Pinned Soru Cevap Köşesi 10

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• always5002 wrote:

iyi gunler arkdaşlar bı sorum olcaktı yan çarımız ıle level kasıp 60 yapıp munzevi ve kotu ruh kovmaları ana çarımıza atabılıyormuyuz depoya koyuluyorlar mı acaba cevaplayacak arkadasa sımdıden tesekurler
      Bir zaman önce oluyordu ancak günümüzde sadece çıktığı karakterde kullanabilirsiniz.Aktarım işlemi olmuyor.
    • DirtyPower wrote:

Spurs wrote:

Merhabalar, büyülü silah ve bedensel arasında kaldım. Oyunu tek başıma oynamayı seviyorum. Tek başına 90 map, sürgün veya razador yapabilmek için hangi karakteri oynamam gerekli ? Pek tabii arada vs de atacağım. Yeni maplerde bedensel tek başına iş yapabilir mi ?
      Tek başından kastınız şamansız oynamaksa her iki karakter içinde sıkıntı olucaktır.Ancak bedensel için biraz daha sıkıntı olur.Defans açısından sıkıntı olabilir.Bu yüzden tercihim keskinlikçi olurdu.
      büyülü silah çok rahat oluyor şamana falan gerek yok.
    • Arkadaşlar acil cevap gereken bir sorum var. Örümcek zindanı 2. katta 85 level çarla düşük level bir hesabımı kasmak istiyorum. Şimdi benim seviyem oradaki canavarlar için fazla olduğundan 85 level'e az exp gider diye düşünüyorum, peki kasmak istediğim çar nasıl etkilenir bundan? Yoksa 55 level çarla ilk katta kasmaya devam mı edeyim?
    • DirtyPower wrote:

Spurs wrote:

Merhabalar, büyülü silah ve bedensel arasında kaldım. Oyunu tek başıma oynamayı seviyorum. Tek başına 90 map, sürgün veya razador yapabilmek için hangi karakteri oynamam gerekli ? Pek tabii arada vs de atacağım. Yeni maplerde bedensel tek başına iş yapabilir mi ?
      Tek başından kastınız şamansız oynamaksa her iki karakter içinde sıkıntı olucaktır.Ancak bedensel için biraz daha sıkıntı olur.Defans açısından sıkıntı olabilir.Bu yüzden tercihim keskinlikçi olurdu.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Şaman kesinlikle olacak. Bunu da göze alarak cevap verebilirseniz sevinirim.
    • Merhabalar, son zamanlarda 55 Lv. Şaman oynama hevesim vardı. Ben aslında 3 Atak skilli bir Ejderha gücü düşünüyordum. Fakat bir iki gün önce konuştuğum bir dostum vs için kesinlikle İyileştirmeci şaman oynamamı tavsiye etti. Kafama da yattı iyileştirmeci şaman doğrusu. Bir kaç gündür bunu araştırıyorum uzun uzun. İkisinin de benim için + ve - yönlerini vs. En son vardığım kanı şuydu; hangisinin bana daha çok zevk vereceği. Şöyle düşündüm; çok uzun bir süre 55'de kalacağım, fakat bir gün illaki sıkılıp 75'e kasacağım. Orada işler biraz değişiyor benim için. Ejderha gücünün Çok yüksek hasarı ve bir kritikçiye ihtiyacı olmaması beni çok cezbediyor. İyileştiricinin de büyü hızı. Ne yapacağımı bilemedim. Kendimi de istediğim gibi ifade edemedim kusura bakmayın. Yaklaşık 3 gündür aralıksız 55 Lv. iyileştirmeci ve Ejderha gücü şamanların vs. videolarını izliyorum. Daha önce bunu deneyimlemiş birileri bana yardımcı olabilir mi lütfen :(
    • Minervai wrote:

