Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-20, toplam 102.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• tbr ederim mazlume video sırası bizde biz sözümüzü tuttuk sıra sende numanın vs ye hadı bakalım bol keseden atmaya benzemez videolarınıda yüklücez :)) yöngsüz markasız +5 hp siz vs le kestıgım carsın neyse fazla kalmıcam sözünü tutmanı beklıyoruz NUMAN vs MAZLUME hadı bakalım sözünü tut dahada yazmam buraya .

• benim yazdıklarımı okumuyorsun sanırım okumuyorsan gelde itemleri gösterim sana normal itemlerime o savascının 1.2 3 k yada full kusursuz bir carın vurucagı 3.ile 5 k arasıdır birazdan izlersin yenilmezin vuruslarını yedıklerını ve konustuklarını vs ama diger itemleri elbette deniceğim degişim atmaktayım farkları eksikleri elbette tesbit etmek durumundayımki ordakı savascıyı oyuncu olarak saten görmüyorum düz 27 k yıyen bir cara video yapmamı beklemeyin diyecem ama bundan sonra yapıcagım dikkatl…

• tbr ediyorum mazlumenizi bulmuşunuz pazarcı kelimesi tam olmuş yaşa gelince sizi kücümsemiş ama sanırım kendi sizden daha kücüktür bizlere yazdıgı hakaretlerden olsa gerek carım hazır degil demiş hazır carınıda gördük kimsede kurt sav yok ve 20 k 30 k yazarken keyıf alıyordun suradan 77 k küremı yenir diyorum sana mazlume bıcak yok kılıc yok cift yok büyü yok ne var sende ceneden başka yenilmez ? başarılarının devamını dilerim kardeşim.

• ALBasTRu vs Lycanz0rba

KuuZeeY - - Diğer

anlayıs kıtlıgı sizde ise kabahat bendemi daha farklı sölerdimde siz anlayın ? !!! ben hic bir zaman yedigim damegeden gocunmadımda inkar etmedimde ben kişileri düz kestigimden 5 saniye sonra inkarını videoya almıs biriyim bu oyundur kesersin kesilirsin kral car yokta sizde cenebazlar var istersen onların hakaret iceren keslince ceneye vuran videolarını yükleyim bıde kalkmıs ahem kesıyor burda gereksiz insan yenidünya yenilmez sana la lafım 3 cardan yazan mazlume şuan saten oyunda adaletsiz 4 ca…

• ALBasTRu vs Lycanz0rba

KuuZeeY - - Diğer

Alıntı ,lYENiLMEZZ: “Aynen krdsm eğer bu player yani gerçek oyuncalarla kıyaslanıcak biriyse ağlamicak kes kesil yazmicak daha önceki videolarda dedikleri gibi savaştan çok gereksiz sohbetleri var. ” yenidünya burdadamı varsın oyuncuymuş peh bide mide millete cene yapıyor senın 3 carla yazdıgın hakaret ettıgın videolarını atımı la IYENİLMEZ 120 LVL IIYENİLMEZ 31 LVL TAKOZ 35 MI 40 MI ne 3 cardan kendini öven haakaret eden bir kişilk olmaz sanırım 1.2 keslince ceneye vuran yenidünya seni bak cok …

• lYENiLMEZ - Veda :-)

KuuZeeY - - Diğer

devamınıda ben atıcam :)) söyledigine göre kusursuz takanlardan ilki bendim demiştin ama su haline bakınca mad takılı bir car gibisin bak onların devamını atıcam buraya 3 tane mad bak iyi oku mad simyam bitik delici krtik sebnem yöng olmadını videoya cekiyorum dedimmi dedim 19500 canım var dedimmi dedim ha birde senin gibi kişilere dünya diyoruz döndükce dönüyorsunuz la cocuk sen mavıde zırlayıp 1.1 gelin demedinmi dedin 1.1 de seni ezdimmi ezdim sonra siz erkek degilsiniz kuleye cıkın dedinmi d…

