Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 110.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Oyunu bırakalı yaklaşık 1 sene oldu, özellikle katakompa yerleşmiş otomatik av Çarlarını gördükçe soğudum, yapacak bir şeyim kalmadı çünkü para kasmak için. Bıraktım ben de. Zaman zaman forumu takip ederim yeni sunucunun özelliklerini görünce gerçekten geri dönmeyi ciddi ciddi düşündüm fakat Kapalı nesne markete ortalıkta beyaz aslanlarla rufuslarla koşturanları görünce benim geri dönüşüm başka bahara kaldı, anlaşıldı

• OKEY EVENT

Recovery - - Diğer

Alıntı ,DeadLyArC: “Teşekkürler! ama saat belirtmemişler! ” Ağustos ayı etkinlik planında başlangıç saati yazıyor. 14.00

• Arkadaşlar merhaba, titan kalkan basmak istiyorum kulede, bu nedenle fazla sayıda titan kalkana ihtiyacım var. wikide azrail, barones sandıklarından ve katakomptaki 3.seviye ve üzeri slotlardan düştüğü yazıyor. hiç denemedim ama katakomp yapabilirim sanıyorum, 90 bedenselim ve şamanımla beraber deneyeceğim. amacım azraili kesmek filan değil, üst katlara yükseldikçe slotlardan kolaylıkla titan kalkanı düşürebilir miyim? Kulede denemek için hedefim 70tane +0titan kalkan da.

• Karabüyü sura

Recovery - - Feedbacks: Sura

Ateş hayaleti ne zaman böyle oldu bilmiyorum ama gerçekten can sıkıcı bir halde binek üzerine bindiğinde kapanması. Bir an önce düzeltilmeli, bence binek üzerinde de vurmaya devam etmeli ama kapanmasın yeter, ona razıyım. Karanlık koruma da büyülü keskinlik gibi saniyede sp yerken neden büyülü keskinlik gibi istenildiğinde açıp kapatılabilen bir skill değil, bu da düzeltilmeli, ayrıyetten karanlık korumada ayrı bir bug var. binekten inip, karanlık korumanın yüklemesi tamamlanıp ama etkisi devam …

• arkadaşlar yansıtması olan zırha efsun atarsak yansıtma silinir mi?

• 1.Köyde Ayışığı Açımı

Recovery - - Diğer

Bu konunun tartışılması bile abes. Gece açık bırakacağın pazarını korumalı alana kurma, ondan sonra da ağla burda. Bakan az diyorsan o riski göze alacaksın, kafam rahat olsun istiyorsan içeri kur. Ayrıca köyde ayışığı açıp bütün pazarları bozmanın da gerçekten ayrı bir zevki var, deneyin

• 19 emiş kuşağa 41 ort silah emdirsem 7 ort mu alırım 8 mi?

• Simya konusunda fiyat/performans arayışındayım, karakterim bedensel ve elmas almak istiyorum fakat 2beceri+ büyü savunmalılar, 2beceri+büyülü saldırının neredeyse 2 katı fiyatında. şu +büyü savunmasının çok büyük etkisi var mı 2kat fazla verecek kadar?

• Arkadaşlar az önce etkinlik bossu kestim. Şamanımda günlük ödülü aldım ama bedenselimde alamıyorum takılı kaldı sanırım nasıl düzelecek?

• Başka bir oyun var mı acaba, temiz oynadığı için oyuncusuna kendisini alık gibi hissettiren? Saat başı 2tane metin düşüyor, önümden hileci geçiyor, suya giriyor yok oluyor, ben tüm haritayı turluyorum aaa bi bakıyorum karşımda adam. Kesmiş heralde hileyle metni geçip gidiyor. Sanki çok temiz oynuyormuşuz oyunun hile problemi yokmuş gibi bir de tutup silah verdiler hilecilere. Madem yeni başlayan oyuncuya yardım etmek istiyorsun ver 1 haftalık yüzük olsun bitsin. Kendime kızıyorum 2 aydır bu etki…

• Arkadaşlar geçen sene paskalyayı hatırlayan var mı? Kızıla 70-80 metinleri mi düşüyordu 80-90 mı?

• bazı nesnelerin 200 lü olabilmesi

Recovery - - Diğer

Bence hiç gerek yoktu buna, 4lü envantere geçince yer sorunu kalkmıştı. Şimdi geliyormuş kutsamalar, inciler üst üste konuluyor. İyice pvp havası veriyor, ne gerek vardı? Oldu olacak aynı tür bklar da üst üste geçsin de bk düşürmeli emek sv oynuyormuş hissi yaşayalım çok güzel.

• Arkadaşlar wikide pet sistemine baktığımda petin spsi için düzenliyse 0.1-0.6 artış, düzensizse 0.1-0.7 artış gösteriyor fakat 41 levelde 5.1 olan spsi 42 levelde 6.0 oldu 0.9 artış oranı var. Wikideki bilgiler yanlış mı yoksa 2 gruba da girmeyen başka bir pet türü mü var?

• Bedenselimi ve şamanımı 90a kasıyorum, sizce ikisini de eşit exp paylaşımıyla mı kasayım yoksa seviyesi yüksek olanı önce 90a atıp diğerini tek mi kasayım? Bedensel 85 şaman 86 level bu arada iyice zorlanmaya başladım da kasarken

• Alıntı ,Kül Tegin: “Alıntı ,Recovery: “Kullanıcı adı-şifremle siteye giremiyorum giriş yapıyorum ama beyaz ekranda kalıyor var mı yaşayan? ” Farklı bir yerden girmeyi denedin mi? Belki kullandığın bilgisayar,bilgisayardaki internette sorun olabilir diye düşündüm. ” Chrome ile denedim olmadı microsoft edge ile denedim yine olmadı hala beyaz ekran

• Kullanıcı adı-şifremle siteye giremiyorum giriş yapıyorum ama beyaz ekranda kalıyor var mı yaşayan?

• Ayşığı eventi hala başlamadı nerdeyse 10 dakika geçti?

• Alıntı ,Barium: “arrow.png 10. YIL Etkinliğine hiç katılmadığım için soruyorum : 1. köyde PASTA yazan NPC den 10 flama karşılığı 30 dakika boyunca %100 exp veren KEK ile Yıl Dönümü Tüccarından 1 yıl dönümü parasına alınan 30 dakika boyunca %100 exp veren KEK DİLİMİ aynı şeyler mi yoksa biri etkinlik boyunca geçerli diğeri ise etkinilik bittikten sonrada kullanılabilenecek şekide mi tasarlanmış ? Eğer etkinlik bittikten sonradan kullanılabilinecekse etkinliğe katılacam. ” Aynı şey, neden kekin tü…

• 80 level "Ateş ve Buz" görevinde siyah buzu kurban etmeme seçeneğimiz var mı? Ve eğer kurban etmezsek de exp ödülünü alabilir miyiz?

• Arkadaşlar sürgün-2'nin numaralı haritasını atar mısınız acaba bulamadım da hiçbir yerde