Merhabalar, son zamanlarda 55 Lv. Şaman oynama hevesim vardı. Ben aslında 3 Atak skilli bir Ejderha gücü düşünüyordum. Fakat bir iki gün önce konuştuğum bir dostum vs için kesinlikle İyileştirmeci şaman oynamamı tavsiye etti. Kafama da yattı iyileştirmeci şaman doğrusu. Bir kaç gündür bunu araştırıyorum uzun uzun. İkisinin de benim için + ve - yönlerini vs. En son vardığım kanı şuydu; hangisinin bana daha çok zevk vereceği. Şöyle düşündüm; çok uzun bir süre 55'de kalacağım, fakat bir gün illaki sıkılıp 75'e kasacağım. Orada işler biraz değişiyor benim için. Ejderha gücünün Çok yüksek hasarı ve bir kritikçiye ihtiyacı olmaması beni çok cezbediyor. İyileştiricinin de büyü hızı. Ne yapacağımı bilemedim. Kendimi de istediğim gibi ifade edemedim kusura bakmayın. Yaklaşık 3 gündür aralıksız 55 Lv. iyileştirmeci ve Ejderha gücü şamanların vs. videolarını izliyorum. Daha önce bunu deneyimlemiş birileri bana yardımcı olabilir mi lütfen :(
      Pvp için oynucak gibi görünüyorsun o yüzden iyileştirme şamanı oynamanı, bir ejderha şamanı olarak tavsiye ederim. Iyıleştirme oynamaya karar verirsende master skillerinden biri mutlaka iyileştirme olmalı(3 atak skili mantıklı değil).Sürekli kendine hp basabildiğin için hem 55 levelde hemde ileriki levellerde rakiplerini çok kolay alt edebilirsin.
    • iyi günler,

arkadaşlar HP YENİLEME ŞANSI efsunu tam olarak ne iş yapmaktadır ?

tüm hp mizi orana göre bir anda dolduruyor mu ? ve nasıl çalışıyor bu edsun düz vurarak filan mı her vurduğumuzda orana göre işliyor mu ?

ÇOK ÖNEMLİ BİR SORUDUR BEDENSEL METİN ÇARIM İÇİN BU EFSUNLU İTEMLERİ ALACAM ÇÜNKÜ ?
      xBayEagLe
    • 55 level büyülü silah bir suram var ve ben bu karakteri tamamen hasılata yönelik dizmek istiyorum ancak tecrübesi olan arkadaşlara birkaç sorum var.
      1-Abanoz küpe mi Cennetin Gözü küpe mi?
      2-Efsunlu bir kask olmazsa olmaz mıdır?
      3-Zırh, kalkan, küpe ve ayakkabıda (gerekli derseniz kaskta) hangi efsunlara önem vermeliyim?
    • blckbywht wrote:

55 level büyülü silah bir suram var ve ben bu karakteri tamamen hasılata yönelik dizmek istiyorum ancak tecrübesi olan arkadaşlara birkaç sorum var.
      1-Abanoz küpe mi Cennetin Gözü küpe mi?
      2-Efsunlu bir kask olmazsa olmaz mıdır?
      3-Zırh, kalkan, küpe ve ayakkabıda (gerekli derseniz kaskta) hangi efsunlara önem vermeliyim?
      1-Abonoz küpe düz atak yapacağınız için biraz daha tercih edilebilir.

2-Ws işine girmeyecekseniz düz bir +9 kaskta işinizi görecektir.Mümkünse hayvan efsunuda işinizi görecektir.

3-Zırhta hp ve hp absorbe yeterli olacaktır.Kalkan içinse sersemli 12 zekalı bir kalkanda işinizi görecektir.Küpe için abonoz kullanacaksanız hayvan efsunu olabilir.Ayakkabı içinse hp ve kritik işinizi görecektir.
    • Merhaba, öncelikle oyundan baya bir süredir uzağım. Ayları geçti yani en son gireli..

1-) Oyunda nesne markete giremiyorum, sorunu nedir? Birkaç arkadaşımda daha sorun varmış, illa metin2'nin sitesinden mi gireceğim yani ben nesne markete? Can sıkıcı baya.. Sorun Linki: i.hizliresim.com/vXvN9z.png
      2-) Oyundaki binek saatleri şu an için kaçla kaç arası? En son girdiğimde 7-9 arası idi sanırım..
      3-) Oyundaki binek listesi son mevcut haliyle nedir? Hangi gün hangi binek çıkıyor yani?
      4-) Oyuna yeni binekler gelmiş sanırım, Mamut tarzı şeyler.. Bu binekleri sadece nesne marketten mi alabiliyoruz ve ücreti nedir? Özellik olarak normal binekler ile aynı mı?
      5-) Elimde 85 LvL oranları çok iyi bir Örümcek petim var tek skilli.. Bu pette idarelik olarak Berserker özelliğini açacağım.. Sanıyorum ki berserker oranı en yüksek oranda açılacaktır. Örümcek Petlerinde, berserker oranı en fazla kaç geliyor? Yada kaçla kaç arası Berserker geliyor, Pet bölümüne bakacak vaktim pek yok, bilen arkadaşlar cevaplarsa çok iyi olur..
      6-) Oyuna en yakın Hilal Yüzüğü veya Lolipop ne zaman gelir? Ve bu eşyaların ep bedeli nedir? Hatırlıyorum ki 150 EP olması lazımdı..
      7-) Oyuna en yakın Kostümler ve Şapkalar ne zaman gelebilir?
      8-) Forum saatlerini ve dilini nerden düzelteceğim acaba?

