Pinned Patch,TORRENT,exe Hataları ve Çözüm Yolları.(konu açmadan once okuyunuz)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Joviac wrote:

Steamden oyunu güncelleyerek oyuna giren arkadaşlar o dosyadan girdiğinizde metin2 dosyalarında oynama yaptığınız için hilecilerle aynı muameleyi görüp ban yeme riskiniz var haberiniz olsun o doğru bi çözüm değil.
      arkadaşın verdiği yanıt bu. Torrent hatası aldığım için bende steam üzerinden, dosyalarından normal clientten giriyorum oyuna. Arkadaş dediği gibi bir problem mi olur? @Adramis (konu üzerinde 89 sayfasa tartışılmış)
    • Ghugia wrote:

Joviac wrote:

Steamden oyunu güncelleyerek oyuna giren arkadaşlar o dosyadan girdiğinizde metin2 dosyalarında oynama yaptığınız için hilecilerle aynı muameleyi görüp ban yeme riskiniz var haberiniz olsun o doğru bi çözüm değil.
      arkadaşın verdiği yanıt bu. Torrent hatası aldığım için bende steam üzerinden, dosyalarından normal clientten giriyorum oyuna. Arkadaş dediği gibi bir problem mi olur? @Adramis (konu üzerinde 89 sayfasa tartışılmış)
      bunu ticket ile oyun takımımıza sormanız sağlıklı olacaktır
    • omeraltug wrote:

vVeNoMm wrote:

omeraltug wrote:

OkanReis wrote:

CHEAT BLOKER
      ERROR CODE : 24010 HATASI ALIYORUZ OYUNA GİRMİYOR
      ÇÖZÜMÜ NEDİR ?
      AYNI SORUN BENDE DE MEVCUT. HERKESTE AYNIMI ACABA
      Error code 26001 hatası alıyorum. Bütün gün uğraştım oyuna giremedim hala.
      YILDIM VALLA :)
      26001 Cheat Blocker Hatası Alan Arkadaşlar Virüs Programı veya Windows'un Kendi Defender Programından Dolayı Bu Hatayı Görmektesiniz İzlemeniz Gerek Yol Şudur. Virüs Programınızı ve Windows Defender programını Devre Dışı Bırakıp Hatta Görev Yöneticisinden Komple Görev Sonlandırarak Metin2'yi Komple Silip Yeniden Yükleyin Metin2 Sitesinden İndirdiğiniz Dosyadan Yükler iken Hata Alıyor iseniz Steam'ın Sitesine Kayıt Olun Steam İndirin Bilgisayarınıza sonra Steam Uygulamasından Mağazaya Girerek Metin2'yi Ücretsiz İndirip Kurun Göstermiş Olduğum Yolu İzlerseniz Probleminiz Çözülmüş Olacaktır Teşekkürler.
      Gunhan KemikK1RAN 8)
    • almora666 wrote:

Tamamen saçmalık, Gameforge kendi yetkisi ile oyunu STEAM platformuna entegre ettirdi. Oyunu STEAM üzerinden indiren oyuncular, STEAM dosyalarının içinde bulundurduğu appdata kısmındaki Metin2 klasörünü isterlerse harici bir flash belleğe depolayıp istediği bilgisayarda açıp oyuna normal bir şekilde giriş yapabilir, yaşayacağı tek sıkıntı oyuna bir güncelleme geldiğinde STEAM kullanmazsa oyunu güncelleyemez ve giremez. Hilecilerle aynı muameleyi görebilmek için Gameforge firmasının blokladığı fakat o oyuncunun bilgisayarında o yazılımı bulundurması bu hatayı vermesine sebep olmakta ve oyuna girişi engellemekte. Oyunun STEAM üzerinden indirilmesinde hiç bir sakınca yoktur.
      Kardeşim steam üzerinden indirilmesinde hiç bi problem yok tabi ki ona bir şey dediğimiz yok lakin steam in metin2 klasörüyle normal metin2 klasöründeki dosyalar eşit değil. Ben ban yiyen biri olarak konuşuyorum hayatımda hile kullanmadım fakat steamin içindeki clientten giriş yaptıgımdan dolayı dosyalarda oynama var denilip hilecilerle bir tutuldum ban atıldı hesaplarıma :) Çok ticket attım bununla ilgili bildirim yapın insanların canı yanmasın diye ha 1-2 haftadır giriyosundur problem yoktur bi gün başınıza gelirse uyarayım ben :)
    • Ne demek virüs programını kapatalım oyunun içindeki pack dosyası yüzün den virüs algılıyor bilgisayarlar adam akıllı videolu açıklama yapın bizlere sürekli mağdur oluyoruz ayıp bu sefer de başka sebep den ban atacaksınız ilgisiz ve umursamaz tavrınız ile bizleri mağdur ediceksiniz
    • sincoo wrote:

