Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 69.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Alıntı ,jjSILICIjj: “iceman sana numan okadar söylemiş gereksiz yorum yapan uzak dursun çarı belli olmayan uzak dursun demiş ama sizde anlama yok numanın dedigine ayrı güldüm sana ayrı güldüm numan tebrikler kardaş ez geç ” doğrular zoruna gidiyorsa konu açmayacak, herkes yorumunu yapmakta özgürdür...

• Beta server hakkında.

icemanx - - Diğer

yang satan hesapların bir bedel karşılığı açıldığını bildiğimiz ve hala devam etmekte olduğumuz bu oyunun yöneticilerinden adil olmalarını ne kadar bekleriz bilemiyorum...

• İyileştirme şaman

icemanx - - Feedbacks: Şaman

Alıntı ,llsakinll: “3 saniyede skiliniz doluyor, okcu gibi uzaktan saldırıyorsunuz, yapılan büyü savunmasının 62 siini siliyorsunuz, artı vere biliyorsunuz, düz vuruşlarınızı söylemiyorum bile, sizce sizi bu kadar öz kılan diger karekterleri üvey kılan ne ola bilir. Silaha eklediginiz taş size 25 büyüyü sileme veriyor, bu şu demek oluyor Silaha eklenen örnegin savaşcı taşı, lycan ve büyü bozma, sen silaha ekledigin büyü bozma taşı ile oyunun icerisindeki tüm karekterlere 25 fazla güclü vura bili…

• Alıntı ,BLACKUZEY: “lycanların skıl ve düz vurusu azaltılmalı tr sv sinde 60 savunma + kalkana 16 17 k rahat atıyorsa burda yazanların cogu lycan oyuncusu hedef şaşırtıyor ben zihinsel olarak oynuyorum ve sv deki bütün kurtların cenesi fizana kadar uzanıyor 3.1 vs teklif eden bir krkaterden bahsediyoruz eskiden car bile olmayan kişiler 90 kurt yapıp 120 lvl krakterleri kesıyor dedigim gibi 60 + lycan kalkanı burda kalkmışınız 3.5 dan bahsediyorsunuz mat simya ile 120 lvl carlara kafa tutuyorsa b…

• IRolex ws Virtus

icemanx - - Diğer

adam sana 1-1 diyor o ful pençe yapıp sana gider yapıyorsa sen 10 senedir oyunda olan ok savunmasını mı bulamıyorsun, boş yapma Uğur veleti...

• MUSALLAT 4 KİŞİ İLE KÖY BASIMI

icemanx - - Diğer

tebrikler güzel kesimler olmuş özellikle videonun 52. sn. de bineği ile bug yapmaya çalışan ezmeye gelişine 36k yapıştırman ayrıca güzeldi, umduğunu değil bulduğu damageyi yemiş... zuhahahahaha

• IBeyZade online :)

icemanx - - Diğer

değerlendirme yapabilmek için onun ekranından bakmak lazım suçunu bilip bastırmaya çalıştıkça daha da batma, otur hanım hanımcık ses etme...

• Alıntı ,lparsl: “Alıntı ,DARKKROM: “Tebrik ederim kardeşim lakin bundan bir şey çıkacağını hiç sanmıyorum. Sözünün eri olan adam sözünde durur,onun için pek bir şey bekleme.İddia da krtikli veya krtiksiz diye konuşuldu mu bilmiyorum ama muhtemelen krtikli diye ağlayacaktır. Zamanında çk gördüğümüz için bizde biliyoruz bu işleri. Onun için şimdiden geçmiş olsn pek bir şey bekleme. ” wala bilmiyorum hocam Ya siler ya savasa cıkmaz yada sus pus oturur .) ” kritik ile atılan damageyi niye dikkate al…

• IRolex ws Virtus

icemanx - - Diğer

tebrikler, temiz ws olmuş, virtusa da tebrikler...

• şu mat simyalar ile silahın tanıtımını yapabilir misin.

• Alıntı ,AVReGeNC: “Selamlar Arkadaşlar... Karabüyümün eksikleri daha çok.Videoda:5 Mat Simya,Silahımda Savaşçı-Lycan taşları mevcuttur. Güzel Savaşan , Çamur savaşmayan arkadaşlara Teşekkür Ediyorum.Videodaki çoğu sahnede,Rakiplerimin sayı üstünlüğünü bariz görebilirsiniz.Hatta azımsanmayacak bölümünde yalnızım. Ben arkama bakmam savaşta,5 Şaman ,Çözmeci var mı diye.Şamanlar olmadan,Kadrolu Çözmeciler olmadan savaşlara gelemeyenlere selamlar olsun,Umarım Eğlenirsiniz Videoyu İzlemek İçin Tıklayı…

• IBeyZade online :)

icemanx - - Diğer

Alıntı ,BaLRoG: “Ben bir şu videoyu incelemeye yollayayımda bakalım o savaş esnasında alt tuşu bukadar hızlı niçin sürekli açılıyor ? niçin sürekli esc tuşuna basılıyor hızlı bir şekilde ? nasıl o pot lar özüt gibi çalışıyor sadece canın düştüğünde basılıyor ve ikiside aynı anda aynı sürede aynı sayıda azalıyor 3 kol mu var sende ? envanteri söylememe gerek bile yok rezil bir video rezil bir envanter pazar çarından beklenen bir video sen bizim yanımızdan geçerken ölürsün toplu savaşta fazla yakı…

