Pinned Film Öneri Başlığı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Film Öneri Başlığı

Arkadaşlar diğer konuyla lütfen karıştırmayın burda sadece son zamanlarda izlediğiniz ve çok hoşunuza giden izlenmesi gerektiğini düşündüğünüz filmleri bizimle paylaşmanızı istiyorum. Çoğu zaman film izlemekten çok seçmeye vakit ayıran birisiyim sitelerdeki yorumlara bakarak izlediğim filmlerde de genelde hayal kırıklığına uğruyorum. Eğer bu başlığı layıkıyla sürdürebilrsek bu sıkıntılarımızdan kurtulacağımıza inanıyorum. Konuyu açtığım için ilk öneri filmleri benden. (Not arkadaşlar çok rica edicem gelip esaretin bedeli,yüzüklerin efendisi gibi filmleri yazmayın onun yeri diğer film başlığı burası değil.)

1-)Almanac-Sonsuzluk projesi=2014 yapımı bilim kurgu filmidir her nekadar finali hoşuma gitmesede boş vaktinizde bence izlenmeye değer bir film.

2-)Yedinci Oğul=2015 yapımı Aksiyon macera filmidir. Çok büyük bekletiniz olmasın yalnız izlediğinize pişman olmuycağınız bir film.

3-)Jüpiter Yükseliyor=2015 yapımı bilim kurgu filmidir. Filmde Mila Kunis var gerisi bence teferruata giriyo :)

Ayrıca arkadaşlar hint sinemasından film önerisi olanlar ''Hint Sineması'' başlığı atıp altına filmi yazarsa iyi olur.

"Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu devam ettirecek sizlersiniz."
      Mustafa Kemal ATATÜRK
    • İzlemeyenler varsa tabii ki klasik olacak fakat;
      - Yüzüklerin Efendisi serisi, en az 3 kez izleyin :D
      - Hobbit serisi, Lotr kadar sarmasada yine 2 kez izlenebilir
      - Hızlı ve Öfkeli serisi, muazzam.
      - Project X, ölmeden izlenmesi gereken film. Ve gençken..
      - Alacakaranlık serisi, bence güzel :P

Hint Sinemasından ise ;

3 İdiost mutlaka izlenmeli.

[youtube]Bxgme1Yl2lQ[/youtube]

Ł ί ε в ε'ye sevgilerle..
    • İhtiras rüzgarlari
      Daisy
      benim güzel idahom
      cinayet gecesi
      Kuzularin sessizliği
      6nci his
      Fil adam
      12 kızgın adam

Ve andoIsun ki hiçbir kurşun
      hiçbir çeIik, hiçbir toprak ve hiçbir vatan
      daha kutsaI değiIdir insandan!
    • Öneriler için tşkler.

Hint filmi:

Arkadaşlar kesin izlemişsinizdir ama ben yinede yazıcam kaçırmayın bu filmleri.

My name is khan
      Jab Tak Hai Jaan

"Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu devam ettirecek sizlersiniz."
      Mustafa Kemal ATATÜRK

The post was edited 1 time, last by Ralf-King ().

• Bir ara da film izlemeye merak sarmıştım ve tanıştığım etkilendiğim bazı filmleri önermek istiyorum ^^

1-) " 3 idiots " Her ne kadar film izlersem izleyeyim önereceğim filmlerin en başlarında gelecek filmlerden birisidir kendisi. Her ne kadar, alt yazılı da olsa, oyuncular türkçe konuşuyorcasına bir izlenim oluyor insanda. Özellikle Aamir Khan, resmen mimikleriyle sözlerini anlatan bir oyuncu ve yönetmen ^^ Senaryo olarak da, genel olarak da çok güzel bir film... Kesinlikle öneririm :thumbup:

2-) Belki normalde " Esaretin Bedeli " yazardım çünkü en çok etkilendiğim filmlerden birisiydi, fakat daha sonra " Yeşil yol " filmi ile tanışınca, hapishane, tutsaklık filmi sorulduğunda ilk olarak "Yeşil yol" filmini söylüyorum. Esaretin bedelini izleyip de beğenmiş olanlar, "Yeşil yol" u kesinlikle izlemelisiniz :thumbup:

3-) İlk 3'ün sonuna sığdıramadığım birkaç film var. 3.cülük için yarışan. Bunlardan birisi kesinlikle "Başlangıç" olacaktır. Bir rüya içindeyken, başka bir rüya görebilir misiniz ? Peki ya onun içinde bir başka rüya ? Peki gerçek ile rüya birbirine karışırsa ? Gerçekten çok güzel bir film, "Başlangıç" :thumbup:

4-) 3.cülük için kapışan bir diğer film ise kesinlikle "Zamana karşı" dır... Para ile ticaret yok, kolunda sürekli geriye işleyen bir saat ile ne kadar huzurlu yaşayabilirsin ki ? Ve aynı zamanda ihtiyaçlarını karşılamak için de kolundaki zamandan harcayarak ? Gerçekten güzel film "Zamana karşı" :thumbup:

5-) 3.cülük için kapışan son film ise "Çelik yumruklar"dır. İnsanların yerine robotların boks yapmaya başladığı bir zamanda kıyasıya kapışan, çelik yumruklarını birbirinin suratına indiren robotlar...
      Önerilir, güzel film
      :thumbup:

6-) 3,4,5. sıradaki filmler 3.lük koltuğu için birbiri ile yarışırken, onların hemen ardından 6.cı sırada yer vereceğim isim " Asla Pes Etme " olacaktır... 1 ve 2 var fakat 1.cisi favorim :thumbup:

7-) "Taare Zameen Par" tıpkı "3 idiots" gibi bir Aamir khan filmi, gerçekten güzel :thumbup:

8-) "Son Mektup" Açıkcası biraz daha detaya inilmesi gerektiğini düşündüğüm bir filmdi. Çanakkale savaşının film içerisinde oldu bittiye getirilmesi pek hoş değildi... Oyunculuk olarak gayet iyiydi :thumbup:

9-) "Akıl oyunları" Yanılmıyorsam 2001 yapımı olan bu film, bir dehanın şizofren yönünü ortaya koyuyor. Önerilir, güzel filmdir :thumbup:

10-) Bu sırada ise, serilerini izlediğim filmlere yer vereceğim... "Karayip korsanları serisi" , "Hızlı ve Öfkeli serisi" , "Harry Potter serisi" , "IronMan serisi" , "Spiderman serisi" , "Amazing Spiderman serisi" ,
      "Alacakaranlık serisi" , "Hulk 1-2" , "Maske 1-2" , "Hayalet sürücü 1-2" , "V for Vendetta" , "Deliha"

İzlediğim filmlerden beğendiğim ve beğeneceğinizi umduklarımı paylaştım sizlerle...
      Daha bir çok film izledim fakat aralarında en çok beğendiklerim bunlardı...
      Bir de "Saksı olmanın faydaları" diye bir film vardı mesela... Berbattı diyebilirim...
      Sırf Emma Watson oynadığı için izlemiştim, bitince şükürr dedim
      :D
      Ben şair olmasam bile, sen mutlaka şiirsin...

• Zindan adası(Shutter Island) Kesinlikle son zamanlarda izlediğim en iyi yabancı film.

Özellikle gerilim filmi sevenler için süper bir seçim, başrolünde ''Leonardo Di Caprio'' rol alıyor.

Beyni fazlasıyla yoran bir film dikkatlice izlemenizi öneririm.

RoyaL

The post was edited 1 time, last by SnowBoy ().

