Sabit Soru Cevap Köşesi 9

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• HHO yazdı:

Sorum şu ;
    Atım 14 lvl 3 kere düşürdüğüm binicilik klavuzu okudum 3üde yandı okumaya devam etsem yanar mı at asker olana kadar bekler mi ?
    okuyup okumaması şans meselesi asker at olana kadar okur(ama nemli nokta şu 50 lwl üzerinde olman gerelir)
    Tüm görevleri bitirip atını asker yaptığında puanları dağıtabilirsin
    Görevleri yapmadan bin.kılavuzu ile atına lwl atlatabilceğini düşünenler var şaka gibi ya :dash:
  • byemre117 yazdı:

51 Leveldeyim Atım Yarın Alıcağım Yani 21 Level Olarak Aldığım Gibi Binicilik Klavuzu Okuyup Başarılı Olduğunda At Skillerimi Kullanabilirmiyim ? Bugün 75 Level Biri At Skilleri İçin 55 Olmalısın Demiştide O Yüzden Soruyorum .
    hayır kardeşim atının leveli 20 bile olsa at becerilerini kullanabilirsin. 55lv diye bi sınırlama yok . atını al binicilik oku yetenegi geliştir kullan
    Kimseye Düşman Değilim Ama Aklımdasınız..
  • Selam sayın yetkili oyun hesabımın kayıtlı olduğu msn adresini kendime ait başka bir msn adresine aktarırken kime ait olduğunu bilmediğim başaka bir msn adresine yanlışlıkla link gönderdim ve msn adresime gelen linki tıkladım karşı taraf bu linki tıklamadan linki iptal etme şansım var mı? bana yardımcı olursanız sevinirm teşekürler
  • ces3 yazdı:

Selam sayın yetkili oyun hesabımın kayıtlı olduğu msn adresini kendime ait başka bir msn adresine aktarırken kime ait olduğunu bilmediğim başaka bir msn adresine yanlışlıkla link gönderdim ve msn adresime gelen linki tıkladım karşı taraf bu linki tıklamadan linki iptal etme şansım var mı? bana yardımcı olursanız sevinirm teşekürler
    Ticket atman mantıklı olacaktır. Birkaç soru soracaklar ve bunun sonucu olumlu görürlerse çarı sana geri iade ederler...

Ey İnsan!
    Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün.
    Unutma!
    Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..
  • S.A. ARKADAŞLAR BİR SORUMOLACAK BEN 81 LV Bİ KARAKTERİM GECEN GUN TEL GÖRÜŞMESİ GEREĞİ PC BAŞINDAN KALKTIM VE KÜÇÜK KARDEŞİM OTURDU PC BAŞINA BİR ARKADAŞ Bİ İTM GOSTERİP SATMAYA KALKMIŞ VE KARDEŞİM NE KDR İSTİYON DEMİŞ SATACAK OLNA KİŞİ TL İLE Mİ YANG İLE Mİ DİYE CEVAP VERMİŞ, SONRA SATAN KİŞİ 2T DEDİKTEN SONRA KRDEŞİM TL İLE NE İSTİYON DİYE SORMUŞ VE SATAN ARKADAŞ SS ALDIGINI BELİRTİP SADECE TARİHİ YAZMIŞ (27.02.2013)

