Pinned Nesne Marketinde sorun yaşayanlar..

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Virüs olduğunu sanmıyorum cunku bircok farkli yazilimda tarama yaptim ve bilmedigim bir dosya yoo pcde. Ayrica bu sorun herhangi bir tarayicida dolaşırken hic bir zaman olmadi. Sadece oyun uzerinden nesne markete girdiğimde oluyor. Genelde sans oyunlari mustehcen icerikli siteler ve birkac mobil oyun reklami cikiyor. Site uzerinden nesne markete girdigimde ise bir sorun gormedim henuz. Eklentileri tamamen kapattım bilmedigim eklentileri kapattim yinede olmadi. Oyunu tamamen silip kurdum yine olmadi. Bu hatadan sonra oyunda bir muddet oynamaya devam ettikce birisi hesabiniza baglandi diye bir yazi cikiyor ekranda tipki sunucuya baglandiniz gibi kutucuk seklinde. Ve oyun tamamen kapaniyor. Ama hesabima birisi bağlanmıyor nasil bir sey buna sebep olabiliyor anlamıyorum. Eger bu bir virusse baska bir oyunda uygulamadada karsima çıkacağını saniyorum ayrıca oyunun icine gizlenmis bir virusu varsa tabi 4 5 tane cok iyi antivirus yazilimi nasil bulamaz. Bulamadigi gibi tehditte algilamiyor. Lütfen yardimci olun. Ben bunun ss lerini ticket uzerinden gonderdim ve 20 gun olacak neredeyse ancak butun olanları anlatmama ragmen sadece virus taramasi yapin diye cevap aldim. Bu sorunu benden baska yasayan varsa ve cozen lütfen yazsin.

Iyi forumlar.
  • Nesne market sorunu bendede oluştu. Bilgisarayımdaki vüris programını güncelledikten sonra böyle bi sorunla karşılaştım ;
    ( WEB SAYFASINA GEZİNTİ İPTAL EDİLDİ SAYFAYI YENİLEYİN ) Böyle bi sorun var arkadaşlar ne yapmam lazım anlayanlar yardımcı olabilir mi ... İyi Forumlar

• Nesne markette çoğu eşyayı göremiyorum , efsun nesnesi artırma kağıdı iç görü küresi vb (steamden bağlanıyorum oyuna) Daha önce böyle bi sorun yoktu son bakımdan sonra oldu. Sadece steamden bağlandığım metin2 de sorun var normal clientden açtığımda herşey görünüyor
  • lordbyrm wrote:

Nesne markette çoğu eşyayı göremiyorum , efsun nesnesi artırma kağıdı iç görü küresi vb (steamden bağlanıyorum oyuna) Daha önce böyle bi sorun yoktu son bakımdan sonra oldu. Sadece steamden bağlandığım metin2 de sorun var normal clientden açtığımda herşey görünüyor
    Aynı sorun bende de oluştu fakat benim hesabım direk steam üzerinde değil. Normal hesabım ile steam hesabımı çok önce bağlamıştım. Son bakımdan sonra aynı sorunu yaşamaya başladım. Ticket attım ve bana şu şekilde dönüş yapıldı.

"Değerli oyuncu bildiriminiz için teşekkür ederiz. Steam kullanıcıları hesap yukseltme haric hic bir ögeye ulasamamaktadır. Bu durum tüm ülkeleri kapsamaktadır. Steam kullanıcıları için nesne market düzenlemesi bu şekildedir.

İyi günler dilerim.."

Bu durum üzerine de steam hesabımla normal hesabımı ayırma talebinde bulundum. Şöyle de bir durum var ki steam hesabımın nesne marketinde tüm kategorilere erişim mevcut ve erişimi kısıtlanan bağladığım normal hesabım. Sonucu merakla bekliyorum ne olacak bakalım.

Kadim dünyadan bir iblis...
  • ostra12 wrote:

Bende de şuan önceden görünen bütün nesne market ürünleri şuan görünmüyor. Kötü ruh kovma vs. bütün seçeneklerde karakterine uygun nesne yok diyor nedeni nedir?
    Steamden kullanıyorsan coma zaten nedenini açıkladı. Steamsız kullanıyorsan internet exp. Ayarlarını düzenlemelisin nesne marketin kullandığı tarayıcı o
  • Ticket attım . Şimdide 30 günlük olması lazım deniyor hesabın. 4-5 yıldır oynamıyordum oyunu can sıkıntısından başlayayım dedim baktım steamada bağlanıyor bağladık başımıza bela aldık. 20 mayısta başladım skiller 17de master açılmadı 2 skilim kaldı öyle nesne markete erişilmiyor hep sıkıntı hep sıkıntı.
  • Arkadaşlar daha önce de yazmıştım sorunumu ama çözüm bulamadım. Ticket atmama rağmen yardımcı olan kimse çıkmadı. Sorunum şöyle ki ; nesne markete gelen ep kuponları nesne market sayfamda görünmüyor. Ep kuponu dışında bütün ürünleri görebiliyorum. Kampanya ile eklenen ürünlerde de bir problem yok fakat ep kuponu eklendiğinde gözükmüyor. Bu problemi geçen ay yaşadım, ticket attığımda hesabınızı Steam'den ayırın diye cevap aldım fakat ben steam ile hiç bağlanmadım Metin2'ye. Bu problemle ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
  • Orozkul wrote:

Arkadaşlar daha önce de yazmıştım sorunumu ama çözüm bulamadım. Ticket atmama rağmen yardımcı olan kimse çıkmadı. Sorunum şöyle ki ; nesne markete gelen ep kuponları nesne market sayfamda görünmüyor. Ep kuponu dışında bütün ürünleri görebiliyorum. Kampanya ile eklenen ürünlerde de bir problem yok fakat ep kuponu eklendiğinde gözükmüyor. Bu problemi geçen ay yaşadım, ticket attığımda hesabınızı Steam'den ayırın diye cevap aldım fakat ben steam ile hiç bağlanmadım Metin2'ye. Bu problemle ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
    Hesabın yeniyse ep kuponu gelmez nesne markete. Bundan 4 sefer önce gelen ep kuponları için ben de çok yıllar önce açtığım hesaptan indirimsiz ep ile çekmek zorunda kalmıştım. Ama daha sonraki kuponlar nesne markete geldiler. Daha önce açtığın hesap varsa onunla dene bence.