Pinned Nesne Marketinde sorun yaşayanlar..

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nesne Marketinde sorun yaşayanlar..

Eğer internet Explorer 7.0 yada 8.0 kullanıyorsanız internet explorer üzerinden "araçlar" sekmesine tıklayıp bu kısımdan "internet seçenekleri" burada karşımıza yeni bir sekme açılacaktır bu sekmenin üst kısmından "Gelişmiş"i bulup gelen ekranda "tarama" bölümünde "üçüncü kişilerin tarayıcı eklentilerini etkinleştir" işaretli değilse bunu işaretliyip uygula tamam diyerek kapatalım ve oyunda tekrardan nesne marketini açmaya çalışalım.. Eğer bu işaretliyse işareti kaldırıp uygula diyip internet explorer'ı kapatıp tekrardan açarak işaretlemeniz gerekiyor. Bu şekilde'de problemimiz tekrar ederse "Java"nın Kendi internet Sitesinden Javanın son sürümünü indirip kurmamız gerekmektedir..
  • Siteden metin2 nin son yayınlanan sürümünü yükledim dediğiniz gibi internet explorer'da o ayarları yaptım javanın son güncel sürümünüde yükledim fakata hala su sorunla karşılaşıyorum .
    Nesne market açılıyor fakat hata yazısı çıkıyor yani kullanım yapamıyorum nasıl bir çözüm olabilir acaba?

Ulubatli

• bunun la ilgili olablıcegını dusunuyorum bendede nesne marketten hata alıorum .metin2.org a girip kendı hesabıma veya baska hesaplara girmeye calıstıgımda girmıyor girişie tıklıyorum giricek gibi oluyor fakat girmıyor ne yapablırım.
  • Metin2 sitesinde ıd ve şifreyi yazıp onaylayınca hesap açılmıyor. Sayfa yenileniyor. Ne yapmamız lazım düzelmesi için. Yardımcı olursanız sevinirim
  • Format atın gitsin hiç uğraşmaz ne yüklüycem bilmem ne Windows Vista HomeBasic yükleyin driverda istemiyo ekran kartı driverı falan yüklemek yok xp'deki gibi
  • Benim sorunumda nesne marketle alakalı bu gün 1250 ep aldım ve site üzerinden yaklaşık 900 ep ye yakın nesne çektim fakat nesneler depomda yok daha sonra tekrar aldığım nesneler geldi ilk alınanlar yok bu konuyla alakalı ticket yolladım cevap bekliyorum sizin yapabileceğiniz bişi olursa sevinirim beklemek insanı yoruyor iyi çalışmalar ..
  • Benim sorunumda nesne marketle alakalı bu gün 1250 ep aldım ve site üzerinden yaklaşık 900 ep ye yakın nesne çektim fakat nesneler depomda yok daha sonra tekrar aldığım nesneler geldi ilk alınanlar yok bu konuyla alakalı ticket yolladım cevap bekliyorum sizin yapabileceğiniz bişi olursa sevinirim beklemek insanı yoruyor iyi çalışmalar ..
    kardeş büyük ihtimalle itemleri alırken yanlış server seçmişsin umarım öyle bir hata yapmamışsındır

• img684.imageshack.us/f/63496864.gif/

arkadaslar bende boyle bır sorunla karsılasıyorum, baska charla gırdıgım zaman normal odeme sayfası acılıyor ve ordan ep alınıyor, ama kendı charımla gırdıgım zaman bu sekılde acılıyor bılgılerıp yazıp gonderıncede lutfen bılgılerınızı eksıksız deneyın dıye uyarı verıyor neden olabılır acaba ?