EceLL Loncası

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• EceLL Loncası

Merhaba

EceLL Loncası iki yılı aşkın bir süreyle Mehmetçik (Sancak) server'inde kurulmuş ve tanınmış bir loncadır.
      Loncamız 20 seviyedir.
      Amacımız sıkı dostluk ve samimi arkadas ortamı sağlayabilmek , birlik ve beraberliğin olduğu EceLL Loncası'nı sizlerle geliştirip genişletmektir.
      Loncamızın yaş ortalaması 18 ile 30 arasındadır.

Loncamız güvenlik bakımından Sesli konusma programı olarak Rc ( RaidCall ) kullanmaktadır.
      Yeni üyelerimizinde kesinlikle programı kurup lonca baskanı ve yöneticileri ile sesli iletişime geçmesi şarttır.

ÜYE ALIMI

EceLL Loncasına üye alımı Oyun içi ve ya Forumdan olabilir.
      Üyenin en az 75 seviye olması şarttır.
      Üyenin en az 17 yasını doldurmuş olması , kendisine ve lonca içindeki arkadaşlarına saygılı olmalıdır.!

Loncamızda önceden bulunup çıkan ve ya çıkarılan üyeler kesinlikle alınmayacaktır.!

Bu koşullar içerisinde sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Lonca Adı: EceLL Loncası
      İmparatorluk: Jinno
      Kurucu: Anqresh
      Lonca Yöneticileri: CreonSpinoza

İyi Oyunlar , İyi Forumlar.

The post was edited 1 time, last by Anqresh ().

• BENDE GELMEK ISTIYORUM RAIDCALL KULLANIYORUM 1 YILDIR AMA +75 LV USTUYMUS AILE ICINDE OLMAK ICIN GELMEK ISTERIM YANI BUNUN LVIN SIKINTI OLMAYACAGINI DUSUNUYORUM ZATEN LONCA SAVASLARINA GIRMEM CARIMI EN KISA SUREDE KASIYORUM HEMEN HEMEN SUAN LVLIM 32 4 GUNDE KASTIM YENI BASLADIM YANI SVYE YENI BASLADIM SANCAGA