Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 123.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Alıntı ,fearokcu59: “Alıntı ,zorbaokan: “kesintisiz paylaşıcam dedgin videoyu niye yüklemedin ki şimdiye kadar nasılda üzerinde oynama olmucaksa yüklemiş olman gerekirdi neyse şartlar yukardaki gibi sen yükle eksik bişey olmasın benim video hazır şunu bil eger noksan bişey varsa hükmen yenilmiş sayılırsın umarım vsye başlamadan önce oto avı çekmişsindir 3.5 saatte video yüklenmezmi ” şimdiden bahane aramaya başladın okan tek derdim senmisin sanıyorsun gülüm sen? ws den sonra gittim köyünüzde sav…

• Alıntı ,fearokcu59: “ws atılmış ve tarafımdan 3 1 kazanılmıştır videosunu kesintisiz paylaşıcam ” kesintisiz paylaşıcam dedgin videoyu niye yüklemedin ki şimdiye kadar nasılda üzerinde oynama olmucaksa yüklemiş olman gerekirdi neyse şartlar yukardaki gibi sen yükle eksik bişey olmasın benim video hazır şunu bil eger noksan bişey varsa hükmen yenilmiş sayılırsın umarım vsye başlamadan önce oto avı çekmişsindir 3.5 saatte video yüklenmezmi

• XxNaRTaNeMxX GERMİYAN savaşları

zorbaokan - - Diğer

tebrikler eline emegine saglık.

• 6.13 dakikaya dikkat kesinlikle el becerisi der şimdi bizde yeriz tabi yöngler ne alemde hobi yapmış herhalde biri bitmeden digerine başlamayı senin çarın anca ve ancak bu kadar olur degişmedigin çar kalmadı en son kaçak göçek kamuda gelip suile kritik atmakla çar oldugunu sanıyon madem o kadar çardın niye savaşçıyı kurdu bıraktın demezlermi adama ama adam olana seni dikkate alıp sormazlar bile

• Alıntı ,Nitrade: “videoyu izlerken f1 pot f2 yong f3 yong Klavye yada pedal olduğu bariz belli. ” yıl olmuş 2017 hala potmu hızlı yöngmü yavaş onu yarıştırıyonuz ben adamın %100 pedal kullandıgını çıkarmışım işlem yapılmamış heleki yenemez eziginin videolarına bak aynı anda 3 yöng işlem görüyo skillerini basıyo mauseyle yöngleri dolduruyo bunada el becerisi diyo hee bizde yedik Yenemezi kesmişim yerde hala yöng basıyo budamı el becerisi birini savunurken savundugun kişinin neler kullandıgına bak…

• Alıntı ,jjSILICIjj: “natsudan başka herkes konuşmuş bu arkadaş konuya neden sessiz kalıyor acaba ” bence video herşeyi açıklamış şimdi natsu konuşsa en fazla diyecegi yemedi Tabi o öyle desede sormazlarmı adama boyundan büyük laf konuşup swye niye rezil oldun diye gercegi therise loncasındaysa normaldir

• tebrikler güzel kesimler keşke bu kadar üstlerine gitmeseydin

• IBeyZade online :)

zorbaokan - - Diğer

Alıntı ,AVReGeNC: “Tebrikler gayet başarılı bir video olmuş. Dayi''nin dediği gibi herkes savaşına,eğlencesine bakmalı.Bu kadar uzun tartışmalara gerek yok. Kırmızılar :Kuleye çıkın ki savaşlar olsun.Forumda konuştuğunuz kadar savaşmıyorsunuz maalesef.Boşa yapmadık bu çarları... ” teşekkürler zaten amaç belli savaşalım eglenelim bunun oyun oldugunu unutup hayatını oyuna adapte etmiş kişiler var hani kesilince gurur meselesi yapan sonrada forumda farklı tartışmalara girmeye çalışan tipler ama bil…

• IBeyZade online :)

zorbaokan - - Diğer

Alıntı ,lZALOGLU1: “balrog amma boş konusuyorsun be bırgunde tebrık edın bug demısınde ben ne zaman savasa gelsem sen kıvy dene şaman resur binekten ınmıyorsunuz vıdyon da yapam yarin ” kanka kendilerine bahane bulmazlar sadece milletin yaptıgında olur gözleri ben bunları zaten yürürken görmedim ki ya binekteler yada biri kesmiş yere yapışmışlar bugla çar oldugunu sananların hepsi kırmzıda toplanmış

• Alıntı ,lZALOGLU1: “kanka fazla etme yav sonra yazıyorlar kesılmeye kabul edemıyor kes kesıl fark etmıyor bunlara her seye bahane uratıyorlar kes at bırak ” haklısın kanka formülü ögrendim kesip atarım ister aglasınlar ister gülsünler

• IBeyZade & Rolex

zorbaokan - - Diğer

Alıntı ,lparsl: “Helal kardesime tebrikler başarilarin devamını dilerm bu arada onu kala alip videoya attıgına degmez cöp car :))) gördüğüm okcuların en berbat okcu aksam buyulu ormandada gösterdi ezik bi car oldugunu adamlarini birakip kacti kemiği yoktu yada madalyon cıkaramamıstı kırmızıdakı okcular biraz okcu oynamayı ögretsinler arkadasa :))) ” tşk kardeşim 10 k atıyo diye sevinenler var istemeden kendi adamlarını yerin dibine sokuyolar adamı küçük görüyolar bence rolex utanmalı 91 zihihins…

• IBeyZade & Rolex

zorbaokan - - Diğer

Alıntı ,1BEY: “gümüş bilezik anka ayakkabı 5 adet küpe ” evet onlarla kestim onu zoruna gittimi acı varmı acı

• IBeyZade & Rolex

zorbaokan - - Diğer

Alıntı ,lMelkor: “Alıntı ,zorbaokan: “Alıntı ,lMelkor: “öncelikle ikinizide tanımam etmem lakin karsı tarfa item topladın demişsinde bari envaterini kapatsaydında sana insansaydık o itemlerle kendini rezil etmişsin millete pazarcı deyıip 10 15 itemle gezinilmez. ” ben dayak attıgım adamı bilirim sende git bol bol düşün acaba niye bu kadar item var diye kıskanma yeegeen belki seninde olur yada seni yollayan abilerine agla görevini ifa ettigin için sana 3-5 atsın bişeyler ama burda aglama sayfa ki…

• IBeyZade & Rolex

zorbaokan - - Diğer

Alıntı ,lMelkor: “öncelikle ikinizide tanımam etmem lakin karsı tarfa item topladın demişsinde bari envaterini kapatsaydında sana insansaydık o itemlerle kendini rezil etmişsin millete pazarcı deyıip 10 15 itemle gezinilmez. ” ben dayak attıgım adamı bilirim sende git bol bol düşün acaba niye bu kadar item var diye kıskanma yeegeen belki seninde olur yada seni yollayan abilerine agla görevini ifa ettigin için sana 3-5 atsın bişeyler ama burda aglama sayfa kirlenmesin hee bende şunu söyliyim seni…

• IBeyZade & Rolex

zorbaokan - - Diğer

Alıntı ,Olimpuss: “Alıntı ,Depblack: “Alıntı ,Olimpuss: “4 Küpe 3 kolye 2 bılezık 2 karakter bılezıgı 4 ayakkabı senin item toplamana gerek yokkı sen ayaklı pazarsın 91 bıçakcı ve 91 zihinselden yediğin damageler falan herşeyi açıklıor 9.5 ruh 10k bulut yemişsin bildiğim kadarıyla vuran 2 91 inde çarları gelişme aşamasında ninja simyasızdı attığı videolarda Sen gelip bunu buraya atabilicek kadar sağlamsın işte ” şu mesaja cvp bulamadım yaw sv de tek itemle gezerler ya bunlar anca bıdı bıdı konuş…

• IBeyZade & Rolex

zorbaokan - - Diğer

Alıntı ,Olimpuss: “9.5 düz ruhla 10 k bulutun kritik gelmesini ve karşındakilerin 91 lv olmasını göz önünde bulundurursak bence sil o çarı ” rolex yerlerde sürünüyosa ve ordakileride kendi bayragında kesmişsem yaşamsız bi şekilde bence gerisi o kadarda önemli degil hadi şimdi kaybol

• IBeyZade & Rolex

zorbaokan - - Diğer

Alıntı ,Olimpuss: “4 Küpe 3 kolye 2 bılezık 2 karakter bılezıgı 4 ayakkabı senin item toplamana gerek yokkı sen ayaklı pazarsın 91 bıçakcı ve 91 zihinselden yediğin damageler falan herşeyi açıklıor 9.5 ruh 10k bulut yemişsin bildiğim kadarıyla vuran 2 91 inde çarları gelişme aşamasında ninja simyasızdı attığı videolarda Sen gelip bunu buraya atabilicek kadar sağlamsın işte ” yedigimden çok damageyi atmışsam kaybolun eger daha iyi itemlerin varsa git onlarla oynada dayak yeme birazda rolex ezigin…

• IBeyZade & Rolex

zorbaokan - - Diğer

kulede marka kemik hilal sebnemle zar zor kestigin çar seni kendi köyünde milletinde keser sadece ama sadece bakmaktan başka bişey yapamazsın kuleye 1-1 vsye davet ettim 15 dakikada zorla gelebildin arkadaş 15 dakikada çarın duasınımı okudun yoksa itemmi topladın bunlar yoksa hemen benle niye kuleye çıkmadın ayrıca pmden vsye davet etmiştim köyü komple toplamışsın o kadar şey basacak kadar korkutmuş IBeyZade seni sende haklısın ben olsam bende korkardım benden youtube.com/watch?v=AkBTCOtpF-4 sav…

• Alıntı ,BaLRoG: “Orda videon mevcut aç izle kralın seni nasıl kesiyor ” o kral olsada sen çaycısın ve ben kralını 1-1 vsde ezmişsem banada itaat edecen o kadar kaybol şimdi kralın seni teselli etsin

• Alıntı ,BLACKUZEY: “SLM yoklumuzda başka seveden gelen seçilmiş arkadaşlar atar yapmaya başlamış neye göre bu atar adam kesmiş kesilmiş işte daha neyin kafasını yaşıyonuz tbr etmek bu kadar zormu madem bir konuyu savunuyosanız elinizde somut kanıtlar olmalı yoksa burda boş muhabbet etmenin luzumu yok atın videonuzu ordan tartışalım egerki videonuz yoksa tbr edip taktir görün muhalefet olmayın sizin gibi elimizde cok player var bakın dom dom kurşunu yenilmez zihinseldi kurt oldu şimdide bıcakcı o…