Sorularımı vakit ayırıp cevaplayacak arkadaşlara teşekkür ederim. Dediğim gibi oyundan çok uzun süredir ayrı olduğum için bazı bilgileri unutmuşum ve bilmiyorum. Yanıtlayacaklara teşekkürler, keyifli forumlar..
      J.R.R Tolkien

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
      Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Küllerden bir ateş dirilecek
      Bir ışık fırlayacak gölgelerden
      Kırılan kılıç yenilenecek
      Şimdi taçsız olan, kral olacak yeniden...
    • TheHobbit` wrote:

Merhaba, öncelikle oyundan baya bir süredir uzağım. Ayları geçti yani en son gireli..

1-) Oyunda nesne markete giremiyorum, sorunu nedir? Birkaç arkadaşımda daha sorun varmış, illa metin2'nin sitesinden mi gireceğim yani ben nesne markete? Can sıkıcı baya.. Sorun Linki: i.hizliresim.com/vXvN9z.png
      2-) Oyundaki binek saatleri şu an için kaçla kaç arası? En son girdiğimde 7-9 arası idi sanırım..
      3-) Oyundaki binek listesi son mevcut haliyle nedir? Hangi gün hangi binek çıkıyor yani?
      4-) Oyuna yeni binekler gelmiş sanırım, Mamut tarzı şeyler.. Bu binekleri sadece nesne marketten mi alabiliyoruz ve ücreti nedir? Özellik olarak normal binekler ile aynı mı?
      5-) Elimde 85 LvL oranları çok iyi bir Örümcek petim var tek skilli.. Bu pette idarelik olarak Berserker özelliğini açacağım.. Sanıyorum ki berserker oranı en yüksek oranda açılacaktır. Örümcek Petlerinde, berserker oranı en fazla kaç geliyor? Yada kaçla kaç arası Berserker geliyor, Pet bölümüne bakacak vaktim pek yok, bilen arkadaşlar cevaplarsa çok iyi olur..
      6-) Oyuna en yakın Hilal Yüzüğü veya Lolipop ne zaman gelir? Ve bu eşyaların ep bedeli nedir? Hatırlıyorum ki 150 EP olması lazımdı..
      7-) Oyuna en yakın Kostümler ve Şapkalar ne zaman gelebilir?
      8-) Forum saatlerini ve dilini nerden düzelteceğim acaba?

Sorularımı vakit ayırıp cevaplayacak arkadaşlara teşekkür ederim. Dediğim gibi oyundan çok uzun süredir ayrı olduğum için bazı bilgileri unutmuşum ve bilmiyorum. Yanıtlayacaklara teşekkürler, keyifli forumlar..

bildiğim kadarıyla sorularına cevap vereyim..
      1. bilgisayrının saat ayarlarından saat dilimini +3 bağdat olarak ayarlarsan sorun hallolacaktır.. (aynı sorun vardı .ticetla sordum verilen yanıt bu idi uyguladım..işe yarıyor..)
      2. binek saati 7-9 arası yarından itibaren sertifika düşmeğe balıyacak.
      3. düşen binekler linkten bakabilirsin .. [Tekrarlanan Etkinlik] Güçlü Binekler

4.yılbaşı etkinliğinde nesne markete gelen mani mührü %15canavar bonusu +50hız veriyor..(bernce dahada hızlı gidiyor..)

5. berserker maymun ve örümcekte %7-8 arası gelir..

6. fiyatı 150ep ama gelme zamanı ramazanda banko ama diğer zamanlar belirsiz.. 1-2ayda bir mutlaka gelir..

7. buda düzensiz geliyor ama yakında 10.yıl etkinliklşeri var tahminen çok bekeltmez gelir 1aya kalmaz..

8.köşede kendi isminin yazdığıu yeri tıkla orada ayarları kontrol et.. ben oradan düzelttim.. :love:

IBEDEViI