IDirilis Düz kesim nasıl olur ders 1

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Kırmızıların En dedikleri karakter düz 6.7k yiyince :D bizim sazanlar gene konuya atladı :D ağlama devam yusuf
    kardeşim bunlar böyle yorum yapma başladığına göre :D Ağlayış seslerini duya biliriz demektir zorlarına giti
    Sarud abilerinin düz 6.7k yemesi :D üzlmeyin üzlmeyin büyünce geçer :D :D :D :D
    Gülümse yeter :)
  • Ayrıca şu bomm mudur nedir, sana acayip gülüyorum bütün gün oturup nasıl komik yorumlar yaparım diyemi düşünüyorsun ?
    Hahaha güldürdün beni küçük bombacı seni :D
    Ha gayret patlatcan bi gün o bombanı :D

Adam gibi yorumlar yazın objektif olun la az...
    işiniz gücünüz lak lak.. kesiyorsan kes geç laf salatası yapmaya ne hacet ...

Tekrardan video çok kalitesiz olmuş.. ( doğruya doğru )
    Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız…
  • İki tarafı da tanımıyorum ama toplu savaşta bir okçu ninja bu vuruşlarıyla ben şöyle charım en iyi dediğinizi böyle keserim diye övünmemeli diye düşünüyorum. Savaş ortasındaki kişiye 3-5 k kenardan vurmanın abartılacak yanı yoktur.

Yine de tebrikler müzik seçiminiz on numara olmuş.
  • 115 level kendi okçuları marka basılı 20 ok savunmama 3-4k düz vuruş yapınca kral olmuşlardı.Fakat görüyorum ki aylardır piyasaya çıkmayan hazır değil,eksikleri tamamlanınca görüşeceğiz dedikleri sharud karakteri space tuşundan 7 k yiyerek kesilmiş.Diriliş karakterinin yakutunda ortalama zarar olmadığını hatırlatırım. ;) Şu makavel ve bahubali veletleri de hemen çamurlamaya gelmiş konuyu.Sharudun vurduğu skili yusuf kardeşim space olarak karşılık vermiş. :) Ve bunların zoruna giden de bu zaten zırlamaya devam edin.Vur allahın aşkına vur yusuf kardeşim göz yaşları sel oluyor. :D Canı gönülden tebrik ederim kardeşim eline koluna sağlık. :)

Şerefli bir Ölüm,dizleri üzerinde yaşamaktan daha onurludur.
    -Fatih Sultan Mehmet Han.
    ISenceR Anadolu Katliam.
    ISenceR Dandanakan'da.
    ISenceR Truva Açılışı.
    ISenceR Truva Şovu.
  • J3Lade yazdı:

115 level kendi okçuları marka basılı 20 ok savunmama 3-4k düz vuruş yapınca kral olmuşlardı.Fakat görüyorum ki aylardır piyasaya çıkmayan hazır değil,eksikleri tamamlanınca görüşeceğiz dedikleri sharud karakteri space tuşundan 7 k yiyerek kesilmiş.Diriliş karakterinin yakutunda ortalama zarar olmadığını hatırlatırım. ;) Şu makavel ve bahubali veletleri de hemen çamurlamaya gelmiş konuyu.Sharudun vurduğu skili yusuf kardeşim space olarak karşılık vermiş. :) Ve bunların zoruna giden de bu zaten zırlamaya devam edin.Vur allahın aşkına vur yusuf kardeşim göz yaşları sel oluyor. :D Canı gönülden tebrik ederim kardeşim eline koluna sağlık. :)
    kardesım benm teşekkur ederım tebriğin için ya sen o yancıları boşwer yediremeyınce kudurdular :D

• BoooM! yazdı:

6k Düz nedir Str kemiksiz :D
    ahaha bak bu komıktı sen şu benim okcudan , sebnemsız, Kemıksız, hilalsiz,Markasız 11k duz atak dıyen şahsıyet değilmisin 6 k ya şaşırdıgına cok şaşırdım ahahaha

1.envanterı acıktıda bızmı göremedık Str kemiğıni = )))

2. Senin Kemıklı, hilali attıgın Düz atagı ben Bırak Hılali Kemıgı Markasız atıyordum Bu attıgınız Damagelerın 2 Katını Boş vakıtlerınde gel yanıma Sana Okcu Nasıl Olunurmus Ögreteyım.. Vasat Bir okcu..

Ha cok İstiyorsanız Okcu Görmek Youtubeye lSpeedyPhic Yazmanız yeterlıdır. Kaçısından tut Kacarken Duz atak ıle kesıldıgınız Videolara kadar Bulup İzleyebilirsiniz Panpişler..
    λğaBey..

Tanrı Değilim Ama Carparsam İnletirim..

C00PeRTiMeS'in 34 Lv İle İmtihanı = ))
  • Bu rezilliğin tek açıklaması var o da şudur; Çardan çara aktardıkları itemlerin ok pazarlı olanları savaşanlar arasında kimsede olmadığı veyahut tam set bulunmadığından aşağıda kalmış yancı bi ezikte bulunan pazarların kata çıkacak bileti olmadığından itemleri yetiştiremediğinden olsa gerek bu 4k ruh atıp boşluk tuşuyla 7k yemesinin sebebi ya da ya da biraz uzun bi zaman isteyip piyasaya yine ezik çıkmaktan olsa gerek :D Tebrik ederim bırak saçmalasınlar .d
  • :D Serudun oyun eşi esmer güzeli :D :D :D :D :D Burası Sel götürüyor sel :D Yusuf Knk la şu sen konu acınca başlığa şey yaz bundan sonra :D Konun içinde mendil ücretsiz dir diğe :D göz yaşlarını silsinler :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gitmem Gerektiğinde Terkedemiyeceğim Şeyi Ne Evime Ne De Hayatıma Sokarım.
  • Şimdi bu esmer mi sarışın mı kumral mı neyse artık bilmiyorum öyle lakap takmışlar bayan oyuncu olduğu ortada.Çünkü oyun içerisinde bi diyalog olduğunda ben sharud un oyun eşiyim diyor sherud adlı şaman.Yani şu yukarıda birşeyler anlatmaya çalışan esmer lakaplı kişi bayan.İtem,simya veya başka şeyler için böyle kılıklara giren birisi de olabilir. :D Zorlarına giden şey şu;10 hesap ortaya çıkarsalar, itemlerini yansıtsalar,IDirilis in itemlerinden daha iyi item gösteremeyeceklerini biliyorlar. :D 'En' dedikleri, şişirdikleri sharudun bu şekilde 6-7k space tuşuyla kesilmesini ve bunların gelip ağlamasını hazımsızlık olarak yorumluyorum.Yusuf kardeşim helalin var hepsini ağlatıyorsun. :D Kesilmeyecek,damage yemeyecek karakter yoktur bunu böyle bilin.Gözünüz okçu görsün okçu safir ve oniks takılıp,yeni zırh gelince ne olacak bakalım yeni videolarda şahit olacağız.Tekrardan tebrik ederim yusuf kardeşim eline koluna sağlık. :)

Şerefli bir Ölüm,dizleri üzerinde yaşamaktan daha onurludur.
    -Fatih Sultan Mehmet Han.
    ISenceR Anadolu Katliam.
    ISenceR Dandanakan'da.
    ISenceR Truva Açılışı.
    ISenceR Truva Şovu.
  • :D Knk Sıkıl vurmana gerek yok yav :D düz 3 tane ok at yeter :D video izledikce :D Gülesim geliyor :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Bağzıları gibi :D boş çara 4.5k ok atınca okcuyum sanıyordu :D Kanka milete Okcuyu bıraktırtın :D şimdi sağda solda miletin çarlarında geziyor :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Gitmem Gerektiğinde Terkedemiyeceğim Şeyi Ne Evime Ne De Hayatıma Sokarım.