Karesinin 55 Level Zihinseli

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Karesinin 55 Level Zihinseli

Karakter Türü : Savaşçı ( Zihinsel )
    Karakter Adı : Experiences
    Bulunduğu Level : 55
    VIT : 84
    INT : 3
    STR :90
    DEX :4

Skıller :

Güçlü Beden : P
    Ruh Vuruşu : P
    Şiddetli Vuruş : P
    Güçlü Vuruş : 1
    Kılıç Darbesi : 1
    Kılıç Çemberi : 1

Biyolog Görevleri : Bitirildi. / At: Asker / Dönüşüm G2
    Takılar :

Yüzük : YOK
    Bilezik :
    Küpe :
    Kolye :

Giysi :

Zırh :
    Kalkan :
    Ayakkabı :
    Kask :

Silah :

İlgili SS ler :
    ŞUAN KASA : Neler alıp - Neler satmalıyım . Neler yapmalıyım ?

Arkadaşlar hepinize iyi günler ; size bu konumda büyük rol düşüyor . Ben sizden tavsiyeden ziyade ( tabiki tavsiyenizi istiyorum ama ) sanki bu hesap sizin olsa napardınız ? Bu tarz düşüncelerinizi istiyorum . Şamanım şuan yok tavsiyelerinizi bekliyorum iyi forumlar
    Artık 55 Zihinsel Zamanı = Experiences ( Karesi ) 8)
  • Öncelikle konunuz hayırlı olsun.Takipçisi olup yardımcı olmaya çalışacağım.

Sizin istediğiniz cevap şeklinden yola çıkarsak ben oynuyor olsaydım kendime değiştireceğim itemler için hedef bir liste yapardım.Bundanda önce karakteri hasılat amaçlımı yoksa daha çok ws amaçlımı kullanacağınızı bilmemiz gerekir.

Ws amaçlı kullanacağınızı varsayarsak zırhlar dışında savunma konusunda itemleriniz sıkıntılı.Bir çoğunda oranlar çok az.Yerinizde olsam elde ettiğiniz hasılatlar ile öncelikle demir kask alarak başlardım.En kötü durumdaki o gibi.Ondan sonra sırayla savunma oranları daha geçerli itemler almaya çalışırdım.Bu itemlerde zırhlarda olan gibi birinde iki farklı savunma birinde başka 2 farklı savunma olurdu.

Tabi el konusunda kurtuluş palası gördüm orada efsunları nasıl bilemiyorum ancak bir tanede +45 ort kdp edinmeniz yararınıza olur ws amacıyla kullanacak olsanızda karakteri eventlerde işinizi görecektir.

Genel olarak ele almaya çalıştım kafanızda takılan yerleride belirtirseniz oralarada değiniriz.
  • DirtyPower yazdı:

Öncelikle konunuz hayırlı olsun.Takipçisi olup yardımcı olmaya çalışacağım.

Sizin istediğiniz cevap şeklinden yola çıkarsak ben oynuyor olsaydım kendime değiştireceğim itemler için hedef bir liste yapardım.Bundanda önce karakteri hasılat amaçlımı yoksa daha çok ws amaçlımı kullanacağınızı bilmemiz gerekir.

Ws amaçlı kullanacağınızı varsayarsak zırhlar dışında savunma konusunda itemleriniz sıkıntılı.Bir çoğunda oranlar çok az.Yerinizde olsam elde ettiğiniz hasılatlar ile öncelikle demir kask alarak başlardım.En kötü durumdaki o gibi.Ondan sonra sırayla savunma oranları daha geçerli itemler almaya çalışırdım.Bu itemlerde zırhlarda olan gibi birinde iki farklı savunma birinde başka 2 farklı savunma olurdu.

Tabi el konusunda kurtuluş palası gördüm orada efsunları nasıl bilemiyorum ancak bir tanede +45 ort kdp edinmeniz yararınıza olur ws amacıyla kullanacak olsanızda karakteri eventlerde işinizi görecektir.

