Pinned Ticket Sistemi / Destek Birimleri ile İletişim

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Ticket Sistemi / Destek Birimleri ile İletişim

  TİCKET SİSTEMİ KLAVUZU

  Öncelikle aşağıda kayıt için verilen isimlerin test amaçlı yaratıldıgını belirtmek isterim. Siz kendi hesap bilgilerinizle sisteme giriş yapmalısınız.

  Ticket sistemi Metin2.tr takımına şikayet itiraz v.b bildirilerinizi ulaştırmak amacıyla kurulmuştur.Yeni ticket sisteminde "Oyun" bölümüne yazacağınız yazının başlığının(Konu Başlığı) manuel(elle) olarak değil otomatik olarak girildiğini göreceksiniz.Bu konuyu takip ederek hem ticket sisteminin kullanımını hemde yenilenen yüzü hakkında görsel klavuzu bulabilirsiniz..

  "Ticket sistemine giriş için tıklayın"

  Kayıt işlemiyle başlayalım;  1. support.metin2.org adresine girdikten sonra karşımıza gelen sayfada "Register" seçeneğine tıklıyoruz.  2. Bu adımdan sonra karşımıza gelen ekranda destek sistemine daha önce herhangi bir hesapla kayıt olduysanız yeni bir hesaba ihtiyacınız olmadıgını belirten bir yazı gelecektir. Eğer daha önce herhangi bir mail adresiyle destek sistemine kayıt oldu iseniz tekrar kayıt olmanıza gerek yok. Eğer destek sisteminde hiç hesabınız yok ise tekrar "Register" seçeneğini seçiniz.

  2a. Mevcut destek sistemi hesabımıza yeni oyun hesabımızın mailini nasıl ekliyoruz?  Destek sisteminin "Başlangıç" bölümünden "Manage email addresses" seçeneğine tıklıyoruz.  Daha sonra gelen ekranda "Add email address" seçeneğini seçiyoruz.  Son olarak gelen ekranda mailimizi belirtip "Göndermek" seçeneğini seçiyoruz.  3. Yeni hesap olusturuyorsak hesabımızın bilgilerini giriyoruz ve "Register" seçeneğine tıklıyoruz.  4. Son olarak kayıt işlemimizi tamamlamak için mailimize gelen aktivasyon linkini onaylıyoruz..  5. Eposta adresimize gelen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra giriş için support.metin2.org adresine tekrar dönebiliriz.
 • Oyun

  Oyun yetkilileri ile iletişime geçmek için destek sistemine giriş yaptıktan sonra, "Destek birimleriyle iletişim" seçeneğinden "Oyun" seçeneğini belirliyoruz.  Daha sonra gelen ekrana hesap bilgilerimizi ve istek/şikayetimizi belirtiyoruz.  1. Oynadıgımız server'ı (sunucu) seçiyoruz.
  2. Hesap ismimizi (ID) yazıyoruz.
  3. Bu hesabın bağlı oldugu e-posta adresini seçiyoruz.
  4. Şikayetiminiz ait oldugu konu başlıgını seçiyoruz.

  Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra hesabınızla ilgili destek birimlerine iletmek üzere yazacağınız bildirim için mesaj kutusu açılacaktır.

  6. Eğer şikayet/isteğinizle ilgili olarak eklemeniz gereken resim var ise bu seçenekle şartlara uygun olarak yükleyebilirsiniz. Bu seçeneğin sağ tarafından bulunan "+" ikonunu kullanarak birden fazla görüntü yükleyebilirsiniz.

  7. Son olarak şikayetimizi destek birimlerine ulaştırabilirsiniz.
 • Forum

  Forum içi istek/şikayetleriniz için izlemeniz gereken yol;

  "Destek birimleriyle iletişim" seçeneğini seçtikten sonra "Forum" kısmını seçiyoruz.  Daha sonra karşımıza gelen sayfada;  1. Öncelikle forum hesabımızı yazıyoruz.
  2. Forum hesabınızın kayıtlı oldugu mail adresinizi seçin.
  3. Konu başlıgını belirtin. (Örneğin; uyarı itirazı)
  4. Burada destek birimlerine iletmek istediğiniz konuyu açık bir şekilde yazın.
  5. Eğer konuyla ilgili görüntü var ise buradan paylasınız.
 • Payment


  Ejderha Parası(EP) alımlarında oluşan hata, hatalı kupon bildirimleri v.b konularda itirazlarınızı yapabileceğiniz destek birimidir( support.gamepay.de )


  10 saniye sonra karşınıza gelecek olan sayfada sağ üst köşede dil seçimi bulunuyor mause işaretleyicisi ile üzerine gerelerek "Türkçe" Seçiniz:

  Daha Sonrasında Gelen Türkçe Dildeki Forum u Doldurarak Başvurabilirsiniz


  Kontrolünü mailinize gelecek olan değer kodları ile yapabilirsiniz..

  Not:(Maalesef şimdilik sadece Almanca ve İngilizce dillerinde destek hizmeti mümkün)