• Biz neyi nasıl test ediyoruz?

icemanx - - Diğer

Alıntı ,lDeliKurt: “@CurtisJJ sadece bilgin olsun diye söylüyorum 120 level asıl ve 95 level farm çarımı ,ikisi de kusursuz simyalı, bırakıp akdeniz serverine başladım ve yaklaşık 2hafta gibi bir sürede 0dan 80e kastım 0item veya yang desteğiyle. Emin ol oyunda veya betada test edebileceğin her şeyi ben senden çok uzun zaman önce test ettim. Bu konuda aklı olan herhangi bir insan, bu 10yaşında çocuk olsa bile, farklı sınıfların dengesini test edebilmek için eşit şartlar altında olması gerektiğin…

• Alıntı ,CiLeeek: “Evet benimde envanterimde en fazla itemim silah dediğin gibi slot eklenmesi lazım zaten herkeste artık şaman taşı takılı farkettiysen sebebide önce şaman kesilirse dahada rahatlar savaş ortamı mantığı.Bunun sebebide bahsettiklerimdi.Büyü bozmanın biraz olsun düşürülmesi konusunda hemfikir olduğumuza sevindim. ” Çilek hanım düne kadar kimse şamanları char yerine koymadığı için taş eklemiyordu şimdi şaman taşı ekleniyorsa şamanların da savaşta sözü geçtiği içindir, sen savaşlarda…

• Alıntı ,BlueQin: “Herkes gerçekten kendini düşünür olmuş hangi karakter ise onun güçlü olmasını istemiş konuyu açan arkadaş gibi ... Muhtemelen şamansın; Şamanların skill gücleri artırılmalı diyorsun el insaf ya el insaf büyü bozma sizleri zaten oyunun kralı yaptığının ya farkında değilsin yada burdaki insanlarla kafa buluyorsun ben sana böyle birşey diyim ... * Ya sen çok güçsüzsün bir nevi güçlenmek istiyorsun... * Ya sen şu güçlü şamanları görmemiş yada denk gelmemişsin(Sözüm ona yada kullanm…

• Beta serverindeki mantiksizlik

icemanx - - Diğer

Alıntı ,HaYTa: “Arkadaşlar beta servet iyi güzelde bazı eksiklikler var. Coma özellikle karakter dengelemeleri adına beta sunucusunun açıldığını belirtti. Şimdi geleyim konuya ne level sınırı var ne birşey bence alımların +90 hatta +105 olması lazım ki bilgili oyuncular doğru ve net bilgi aktarsin 55 level adamların falan serverda işi ne onu anlamadim. Sırf bu yüzden servet amacı dışına çıkacak çoluk çocuk gelecek eminim. Beta sunucusunda ceza sistemi varmı bilmiyorum ama yoksa küfürler havada u…

• Alıntı ,StaR: “Bi günlük izlenim ve sadece savasarak analiz ettiğim beta serverından bi kac ayrıntıyı yazmak istiyorum. Öncelikle düz vuruslardaki delici + kritigin bu oyuna zarar vercegini sölemek isterim. Büyü bozma taslarındaki etkinin ortadan kaldırılması gerekmektedir. Aynı sartlarda bizlerde oynuyoruz zihinsel oynayan biri olarak 80 90 savunmaya max 3 4k vurabiliyorsa zihinseller, sura ve saman karakterlerininde aynı savunmaya okadar vurabilmesi gerekmektedir.80-90 buyu savunmasına bi kara…

• Yeni Delici Vuruş

icemanx - - Genel konular

Alıntı ,BLACKMAMBA: “Bu delici vuruşlar ile kimse savasa cıkmaz cıkamaz delici boyle yaptığımız savunmayı hiçe sayacaksa niye item yapıyoruz ” o kadar delici olacaksa efsunlu iteme gerek kalmıyor, 2000 hp tek efsun yeter artar.

• Alıntı ,TECIRLI: “Saman mi yuksek damage atar ? Yoksa zihinsel mi ? 1 samanda 3 atak var.Zihinselde 5 atak... Diyeceksiniz ki samanin skilleri hizli doluyo.Zihinsel bi bastan baslayip tum skilleri atana kadar digerleri doluyor zaten.Arti adamda GB var Samanlara fazla yukleniliyor.Ya gercekte dengelensin yada silsinler samanlari,tarih olsun.Bu kadari da yeter ” 5 karakter yaratıp da herkesin 5 de 5 item yapmasını beklemeyiz playerlerin çoğunluğu 3 savunma item kullanıyor ve porki pet simya derken…

• NEJi Etkisi Part-3 ;)

icemanx - - Diğer

Alıntı ,INUMAN67: “kaan seni yaşama boğmuş kesememişsin ve oyundan atmış çarı Bide oyundan attığı yeri utanmadan foruma atmışsın gülünç durumdasınız bastığın yaşamlar ve yanındaki şamanın hareketleri de ayrı bi komik :)) Tam da kırmızı bayrağa yakışır oyuncular gelmiş.Yeni gelenlerin videosunu yayınlayayım bugün part 1 geliyor ” ninjanın bastığı yaşamları sayabildin mi en aşağı 50 tane yaşam bastı 3 dk. lık video da utanmadan yorum yapıyorsun, Neji nin yanında ki şaman dan bahsediyorsun ninjanın…