Acıların soğanı persoğan

• Sen orda cidden kestiğine inanıyorsan tebrikler :) bu kadar basittir aslanlarım kesilen her şekilde tebrik eder :) videonun tamamını atıyım istersen sana :) uslub sorunu var sende uslubun 7 yaşındaki çocuklarda yok zopa yiyipte zopa attık diyen birinden ne beklenir ki gerçi.

Mesaj düzenlendi 2 defa, son düzenleyen REDPERS ().

• Öncelikle tebrik ediyorum.
      Videonun başında sonunda yakaladım demişsin bu demektirki Doğukan sizin için ulaşılması zor bir hedef,
      ayrıca geçen yazıda düz kesim yazıyor ancak 36. cı saniyede hızlı saldırı geliyor ama ne hızlı saldırı 3.405 k :dash: haa bide yanlış anlaşılmasın arkadaşlar bu arkadaşımızın ekranın üst kısmındakiler kesinlikle site desteği felan değildir :lol: metin2 nin singleye özel olarak verdiği kendiliğinden duran şeyler sakın onlara takılmayın :thumbsup: acıların çocuğu siz olmuşsunuz haberiniz yok.

• Videodaki durumu normal karşılıyorum Tebrik ederim Yunus' kardeşim.
      Fakat Doğukan adlı kişinin attığı yorum dikkatimi çekti özellikle ilk cümlesi;
      '' Sen orda cidden kestiğine inanıyorsan Tebrikler.'' demiş.
      Doğukan bir sorum olcak ?
      Ee güzel kardeşim orda seni kesmedide ne yaptı ?(
      Bunu açıklarsan sevinirim :) Tekrardan tebrikler ...

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen MajeON ().

• MajeON yazdı:

Videodaki durumu normal karşılıyorum Tebrik ederim Yunus' kardeşim.
      Fakat Doğukan adlı kişinin attığı yorum dikkatimi çekti özellikle ilk cümlesi;
      '' Sen orda cidden kestiğine inanıyorsan Tebrikler.'' demiş.
      Doğukan bir sorum olcak ?
      Ee güzel kardeşim orda seni kesmedide ne yaptı ?(
      Bunu açıklarsan sevinirim :) Tekrardan tebrikler ...

videonun başını atmamış arkadaşımız . Bi ara onu ben atacağım emin olabilirsiniz. Tüm slotları üstüme getirdi canım yarıya geldi ve orda toplu savaş olduğu için arkadan biri gelip vuracak diye şahinim takılıdır ve 36 veya 40 bıçak vardır orda üstümde. Ders vol 2 geliyor rahat olabilirsiniz. Ders vol2 yi bekleyin sadece 1 -2 saate yayında olacaktır. Orda gereken açıklamalar vardır , ve yine bahane bulacaksınız. 36 - 40 bıçak ve şahine kaç k vurdugu ortadadır arkadaşımızın. :)

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen REDPERS ().

• Burda şimdi düz kesilir mi kesilmez mi diye tartışmak istemiyorum. Ama attığım damagelere bakılırsa slotlarında yardımı olmuş .Çünkü Doğukanda bi ara 20k üstü hp olduğunu biliyordum.Ama dediğim gibi kesersin yada kesemessin demiyor Tebrik ediyorum.
    • Konuyu açan last / videoyu alan single / üzerimden prim yapmaya çalışan last / Videonun tamamını atmayan single / Canımın yarıya slotlarla indiğini bilen single / Ben ağlamam yinede tebrik ederim cidden hakkınla kestiğine inanıyorsan / bi alt konuya bakarsan ders vol2 yi görürsün izlemeni tavsiye ederim.
    • REDPERS yazdı:

Konuyu açan last / videoyu alan single / üzerimden prim yapmaya çalışan last / Videonun tamamını atmayan single / Canımın yarıya slotlarla indiğini bilen single / Ben ağlamam yinede tebrik ederim cidden hakkınla kestiğine inanıyorsan / bi alt konuya bakarsan ders vol2 yi görürsün izlemeni tavsiye ederim.
      ikimizde slotun içindeyız sana vurgudu kadar banada vuruyor düz kesıldıgını daha baska bı sekılde acıklyamam vıdeo ortada tebrık et canımı ye aslan...
    • DuBYa yazdı:

REDPERS yazdı:

Konuyu açan last / videoyu alan single / üzerimden prim yapmaya çalışan last / Videonun tamamını atmayan single / Canımın yarıya slotlarla indiğini bilen single / Ben ağlamam yinede tebrik ederim cidden hakkınla kestiğine inanıyorsan / bi alt konuya bakarsan ders vol2 yi görürsün izlemeni tavsiye ederim.
      ikimizde slotun içindeyız sana vurgudu kadar banada vuruyor düz kesıldıgını daha baska bı sekılde acıklyamam vıdeo ortada tebrık et canımı ye aslan...

Dikkatli okursan ilk postumda ne yazıyor ? bir alt konuda tebrik postunu göremedim ? :D
    • Sol üst kısımda bastıklarını zaten o savaşta basmadın sen dimi diğer savaşta bastın zaman uzun olduğugu içinde doğukana denk geldi :thumbup: düz kesim göremedim ben hzılı saldırı sende sanırım düz vuruş sayıyorsun olsun bunuda forumda anladık ki Doğukan sizin için büyük arkadaşlar Lütfen.. :thumbsup:
    • yusa3472 yazdı:

Sol üst kısımda bastıklarını zaten o savaşta basmadın sen dimi diğer savaşta bastın zaman uzun olduğugu içinde doğukana denk geldi :thumbup: düz kesim göremedim ben hzılı saldırı sende sanırım düz vuruş sayıyorsun olsun bunuda forumda anladık ki Doğukan sizin için büyük arkadaşlar Lütfen.. :thumbsup:

yusa3472 yazdı:

Sol üst kısımda bastıklarını zaten o savaşta basmadın sen dimi diğer savaşta bastın zaman uzun olduğugu içinde doğukana denk geldi :thumbup: düz kesim göremedim ben hzılı saldırı sende sanırım düz vuruş sayıyorsun olsun bunuda forumda anladık ki Doğukan sizin için büyük arkadaşlar Lütfen.. :thumbsup:
      Oyunu bilmedigin burdan belli orda hiç bir site destegi yok metin2wiki den bakabilirsin Az Biraz oyun ögren :!:
      Herşey ortada forumda sallamak serbest :lol: