunu cidden düşünemediniz mi etkinliği yayınlarken? Ayriyeten galiba bug var. Ölüp kendiniz şehirde başla butonuna tıklarsanız exp gitmiyor ama ölüp bir süre sonra kendi kendine şehirde başladığında exp gidiyor.

• Şu yeni pet nesnesi seçtiğin beceriyi tamamen kaldırıyor mu yoksa 20'den bire mi indiriyor?

• [Rehber] Pet Sistemi

blckbywht - - Genel Tartışma

Alıntı ,MELANKOLiA: “vpnBJ6.png Selamlar,peti 60 a kasacağım her şey tamam fakat bu kitaplar üst üste gelmiyor ne yaptıysam çözümü var mı? ” Yere at kitabı boşluğa pot koy yerden al üst üste gelebilir. Bu arada bu yeni pet skill sıfırlama olayı nasıl çalışacak bilen var mı? Mesela berserker sıfırlamak istersem berserker'e verilmiş 20 puan sıfırlanacak tekrar deneme şansımız mı olacak yoksa komple gidecek mi skill?