Sabit Soru Cevap Köşesi 10

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• BihruzBey yazdı:

Bu dediğini dün gerçekleştirdim. Gözle görülür bir fark gözlemleyemedim. @Kadirtns23 bu arada karanlık direnci 25 çok daha faydalıymış. Bunu da net gözlemledim ve efsun kolay geliyo haberin olsun.
      Dostum ben büyülü silahım. Keskinlik P - Dehşet M5- Zırh M5. 400 def var. 66 Ölümsüz var 30 ok savunması var. Kuleyi tek başıma çıkmam için yeterli olur mu ? Bu arada Ok savunması mı daha önemli kuleyi çıkarken yoksa ölümsüz mü ? Hani birini kısmak zorunda kalsak hangisini kısalım. Bilgin varsa cevaplarsan sevinirim.
    • salih63 yazdı:

Merhaba arkadaşlar ben bu 2 gündür celik havalı yayı 75 lw olan yayı +9 a basmak için 23 won para harcadım :dash: ve +9 olmadi daha doğrusu +7 ye bile zor geliyor serverde beyaz inci ve kutsama birakmadim :dash: normalde 10 tane kutsama 30 m den satiliyordu dünden beri aliyorum bugun 10 tanesi 40 ye cıktı :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: bana yardımcı olun bu yayi nasil +9 yapabilirim inanın o yaya olan hevesim bile kacti derdime bi care :grumble:
      sorun sende değil ki simya geçme oranını düşürdüler item geçme oranını düşürdüler oyundan zevk almıyoruz ki
    • h3ro1903 yazdı:

Arkadaşlar size acil bir şey danışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Ben dün gece pazar charımı ve farm charımı ch1 1. köyde açık bıraktım ve ailemle vakit geçiriyordum. Pazar charımı kontrol etmek için döndüğümde pazar charımın komple kapandığını gördüm. Farm hesabımıda oyundan atmış ve ekranda '' Hesabınıza başka birisi tarafından girildi '' tarzında bir şey yazıyordu. O anlık heyecan ile tam okuyamadım. Hesaba girdiğimde ölmüş şehir atmış olduğunu gördüm. Hesapta zaten item yoktu ama benim korkum giren kişi birilerine söver sonra hesabım ban yer. Bu olay neyle alakalı olabilir bir bilgisi olan var mı ? Ben umarım oyun açığıdır hata ile öyle bir şey yazmıştır diye umuyorum. Bugüne kadar ne illegal yang alıp sattım, ne hesap alıp sattım, ne başka bir pcden girdim hesaplarıma nede hesap bilgilerimi başkasıyla paylaştım. Her hesabımın özel kendine ait epostaları var. Oyuna girerken bile ekran klavyesini kullanıyorum. Ticket attım ama bir dönüş olmadı. Bilgisi olan bir şey söylerse cidden çok sevinirim. O kadar emek verdik tam bir şeyler oluyor derken hesabımız yok yere banlanmasın birde :/
      1 2 kere benim de başıma geldı bende senin gibi düşündüm sonra sistemsel bir hata olduğunu anladım çünkü oyunda iken hesaba başka yerden giriş yapıldığında ben genelde pazar çarımın ekranı donduğunda kendım o şekılde atıtıyorum oyundan alta yazıyor sadece ekranda yazmaz tamamen sistemsel bir hata
    • ZeusVSAmon yazdı:

h3ro1903 yazdı:

Arkadaşlar size acil bir şey danışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Ben dün gece pazar charımı ve farm charımı ch1 1. köyde açık bıraktım ve ailemle vakit geçiriyordum. Pazar charımı kontrol etmek için döndüğümde pazar charımın komple kapandığını gördüm. Farm hesabımıda oyundan atmış ve ekranda '' Hesabınıza başka birisi tarafından girildi '' tarzında bir şey yazıyordu. O anlık heyecan ile tam okuyamadım. Hesaba girdiğimde ölmüş şehir atmış olduğunu gördüm. Hesapta zaten item yoktu ama benim korkum giren kişi birilerine söver sonra hesabım ban yer. Bu olay neyle alakalı olabilir bir bilgisi olan var mı ? Ben umarım oyun açığıdır hata ile öyle bir şey yazmıştır diye umuyorum. Bugüne kadar ne illegal yang alıp sattım, ne hesap alıp sattım, ne başka bir pcden girdim hesaplarıma nede hesap bilgilerimi başkasıyla paylaştım. Her hesabımın özel kendine ait epostaları var. Oyuna girerken bile ekran klavyesini kullanıyorum. Ticket attım ama bir dönüş olmadı. Bilgisi olan bir şey söylerse cidden çok sevinirim. O kadar emek verdik tam bir şeyler oluyor derken hesabımız yok yere banlanmasın birde :/
      1 2 kere benim de başıma geldı bende senin gibi düşündüm sonra sistemsel bir hata olduğunu anladım çünkü oyunda iken hesaba başka yerden giriş yapıldığında ben genelde pazar çarımın ekranı donduğunda kendım o şekılde atıtıyorum oyundan alta yazıyor sadece ekranda yazmaz tamamen sistemsel bir hata
      Ben hemen ticket attım gerekli bilgileri verdim ve o saatler arasında kimsenin girmediğini hesaba sadece benim girdiğimi söylediler. İçim rahatladı en azından. O şüphe ile rahat rahat uyuyamazdım. Hesabımın itemlerini dizmek için o kadar uğraştım birisi hesaba girer söver 2-3 kişiye sonra perma ban ... Hata olduğunu bende anladım ama bunun için bir önlem olmalı bence. Güvenli Pc sistemi tarzında bir şey ya da oyuna her girdiğimizde telefona bir kod gelsin o kod ile giriş yapalım. Bazılarının aşırı değerli hesapları var hani bunları soymak ya da banlatmak bilgisayar korsanları için iş bile değil.
    • ZeusVSAmon yazdı:

hocam +9 korku maskenız var mı adamın lv ney hangi sv de oynuyor ? korku maskesi bana göre değerli bir item
      Sağlam efsunlu olursa ki şayet 15 büyü 10 yarı - veya 20 şeytan 15 büyülü değer. Lakin değişmelik veya tek sağlam efsunlu kaska değmez. Tabii demirci kitabı piyasasını bilmiyorum, masraf gibi geliyor bana.
    • Akdeniz'de oynuyorum ben arkadaşın hangi sv de oynadığını bilmiyorum bizim sv'de +9 korku maskesi yok pazarda olsa en aşa 15 20 won çekerler ve demirci el kitabı 50m burada ki maksat demircı kıtabı ile bastında itemin kaybolması değil geçmesi dediğiniz efsunda kasklar piyasada zaten var 9 yapıp satıp üstüne ekleyip alabilir
    • ZeusVSAmon yazdı:

Akdeniz'de oynuyorum ben arkadaşın hangi sv de oynadığını bilmiyorum bizim sv'de +9 korku maskesi yok pazarda olsa en aşa 15 20 won çekerler ve demirci el kitabı 50m burada ki maksat demircı kıtabı ile bastında itemin kaybolması değil geçmesi dediğiniz efsunda kasklar piyasada zaten var 9 yapıp satıp üstüne ekleyip alabilir
      Öyleyse olabilir tabi ki, ben Avrasya oyuncusuyum ve bizde de pazarlarda yok. Ama kullanan da yok, talep hep 100 level kasklarında.
    • xSoa yazdı:

Arkadaşlar 55 level bir keskinlik hesabım var 13k can 12 hp absord 30 str mannu bernie tarzı binekler mevcut lakin bir türlü para kasma yerını bulamadım ne önerirsiniz neresini onerırısınız
      Ben kulede muhür katina kadar 15-20 etp kasıyorum muhur kati haric sen orayida kessen eldivenle 50 yi bulur birde + bassan siyah yuvarlak kalkan gibi değerli itemlei iyi kar edersin