Genel olarak ele almaya çalıştım kafanızda takılan yerleride belirtirseniz oralarada değiniriz.
    Değerli yorumun için teşekkür ederim yardımınıza ihtiyacım var :)
    Kurtuluş Palası +4 düz malesef , şuan eventlerde çok çok verimliyim belirtmeyi unutmuşum fakat çarımda simyalar var

SİMYALARIM :

Kasılmalık - Ws'lik arasında bile kararsızım doğrusu , herşeyi zamana bıraktım şimdiye kadar
  • Bu simyalar doğrultusunda güzel bir ws lik karakter çıkar ortaya.Hasılat konusundada sıkıntı yaşamıyorsanız wslik bir kdp ve kask ile işe başlayabilirsiniz.Kdp için acele etmeyin elinizdeki kazanç doğrultusunda alım yaparsınız.Kask için ise gönül ister tabiki 10 yarı 15 büyü olsun ama fiyatı fazla olacaktır.10 yarı olsun büyünün biraz daha az olmasında oran olarak sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Başka arkadaşlarımızında yorumlarını beklemelisiniz.
  • Önceliğin kasılmalık itemler yani metin kırmalık itemler olsun yada simya kasıp satabileceğin şekilde tasarlamalısın birden vslik iteme yüklenirsen para kasamazsın. Kasılmalık itemler ile para kasıp vslik en iyi itemleri dizmelisin önceliğin ortlu bir kdp olsun dolu güzel fakat taşları yok elden çıkar ay ısıklarını sat taşlı ortlu güzel kdp yada dolu al şöle +40 ort üstü kaskını da bu etkinlik sayesinde efsunlayabilirsin noel sandıkları acarak ortalama efsun getirsen bile satsan üste para koyup iyi bir kask alabilirsin. Güzel karakterin ve simyaların var itemlerini en iyi şekilde dizmeye bak şimdiden vslik değil de uzun vade de düşün iyi forumlar
    Oyunda karakteriniz ne kadar iyi olursa olsun gerçek hayattaki karakteriniz iyi değilse iyi değilsinizdir.
  • DirtyPower yazdı:

Bu simyalar doğrultusunda güzel bir ws lik karakter çıkar ortaya.Hasılat konusundada sıkıntı yaşamıyorsanız wslik bir kdp ve kask ile işe başlayabilirsiniz.Kdp için acele etmeyin elinizdeki kazanç doğrultusunda alım yaparsınız.Kask için ise gönül ister tabiki 10 yarı 15 büyü olsun ama fiyatı fazla olacaktır.10 yarı olsun büyünün biraz daha az olmasında oran olarak sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Başka arkadaşlarımızında yorumlarını beklemelisiniz.
    Dedikleriniz tamda düşündüğüm şeyler o yüzden haklısınız , eminim en kısa zamanda alırım. Takibiniz için teşekkür ederim desteğinizi bekliyorum

xTWISTERx yazdı:

Önceliğin kasılmalık itemler yani metin kırmalık itemler olsun yada simya kasıp satabileceğin şekilde tasarlamalısın birden vslik iteme yüklenirsen para kasamazsın. Kasılmalık itemler ile para kasıp vslik en iyi itemleri dizmelisin önceliğin ortlu bir kdp olsun dolu güzel fakat taşları yok elden çıkar ay ısıklarını sat taşlı ortlu güzel kdp yada dolu al şöle +40 ort üstü kaskını da bu etkinlik sayesinde efsunlayabilirsin noel sandıkları acarak ortalama efsun getirsen bile satsan üste para koyup iyi bir kask alabilirsin. Güzel karakterin ve simyaların var itemlerini en iyi şekilde dizmeye bak şimdiden vslik değil de uzun vade de düşün iyi forumlar
    Aynen dostum KDP +40 Ort ihtiyacım var 38 ort dolunay süs gibi duruyor bir an önce satıp ay ışıklarıyla beraber artık çarıma yoğunlaşacağım .

Bugünün Güncellemesi !!!!
    Şaman Açıp Destek İhtiyacımı Düşündüm
    > Şamanımı 54 Levele Kastım
    > Gözlem Bandı alıp skilleri M1 Yaptım
    > Kutsama = Başarısız .. ||
    > Ejderha Yardımı = Başarısız .. :/
    > Ejderha Kükreme = Başarısız .. :S
    > Liderlik = Başarısız .. :dash:
    Güzel başlamadık ama olsun :thumbsup:

x200 Pelerin , x5 Tecrübe Yüzüğü , x1 Kat Bileti aldım
    * Hedefim şamanımı 70 yapmak :love:
    Şimdilik Bu Kadar. Umarım desteğiniz ve yorumunuzu saklamazsınız her yoruma açığım