• MOBIWAR wrote:

Bir ara da film izlemeye merak sarmıştım ve tanıştığım etkilendiğim bazı filmleri önermek istiyorum

1-) " 3 idiots " Her ne kadar film izlersem izleyeyim önereceğim filmlerin en başlarında gelecek filmlerden birisidir kendisi. Her ne kadar, alt yazılı da olsa, oyuncular türkçe konuşuyorcasına bir izlenim oluyor insanda. Özellikle Aamir Khan, resmen mimikleriyle sözlerini anlatan bir oyuncu ve yönetmen Senaryo olarak da, genel olarak da çok güzel bir film... Kesinlikle öneririm

2-) Belki normalde " Esaretin Bedeli " yazardım çünkü en çok etkilendiğim filmlerden birisiydi, fakat daha sonra " Yeşil yol " filmi ile tanışınca, hapishane, tutsaklık filmi sorulduğunda ilk olarak "Yeşil yol" filmini söylüyorum. Esaretin bedelini izleyip de beğenmiş olanlar, "Yeşil yol" u kesinlikle izlemelisiniz

3-) İlk 3'ün sonuna sığdıramadığım birkaç film var. 3.cülük için yarışan. Bunlardan birisi kesinlikle "Başlangıç" olacaktır. Bir rüya içindeyken, başka bir rüya görebilir misiniz ? Peki ya onun içinde bir başka rüya ? Peki gerçek ile rüya birbirine karışırsa ? Gerçekten çok güzel bir film, "Başlangıç"

4-) 3.cülük için kapışan bir diğer film ise kesinlikle "Zamana karşı" dır... Para ile ticaret yok, kolunda sürekli geriye işleyen bir saat ile ne kadar huzurlu yaşayabilirsin ki ? Ve aynı zamanda ihtiyaçlarını karşılamak için de kolundaki zamandan harcayarak ? Gerçekten güzel film "Zamana karşı"

5-) 3.cülük için kapışan son film ise "Çelik yumruklar"dır. İnsanların yerine robotların boks yapmaya başladığı bir zamanda kıyasıya kapışan, çelik yumruklarını birbirinin suratına indiren robotlar...
      Önerilir, güzel film

6-) 3,4,5. sıradaki filmler 3.lük koltuğu için birbiri ile yarışırken, onların hemen ardından 6.cı sırada yer vereceğim isim " Asla Pes Etme " olacaktır... 1 ve 2 var fakat 1.cisi favorim

7-) "Taare Zameen Par" tıpkı "3 idiots" gibi bir Aamir khan filmi, gerçekten güzel

8-) "Son Mektup" Açıkcası biraz daha detaya inilmesi gerektiğini düşündüğüm bir filmdi. Çanakkale savaşının film içerisinde oldu bittiye getirilmesi pek hoş değildi... Oyunculuk olarak gayet iyiydi

9-) "Akıl oyunları" Yanılmıyorsam 2001 yapımı olan bu film, bir dehanın şizofren yönünü ortaya koyuyor. Önerilir, güzel filmdir

10-) Bu sırada ise, serilerini izlediğim filmlere yer vereceğim... "Karayip korsanları serisi" , "Hızlı ve Öfkeli serisi" , "Harry Potter serisi" , "IronMan serisi" , "Spiderman serisi" , "Amazing Spiderman serisi" ,
      "Alacakaranlık serisi" , "Hulk 1-2" , "Maske 1-2" , "Hayalet sürücü 1-2" , "V for Vendetta" , "Deliha"

İzlediğim filmlerden beğendiğim ve beğeneceğinizi umduklarımı paylaştım sizlerle...
      Daha bir çok film izledim fakat aralarında en çok beğendiklerim bunlardı...
      Bir de "Saksı olmanın faydaları" diye bir film vardı mesela... Berbattı diyebilirim...
      Sırf Emma Watson oynadığı için izlemiştim, bitince şükürr dedim

Arada izlemediklerim var ama arkadaş güzel filmleri önermiş :thumbup:
      SeeYou

Hayırlısı buymuş