Pinned Soru Cevap Köşesi 10

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

@xDaenerys
      Selam, size tavsiye edebileceğim yer 2.köy olur. Yan karakterlerinizi savaşçı yapıp 30 level da orda en fazla 30 dakika da işinizi bitirebilirsiniz.(Çift eldivenle) Ya da metin keserek hem bk hem de etp düşürebilirsiniz şahsen ben öyle yapıyorum. Bir diğer tercihte yan karakterlerinizi 75 level yapıp catacomb da etp düşürmek olabilir lakin zahmetli bir iş olacağının kanaatindeyim.
    • New

Thalor wrote:

@xDaenerys
      Selam, size tavsiye edebileceğim yer 2.köy olur. Yan karakterlerinizi savaşçı yapıp 30 level da orda en fazla 30 dakika da işinizi bitirebilirsiniz.(Çift eldivenle) Ya da metin keserek hem bk hem de etp düşürebilirsiniz şahsen ben öyle yapıyorum. Bir diğer tercihte yan karakterlerinizi 75 level yapıp catacomb da etp düşürmek olabilir lakin zahmetli bir iş olacağının kanaatindeyim.
      2. köyde etp kasmak bana göre ölüm [çift eldiven denemedim ama tek eldivenle çekilcek çile değil 1 cor yapmam 40 dk sürdü tabi etp düşme yüzdesini karakterin şansıda etkiliyor sanırım bidaha 2. köye uğramadım o yüzden :D ] en güzeli 41level savaşçı yapıp orta itemlerle tek eldivenle tapınakta etp kasmak en yavaş halimle bile (tek tek slot toplayarak) 40 dakikada 5 coru yapabiliyorum .

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
    • New

xDaenerys wrote:

Şamanımın yanına etp kasmak için karakter kasıcam kaç level yapmalıyım nerde daha iyi verim alırım.
      Şamanın Yanına 42 lvl Bedensel Hesaplar Açabilirsin, Site Eldiveni de Alabilirsen İyi Drop Düşüşü Olur. Yer Konusuna Gelince Seungryong Vadisindeki Hawang Tapınağı İdealdir. İtem Konusunda Öyle Abartılı İtemlerede Gerek Duymaz. Güzel Bir Silah Ve Hpli İtemler İş Görecektir.Umarım İşine Yarar İyi Forumlar.
    • New

OrkReisi1 wrote:

Thalor wrote:

@xDaenerys
      2. köyde etp kasmak bana göre ölüm [çift eldiven denemedim ama tek eldivenle çekilcek çile değil 1 cor yapmam 40 dk sürdü tabi etp düşme yüzdesini karakterin şansıda etkiliyor sanırım bidaha 2. köye uğramadım o yüzden :D ] en güzeli 41level savaşçı yapıp orta itemlerle tek eldivenle tapınakta etp kasmak en yavaş halimle bile (tek tek slot toplayarak) 40 dakikada 5 coru yapabiliyorum .
      Maalesef tek eldivenle senin de dediğin gibi ölüm gibi bir şey :D
    • New

Hesabım engellendi itiraz etmiştim sonradan gerekli belgeleri yollamamıştım şimdi yollasam açılır mı?Gelen mail bu şekilde;

Hesabınıza bir güvenlik kilidi koyarak sizi şaşırttığımız için özür dileriz.

Ne yazık ki, gerekli belgeler olmadan hesabınızı yeniden etkinleştiremiyoruz.

Ödeme işlemi, seçilen ödeme yöntemi işlem sürecinde doğrulanamadığından güvenlik nedeniyle engellendi. Talep edilen belgeler, ödeme yöntemini ve ilgili sahibini doğrulamak için kullanılacaktır.

Kredi kartı numarasının ilk 6 ve son 4 hanesi ve kredi kartı sahibinin adı hariç, tüm fatura kopyalarındaki bilgileri karartabilirsiniz.

Ayrıca, yalnızca doğru numarayı adlandırmanın yeterli olmadığını unutmayın. Fiziksel kanıtlara ihtiyacımız var.

ve de fiziksel kanıtlara ihtiyacımız var derken?
    • New

Şu anda turkeyde (1) oynuyorum 61 suram 50 ninjam var (bıçakçı) mükemmel itemlerim yok simya da yok 3. haftamdayım atım asker olmak üzere sizce yeni açılacak hilal'e başlamalı mıyım yoksa turkeyde devammı etsem? şu ruh etkinliği çok dikkatimi çekti
    • New

Zer04ouR wrote:

Şu anda turkeyde (1) oynuyorum 61 suram 50 ninjam var (bıçakçı) mükemmel itemlerim yok simya da yok 3. haftamdayım atım asker olmak üzere sizce yeni açılacak hilal'e başlamalı mıyım yoksa turkeyde devammı etsem? şu ruh etkinliği çok dikkatimi çekti
      O kadar ilerlemişsin ben olsam başlamazdım ama açıldığında 1 hafta girip oyna ona göre kendin karar ver . Turkeydeki etkinlikler daha güzel bence seçim senin yinede

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
    • New

Zer04ouR wrote:

Turkey le Hilali kıyaslamak yanlış Turkeydeki okey eventi bile bi çok serverden daha avantajlı olduğunu gösteriyor..Ruh etkinliği sandığın kadar iyi yada avantajlı değil,yinede karar senin sonuçta ikisinide oynayabilirsin :)
      :beer: Dalından Düşen Her Yaprak Rüzgarın Oyuncağıdır....
    • New

Mute Sound wrote:

Zer04ouR wrote:

Turkey le Hilali kıyaslamak yanlış Turkeydeki okey eventi bile bi çok serverden daha avantajlı olduğunu gösteriyor..Ruh etkinliği sandığın kadar iyi yada avantajlı değil,yinede karar senin sonuçta ikisinide oynayabilirsin :)
      arkadaş haklı bence okey eventi süper bişey keşke her serverde olsun istediğimiz bişey genede sen bilirsin tabi girer bi göz atarsın bakarsın senin ilgili ne çekerse ona göre hareket et derim ama benim seçimim okey eventi olurdu
    • New

xDaenerys wrote:

4 adet oyunun bu kadar tüketim sağlaması normal mi cpu ve gpu cok yükseldiğinden ısınma yapıyor.

Getirdikleri hile koruma zımbırtısı yüzünden oluyor.Hileciler 15-20 hesap açtıkları için onlar daha az açsın diye bu programı yaptılar.Yine botlar yüzünden oyuncular acı çekiyor.Ekran kartı kullanmıyor oyun.İşlemci i7 falan olması lazım herhalde.Sizde ki nedir bilmiyorum.