[quote='Mehter','index.php?page=Thread&postID=5858840#post5858840']Merhaba arkadaslar.Mehmetcıkte oynamıstım Xterm666 karakterı ıle 4*5 ay once devretmıstım.alan kısıde devraldıgına daır konu acmıstı. evet gecmıs olsun.ne mutlukı karsıl

• Mehter yazdı:

Merhaba arkadaslar.Mehmetcıkte oynamıstım Xterm666 karakterı ıle 4*5 ay once devretmıstım.alan kısıde devraldıgına daır konu acmıstı.

evet gecmıs olsun.ne mutlukı karsılıklı konusup kendınızı anlatabılıosunuz.en azından okadar para harcanırmı gıbı sacma sapan hakaret boyutu postlar atılmıyor.buna sevındım.

Duyan oldumu bılmem su serverlerın bırlesme konusu acıldıgından berı karakter soyulma ve suresız ban mevzusu gıttıkce sık sık olmaya basladı.

Bunların tek bır sebebı var arkadaslar az uyanın az mantıklı dusunun.soyulan kısı okadar para harcıosa emın olun ne yang alımından ne vırusten ne ortak sıfre paylaşımdan kendını soydurucak bır ınsan olmadıgını anlarız.

Bunu yapan kısıler gm ler.Olay su sekılde yuruyor suan.Ben gm ısem kafama koydugum ıtemı carın pesını bırakmıorum ve soyuyorum ve ıtemlerı bı lvle aktarıyorum.serverler bırlesınce o ıtemlerle baska bır yerde bır car dızer yada ıtemlerı tl ıle satar.

Bunun dısında suresız ban yıyen carların uzerındekı ıtemler gm tarafından alındıgı ıcın ıtem ıadesı yapılmıyor.aksını dusunebılırsınız tamamen ozgursunuz.

herkez bıldıgınız yazmıs bende bıldıgımı yazdım.Gecmıs olsun demnekle oluyosa Gecmıs olsun arkadasım.

:) Bunları yazmadan önce ne içtiysen bende ondan istiyorum. pes doğrusu o nasl bir hayal gücüdür:D