Sabit Soru Cevap Köşesi 10

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• TheHobbit`

1-Bilgisayar saatinizi almanya saati ile eşitleyip tekrar deneyiniz.

2-Dediğiniz gibi 7 ile 9

3- Buyrun verdiğim linkteki gibi.

[Tekrarlanan Etkinlik] Güçlü Binekler

4-Mamut gelmişti yıl başı eventi süresince.5 15 30 günlük oyun süresi versiyonları vardı.%15 hasar + 1500 hp vermekteydi.Ancak şuan kalktı event bitişiyle.

5-Wikiden anladığım kadarıyla max %8

6-Bu aralar gelir diye tahmin ediyorum.Fiyatı dediğiniz gibi.

7-Önümüzdeki sevgililer günü ve oyunun kutlama etkinliklerinde gelecektir.

8-Dili düzeltmek için : Sol üstte nickinizin üzerine tıklayın.Ayarlardan geneli seçin.Dil bölümünden Türkçeyi seçin.Son olarak en aşağıdaki yeşil kutucuğa (Submit) tıklayıp onaylayın.

Saati düzeltmek için:Ayarlar bölümünden genele girin en alttan saati değiştirebilirsiniz.
    • arkadaşlar HP YENİLEME ŞANSI efsunu tam olarak ne iş yapmaktadır ?

tüm hp mizi orana göre bir anda dolduruyor mu ? ve nasıl çalışıyor bu edsun düz vurarak filan mı her vurduğumuzda orana göre işliyor mu ?

ÇOK ÖNEMLİ BİR SORUDUR BEDENSEL METİN ÇARIM İÇİN BU EFSUNLU İTEMLERİ ALACAM ÇÜNKÜ ?
      xBayEagLe
    • EagLeClaw yazdı:

arkadaşlar HP YENİLEME ŞANSI efsunu tam olarak ne iş yapmaktadır ?

tüm hp mizi orana göre bir anda dolduruyor mu ? ve nasıl çalışıyor bu edsun düz vurarak filan mı her vurduğumuzda orana göre işliyor mu ?

ÇOK ÖNEMLİ BİR SORUDUR BEDENSEL METİN ÇARIM İÇİN BU EFSUNLU İTEMLERİ ALACAM ÇÜNKÜ ?
      Tam olarak işlevini bilmiyorum wikide aradım ancak ordada açıklama girilmemiş.Oyunda sorduğum kadarıyla hp üretimi tarzı bir efsunmuş.

Ancak siz metin kesecekseniz ben bunun yerine hp absorbe getirmenizi şiddetle öneririm.Daha çok iş görecektir.
    • Kadirtns23 yazdı:

40 lvl bedensel savasçi 2khpli +6 kaplan +9 kdp +6 gumüş bilezik ile nerde serice para kasabilirim
      biraz itemlarını iileştir kule 1.katta çok ii item kasabilirsin yanına şamanda ayarlarsan orada düşen etp ve basmalık lar iipara ediyor..yok çarım dayanmaz dersen.. 30lvl bedensel yan çar ayarla 2.köyde biraz takıl.. düşen etp bkları satarak kendine yeni sağlam itemlar alabilirsin. sonrasında 42lvle kulede kasmağa devam edersin.. ;)

isimsizbedev
    • ybr06 yazdı:

1-35 çar kasarken genelde vadi tercih ediyorum ama slot miktarı ve üreme hızını da göz önünde bulundurursak, tapınak mı daha iyidir vadi mi?
      Sanırım başka karakterle kasıyorsunuz 1-35 lvl arası karakterleri.Size önerim örümcek zindanı 1. kattaki pençe odasıdır. Slotları eskisine oranla daha az görünüyor fakat seri bir şekilde kasılabiliyor. Odayı her toplayıp kesişinizde %7 gibi bir exp değeri gelir 30 levellerde bir çara. Vadide ise son 3 yılda herhangi bir değişiklik yapılmadıysa orklardan daha iyi exp gelmesi lazım.Yani vadide kasıcaksanız orklarda kasmalısınız.
    • Wiki'de buz sınıfı canavarlar hariç tüm sürgün mağarası slotları şimşeğe karşı dayanıklılık savunması altında görünüyor. Ancak oyun içi birkaç kişi kafamı karıştırdı; 'şimşek dayanıklılık işlevsiz, kılıç savunması dizmelisin' gibi dönüşler aldım. Şimşeğe karşı dayanıklık efsununun işlevselliğini sürgünde deneyen oldu mu acaba ?
    • Riptide yazdı:

Wiki'de buz sınıfı canavarlar hariç tüm sürgün mağarası slotları şimşeğe karşı dayanıklılık savunması altında görünüyor. Ancak oyun içi birkaç kişi kafamı karıştırdı; 'şimşek dayanıklılık işlevsiz, kılıç savunması dizmelisin' gibi dönüşler aldım. Şimşeğe karşı dayanıklık efsununun işlevselliğini sürgünde deneyen oldu mu acaba ?
      Tabiki şimşek efsunu iş görmektedir.Kılıç savunmasıyla alakası yok :)

Oyunda kılıç savunması işe yarayan slot yok zannedersem.Setaou sınıfı canavarlarda işe yarıyor.
    • Arkadaşlar katta yan çarımı kasarken, yan çarımın çakması pm attı.Kaç saat daha kasıcaz diye.Anlayamadım.Neden biri çakma açıp bunu sorma gereği duysun ? Sanırım yan çarım olduğunu çözemediler, yangla falan kasıyorum sandılar da karşılıklı olarak çar kasmak suç sebebi falan mı ? o yüzden mi çakmadan böyle bir pm aldım ?
    • Reira yazdı:

Arkadaşlar katta yan çarımı kasarken, yan çarımın çakması pm attı.Kaç saat daha kasıcaz diye.Anlayamadım.Neden biri çakma açıp bunu sorma gereği duysun ? Sanırım yan çarım olduğunu çözemediler, yangla falan kasıyorum sandılar da karşılıklı olarak çar kasmak suç sebebi falan mı ? o yüzden mi çakmadan böyle bir pm aldım ?
      Hayır yan çar kasmanın cezası yok.Hırsızların yeni yöntemi dikkatli olun.
    • 2. köyde emeğimizle etp kasalım diyoruz, hilesiz kasan bir kişiye denk gelemedim. Bunun sebebi de benim gibi hilesiz kişilerin ch'lerini dahi kimse yokmuşçasına kullanıp insanları sinirlendirip oyundan çıkartıyorlar. Yan çar ile kese kese derece kahramandan arkadaşçaya düştü, buna halen bir müdahale edilmiyor, emeğimizle rezil oluyoruz resmen.
    • ybr06 yazdı:

2. köyde emeğimizle etp kasalım diyoruz, hilesiz kasan bir kişiye denk gelemedim. Bunun sebebi de benim gibi hilesiz kişilerin ch'lerini dahi kimse yokmuşçasına kullanıp insanları sinirlendirip oyundan çıkartıyorlar. Yan çar ile kese kese derece kahramandan arkadaşçaya düştü, buna halen bir müdahale edilmiyor, emeğimizle rezil oluyoruz resmen.
      Bu konuda size tavsiyem ss alarak destek çıkmanız ancak bitmeyeceğini hepimiz biliyoruz maalesef.Size bu konuda ikinci tavsiyem önümüzde eventler var bu eventlerden elden geldiğince iyi hasılat çıkartıp etp düşürme işini 40 level bir çarla şeytan kulesinde veya daha değişik levellerde bot kullanımının olmadığı haritalarda devam ettirmeniz.
    • DirtyPower yazdı:

ybr06 yazdı:

2. köyde emeğimizle etp kasalım diyoruz, hilesiz kasan bir kişiye denk gelemedim. Bunun sebebi de benim gibi hilesiz kişilerin ch'lerini dahi kimse yokmuşçasına kullanıp insanları sinirlendirip oyundan çıkartıyorlar. Yan çar ile kese kese derece kahramandan arkadaşçaya düştü, buna halen bir müdahale edilmiyor, emeğimizle rezil oluyoruz resmen.
      Bu konuda size tavsiyem ss alarak destek çıkmanız ancak bitmeyeceğini hepimiz biliyoruz maalesef.Size bu konuda ikinci tavsiyem önümüzde eventler var bu eventlerden elden geldiğince iyi hasılat çıkartıp etp düşürme işini 40 level bir çarla şeytan kulesinde veya daha değişik levellerde bot kullanımının olmadığı haritalarda devam ettirmeniz.
      Teşekkürler tavsiye için, büyük ihtimal öyle yapacağım.
    • şimşeğe karşı dayanılılık sürgünde işe yararmı diye sormuş bi arkadaş. Sateo sınıfı tüm canlılarda işe yaradığı yazıyordu vikide ben dedim 15 şişek kask ve 10 şimşek zırhı, savunmam da biraz düşüş oluyordu ama o efsun işe yarasa yinede yediğim damagede düşüş olmalıydı aksine yediğim damage savunmam daki azlıkdan kaynaklı olsa gerek daha çok arttı. benim görüşüm şimşeğe karşı dayanılılık efsunu işe yaramıyor.

benim de bir sorum olacak. Mavi ejderi keserken çarın ölmemesi yada daha az ölmesi için ne yapmak gerekir. simyadaki buza karşı direnç gibi işe yarıyacak efsunlar varmı yoksa hp yi yapabildimiz kadar çokmu yapmalıyız.