Ne demek virüs programını kapatalım oyunun içindeki pack dosyası yüzün den virüs algılıyor bilgisayarlar adam akıllı videolu açıklama yapın bizlere sürekli mağdur oluyoruz ayıp bu sefer de başka sebep den ban atacaksınız ilgisiz ve umursamaz tavrınız ile bizleri mağdur ediceksiniz
      size adam akıllı açıklama yapılıyor üslubunuza dikkat ediniz. Beyaz listeye alabileceğinizi belirttik. Ayrıca dosya içerisinde virüs ya da trojan bulunmaktadır. Sizin kullandığınız virüs programı böyle algılar iken tüm dünyada kullanılan güvenilir pro antivirüs programları herhangi bir sorun görmemektedir.
    • Adramis wrote:

Lvory wrote:

Error Code 26001 hatası veriyor oyuna giriş yapamıyorum bu hatayla karşı karşıyada bir çok arkadaş var gibi yardım bekliyoruz @Adramis Modum ^^
      bu hata kodu antivirüs programı ile alakalı olarak değerlendirildi. Var ise antivirüs ve güvenlik duvarınızı kapatın veya oyunu beyaz listeye alınız
      Teşekkür ederim modum ben hallettim diğer arkadaşlarda bir an önce çözüme kavuşurlar umarım.

"İnsan insana Dua eder,Şiir yazar,Çay demler,
      Kalp Kırmak'da Neyin nesi..!,,
    • caner061 wrote:

@Adramis modum ben şimdi virüs programından ciddi olan yazılım yani cheat blocker izin veriyorum ve oyuna giriyorum bir sakıncası olur mu acaba oyun açısından soyulma vs. ?
      illegal sitelere girmiyor hile kullanmıyor iseniz oyunun resmi sitesinden gelen programlar size zarar vermezler. Oyuna girmek için antivirüs programını kapatanlar oyunu açınca antivirüs programını tekrar etkinleştirmelidir
    • ConstcripT wrote:

windows defenderde bu olayı nasıl çözecez sabah açıyordu sıkıntısız şimdi açmıyor 26001 hatası beyaz liste nerede windows defenderde nette yeterli bilgi yok
      26001 Cheat Blocker Hatası Alan Arkadaşlar Virüs Programı veya Windows'un Kendi Defender Programından Dolayı Bu Hatayı Görmektesiniz İzlemeniz Gerek Yol Şudur. Virüs Programınızı ve Windows Defender programını Devre Dışı Bırakıp Hatta Görev Yöneticisinden Komple Görev Sonlandırarak Metin2'yi Komple Silip Yeniden Yükleyin Metin2 Sitesinden İndirdiğiniz Dosyadan Yükler iken Hata Alıyor iseniz Steam'ın Sitesine Kayıt Olun Steam İndirin Bilgisayarınıza sonra Steam Uygulamasından Mağazaya Girerek Metin2'yi Ücretsiz İndirip Kurun Göstermiş Olduğum Yolu İzlerseniz Probleminiz Çözülmüş Olacaktır Teşekkürler.

Windows Defender'ı Direk Olarak Görev Yöneticisinden Sonlandırın Metin2'yi Silip Tekrar Kurun Devre Dışı Bırakmak İçin Saaç Simgesinin oradakı Simgelerin Arasında Kalkan Şeklinde Tıklayıp Ayarlar Bölümünden Dosya Dışı Tarama Dışı veya Güvenli Dosya Gibi Yazılan Kısımda Metin2'nin Uzantı Klasorunu Gösteriyorsunuz Bence Bu Uzun Yöntem Hatayı Almanızı Sağlayan Yüklem Sırasında Oldugu İçin Görev Yöneticisinden Direk İşlemi Sonlandırın Sil ve Tekrar Yükle Olmaz İse Bana Özelden Mesaj Atın Uzaktan Yardım İle İlgilenmeye Çalışıyım
      Gunhan KemikK1RAN 8)