• lASALET Performans 2

KuuZeeY - - Diğer

tbrkler birader başarıların daim olsun savas görüntüleri güzelde müzikler icin aynını diyemicem uyuyordum :)))

• herşeyi biliyorsunda bunu mu bilmiyorsun sana gülerler hemde sırtlarını dönerek 7 24 oyundasın herseyden haberin var bunumu yeni gördün duydun ha ha ha ha yıllardır var bu hile bizler yazarken şöle yapılıyor böle oluyor derken önce şunu bi yapıştrırım buraya sonra devam edeyim . Gelelim sana kuzey, hızlı yöng basabilen oyunculara hileci pedalcı vs. diyorsun ama sen daha skilleri fare ile basıyorsun senki oyunda illegal olan şeyleri savunan biri iken biz makro şu bu derken ne demişin yukarda bizl…

• Alıntı ,RaNıLD: “Öncelikle Merhabalar Piyasayı alt üst eden piyasayı bi nevi dengeleme çabasında olduğu düşünülen sadece olay yardımcısı vardı servera gelir baypast yapar ceker giderdi olay bununla ıbarettı ama suan onu yapan kostum gelıstırme degıstırme 7/24 oyunun ıcınde olan piyasadakı yangı sureklı erıten bı sıstem var kostumler geliyor max 1 ay kalıyor nekadar yanga mal olan efsunlar kaybolup gıdıyor ben uzun bı ara vermıstım gerı dönebılırmıyım acaba dıye 1 aydır bı çaba ıcerısındeyım okad…

• IAzap Kule Savaşları

KuuZeeY - - Diğer

öncelikle tbrk ederim carının kalitesini konusturmusun baya güzel vuruşlar cıkmış videolarının devamını beklerim başarılar dilerim kardeşim.

• Alıntı ,loost123: “Bunun sebebi ghost mode'dir ve hilelerde bulunan bir özelliktir. Biraz araştırmak yeterli ” biraz acıklarmısın süreklı basımıza gelen bir olay ve kırmızı köyde sürekli basımıza geliyor

• yöng suyu

KuuZeeY - - Diğer

bizim serverde oyuncular ölümsüzlügü bulmuş dert ettiniz şeye bak tarifinide ben vereyim sarımsak cicegi dinazor yumurtası kerdiş dili azıcık ta gango kökü bunları karıştrıyonuz macroya verıyonuz ve ölümsüzlük bu kadar basit bir ixir deneyin başarı oranı 100%100 hepimiz ölümsüz degilmiyiz şaka bir yana cok videolar var atılıcak aslında yöng ile ilgili rakip 7.8 k vururken ben 15 k vuruyorum ben ölüyorum adam ayakta onun için caresı büyük yazıda YETKİLİLER DEN BİR AÇIKLAMA BEKLİYORUZ MACRO SERBES…

• IIHUNKAR vs istiklal

KuuZeeY - - Diğer

Alıntı ,fearokcu59: “Kendi attığın videoda damagelerin arasındaki uçurum bariz ortada hiç bir item değişmediğim halde!Bir bakıyorsun düz atak 5k vuruyorsun bir bakıyorsun 2k sen şimdi delici dersin geçersin tabi buna,kurt atlayışın bi düz 7k gelior bi düz 15k bi bakıosun kritik 20k kurtnefesin bi 5k düz bi 10k düz, hiç bir karakterin skil değerleri bu denli değişken değildir.Oyunda ne açık buldun nasıl becerdin bilmiyorum ama simyasında savaşçı atak olan kurtların vermediği hasarı vermen bu kada…

• Metin2 10. Yıl Kutlamaları

KuuZeeY - - Genel Tartışma

yazmayım dıyorumda o kadar ilginç sözler varki gülmemek elde degil gülmüyomda bu expı işinide etkinlikler baglayalımmı fasulye drobunda fasulye düşüremeyipte drop kapandıktan sonra fasulye düşüyorsa burda droplardamı sıkıntı var saatlerimizmi yanlış mesala 8 ile 12 arası fasulye drobu düşmedi 12 ile 04 arası fasulye düşüyor kafamda deli sorular varda geliyor gidiyor etkinlik yapmıyorum seyredıyorum bu şekilde dinç kalıyorum !!!

• Alıntı ,DARKKROM: “Alıntı ,KuuZeeY: “Alıntı ,DARKKROM: “Çok gereksiz tartoşmalar bunlar.İki tarafada yakışmıyor.Oyunda kesip kesilip dert etmemek lazım.Kuzey k.bkma ama krdeşim sabriyi tanımam etmem ama adama ezik ten tut demediğin kalmamış,kaç kere kesilmişin bir çoğunda da direkten dönmüşün. Bu tarz yaklaşımlar,konuşmalar hiç yakışmıyor seviyeli ve saygılı bir savaş çıkarmanız dileğiyle. Lafım her iki bayrağa da savaş esnasında çeneniz değil elinizin çalışması dileğiyle. ” kardesim yazıları ok…

• Alıntı ,INUMAN67: “Alıntı ,shuayep: “Eeey gaflete düşmüş metin2 oyuncusu kuzey Bugtan hileden söz etmişsin sizin yaptığınız şeyleri hep başkasına mana buluyorsunuz kişi kendinden bilir işi !!!! 1- al sana ispatlı video youtu.be/Kw_Gp-Ab_B8 2-level aldıkça statün otomatik gelişir 120lvl bi çarla 70lvl bir çarın statüsü bir olamaz statü vermek bitse bile level aldıkça statün gelişir. 3-zehir kanama yemessin buda levelin bir farkının olduğunun ispatıdır. 4-bir iki takviye demişsin videoda zırhına k…

• Alıntı ,fearokcu59: “İşte aramızdaki çok büyük farklardan biri ben olanı söylüyorum kızıyorsun sen tostçu felan diyerek acaba kimleri aşağılıyorsun bi düşün derim amacın bana hakaret etmekken yaptığın bir çok emekçiye,düşük gelirli insana saygısızlık ve onları aşağılamaktır(kendin işsiz olduğunu bildiğin halde). ben temizlik işçisi olduğumda bunu açıkça yazmış bir insanım utanacak birşey değildi şimdi teknisyenim yine utanmıyorum tostçu olsam ondan da utanmazdım çoban olsam onu yazardım çünkü dü…

• Alıntı ,DARKKROM: “Çok gereksiz tartoşmalar bunlar.İki tarafada yakışmıyor.Oyunda kesip kesilip dert etmemek lazım.Kuzey k.bkma ama krdeşim sabriyi tanımam etmem ama adama ezik ten tut demediğin kalmamış,kaç kere kesilmişin bir çoğunda da direkten dönmüşün. Bu tarz yaklaşımlar,konuşmalar hiç yakışmıyor seviyeli ve saygılı bir savaş çıkarmanız dileğiyle. Lafım her iki bayrağa da savaş esnasında çeneniz değil elinizin çalışması dileğiyle. ” kardesim yazıları okumadın heralde benim ezik dememe takı…

• Alıntı ,DARKKROM: “Tebrik ederim.Yalnız rakamlar baya düşük geldi bana. ” tşk ederim vuruslara gelince valla kardesim herkeste 75 kılıc cıft simya pet vs hepsi savascıya karsı biliyosun okadar vurusa şükür

• TOSTCU yav he he diyeyim size artık hadı gelde savasalım anca cene edıyosunuz cıkında bıraz savasalım hhhahahahah bende parlak varken 35 k yıyodun kusursuz cardan kac yedın aceba :)) cocukmusun nesın ha işte siz busunuz neden biliyomusun 55 lvl sana 30 35 k at skılı atarken ayakta duramıyordun savaslara cık bak bakım 8 senedır 90 lvl carda oynayan 15 tane car sayarım sana ee tabıkı normal kişilerin 105 ve üstü carları var cözmecılerde geziyor en belirgin örnegini söleyim ERVAHIYA karamelek sura …