SAAT YAZILI OLMADIGI İÇİN SS İNCELENİR Mİ? 1. SORUM BU

BAN YERSE KAÇ GUNLUGUNE BAN YERİM? 2. SORUM BU

BİRDE TİCARET OLMAMIŞ SADECE BİR SORU SORMUŞ KARDEŞİM SURESİZ BAN GİBİ BİDURUM VARMI? 3.SORUM BU

BİRDE ALINAN SS LERİN GECERLİLİK GUNU KAC GUN ? ŞİMDİDEN TŞK EDİYORUM CEVAPLAR İÇİN
  • S.A. ARKADAŞLAR BİR SORUMOLACAK BEN 81 LV Bİ KARAKTERİM GECEN GUN TEL GÖRÜŞMESİ GEREĞİ PC BAŞINDAN KALKTIM VE KÜÇÜK KARDEŞİM OTURDU PC BAŞINA BİR ARKADAŞ Bİ İTM GOSTERİP SATMAYA KALKMIŞ VE KARDEŞİM NE KDR İSTİYON DEMİŞ SATACAK OLNA KİŞİ TL İLE Mİ YANG İLE Mİ DİYE CEVAP VERMİŞ, SONRA SATAN KİŞİ 2T DEDİKTEN SONRA KRDEŞİM TL İLE NE İSTİYON DİYE SORMUŞ VE SATAN ARKADAŞ SS ALDIGINI BELİRTİP SADECE TARİHİ YAZMIŞ (27.02.2013) </P>
    SAAT YAZILI OLMADIGI İÇİN SS İNCELENİR Mİ? 1. SORUM BU</P>
    BAN YERSE KAÇ GUNLUGUNE BAN YERİM? 2. SORUM BU</P>
    BİRDE TİCARET OLMAMIŞ SADECE BİR SORU SORMUŞ KARDEŞİM SURESİZ BAN GİBİ BİDURUM VARMI? 3.SORUM BU</P>
    BİRDE ALINAN SS LERİN GECERLİLİK GUNU KAC GUN ? ŞİMDİDEN TŞK EDİYORUM CEVAPLAR İÇİN
  • genc391 yazdı:

S.A. ARKADAŞLAR BİR SORUMOLACAK BEN 81 LV Bİ KARAKTERİM GECEN GUN TEL GÖRÜŞMESİ GEREĞİ PC BAŞINDAN KALKTIM VE KÜÇÜK KARDEŞİM OTURDU PC BAŞINA BİR ARKADAŞ Bİ İTM GOSTERİP SATMAYA KALKMIŞ VE KARDEŞİM NE KDR İSTİYON DEMİŞ SATACAK OLNA KİŞİ TL İLE Mİ YANG İLE Mİ DİYE CEVAP VERMİŞ, SONRA SATAN KİŞİ 2T DEDİKTEN SONRA KRDEŞİM TL İLE NE İSTİYON DİYE SORMUŞ VE SATAN ARKADAŞ SS ALDIGINI BELİRTİP SADECE TARİHİ YAZMIŞ (27.02.2013)

SAAT YAZILI OLMADIGI İÇİN SS İNCELENİR Mİ? 1. SORUM BU

BAN YERSE KAÇ GUNLUGUNE BAN YERİM? 2. SORUM BU

BİRDE TİCARET OLMAMIŞ SADECE BİR SORU SORMUŞ KARDEŞİM SURESİZ BAN GİBİ BİDURUM VARMI? 3.SORUM BU

Biri seni korkutmak istemiş . Hem dedigin gibi ticareti yaparken ss çekse hadi neyse.
    Kimseye Düşman Değilim Ama Aklımdasınız..
  • Metin2 Mark Dosyası

merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var metin2 de lonca logolarını göremiyorum.İnternette araştırdım Mark dosyasını silin oyuna öyle girin yazıyor.Bende mark dosyasını sildim giriş yaptıktan sonra Mark dosyası kendiliğinden oluşuyor yani kendi kendine mark dosyasını açıyor Bunun sebebi ne olabilir cevap bekliyorum teşekkürler
  • Bildiğim kadarıyla maalesef bu henüz engellenemiyor.

furkann18 yazdı:

merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var metin2 de lonca logolarını göremiyorum.İnternette araştırdım Mark dosyasını silin oyuna öyle girin yazıyor.Bende mark dosyasını sildim giriş yaptıktan sonra Mark dosyası kendiliğinden oluşuyor yani kendi kendine mark dosyasını açıyor Bunun sebebi ne olabilir cevap bekliyorum teşekkürler