Sabit Soru Cevap Köşesi 10

• JinHestia yazdı:

kostümler gelmedi hala 14:00 da gelicek yazıyordu ??
      15:00 da gelecek yerel saat hesap edilmeden yazılmış.

DeRiNDaRBe yazdı:

YSevgili Topluluk,

17.5. itibarıyla Metin2'yi saracak olan ısı dalgası size çok sayıda sıcacık gelişmelerle merhaba diyecek. Ramazan eventi 17.05.2018 15:00 – 21.06.2018 15:00 tarihleri arasında bizimle olacak.

Kralı yakala
      Heyecanlı kart oyunu "Kralı yakala" beyin hücrelerinize meydan okuyor ve yeteneklerinizi bronz, gümüş veya altın gibi değerli birer kraliyet ganimetiyle ödüllendiriyor. Canavar avına çıkın ve kral kartlarını toplayın ya da hemen başlamak için nesne marketteki kart kutularını alın.

Hayırlı Ramazanlar!
      Halka ekmek tedarik edin ve bağışlarınızı nesne marketten aldığınız tabaklarda verin – İyilikleriniz mükafatlandırılacak! Mübarek ışık size eşlik etsin: Güzel Ramazan fenerleri biçimindeki petlerimiz sizi faydalı bonuslarla güçlendirecektir.

Yeni silah görünümleri ve samuray üniformaları mağazada
      Silahlarınız okyanus mavisi Aquarus görünümleriyle düşmanlarınızın kulağına yeterince yaklaşırsa, onların biraz şansla okyanus sesini duymalarını sağlayabilirler.
      Oyoroi ve Kabuto'da efsanevi bir samuray kostümü giyinin ve nazar muskasının güçlü bonuslarıyla kendinizi düşmanlarınızdan koruyun.

Tüm dünyada futbol heyecanı dorukta
      Bizde İtalya bile Dünya Futbol Kupası'na dahil! Futbol etkinliğine katılın ve takımınız kupa için oynamasa bile, favori takımınızı ulusal formalarıyla destekleyin. Maskot petler Lyck Maddaeus ve Lycaninho'nun güçlü top sürme becerileri ve güçlü bonuslarla ortanızı yapın. Sadece kısa süreliğine nesne markette!

Av çılgınlığı
      Aksiyon dolu canavar avı etkinliğinde güçlü patron Baashido'yu pataklayın! Güçlü bufflar kazanın ve biraz şansla sevimli bebek pet Baashido'yu kapın!

İyi eğlenceler
      Metin2 Ekibiniz

Arkasında yüz köpek havlatmayan kurt, kurt sayılmaz.

( Moğol Atasözü )
    • losangaras yazdı:

Arkadaşlar bu level silahlarında varsayıyorum 90 levelim, 70 level silahını kullanmadım.
      90 levelde bu silahı alabiliyor muyum yoksa 80 level olunca 70lik silahı alma hakkım bitiyor mu ?
      Ben 96 da almıştım, alabilirsiniz.
      Ve +9 45 ortalama Orkide Çandan fazla vuruyordu.

Hey gönül gene bu gece, kederim geceden yüce
      Gel susalım beraberce...
      ~ Kaybolmuş zamanın kaybolmuş yolcusu ~
    • Keyf-i yazdı:

losangaras yazdı:

Arkadaşlar bu level silahlarında varsayıyorum 90 levelim, 70 level silahını kullanmadım.
      90 levelde bu silahı alabiliyor muyum yoksa 80 level olunca 70lik silahı alma hakkım bitiyor mu ?
      Ben 96 da almıştım, alabilirsiniz.Ve +9 45 ortalama Orkide Çandan fazla vuruyordu.
      teşekkürler.
      Başını alıp gidersen, başını alıp dönersin.

-AnkaraBebesi & BUBEOM

• Hynx yazdı:

Oyuna yeniden başlamak istiyorum fakat yeni serverı bekliyordum ve gelmeyecek gibi gözüküyor oda.Turkey serverına başlasam geri kalmış olur muyum ? Başlamaya değer mi ?
      turkey serverının şuan sık ve bol etkinliği ile çabuk gelişebilirsiniz. Şahsen ben de kısa süre önce başlangıç yaptım ve turkey de başlamamanın pişmanlığı içerisindeyim
    • Hynx yazdı:

Oyuna yeniden başlamak istiyorum fakat yeni serverı bekliyordum ve gelmeyecek gibi gözüküyor oda.Turkey serverına başlasam geri kalmış olur muyum ? Başlamaya değer mi ?
      başlama hocam ya da bi başla da kendi gözlerinle gör sürekli okey etk,nliği olduğu için köpekelrden tut da vadi ye çöle kadar her yerde sürekli botlar avr ben 1 ay kadar dayandım ramazanda yeni koruma gelecek dediler gelmedi bıraktım ne kesecek taş bulabiliyorsun ne kasacak düzgün slotlu bir yer video alıyorum ben videoyu upload edene kadar yeni bot acıyorlar şu hilenin en çok olduğu sw turkey tamam etkinlikler çok güzel de metin tası bulup kesemiyorsun ki etkinlik işine yarasın etkinlik yapabilene güzel :S
    • Herkese merhabalar. Bir kac sorum olacak sizlerden ricam gercekten sorulae hakkinda bilgisi olan arkadaslarin cevap vermeleridir. Simdiden iyi forumlar dilerim.

90 nefrit mapindaki Triton ve Kappa Bosuna Buz direnci haricinde rüzgar efsunu etkili olur mu?

Ruzgar efsunu 90 Mapindaki hangi bosslarda isime yarayacaktir..

Ay isigi,futbol topu,yeni gelen kart eventleri icin 92 lvlde en iyi hasilat nerede yapilabilir? (Catacomb diyenler oldu sizin dusunceleriniz nelerdir)

Farm peti icin sizce hangi skilleri ogrenmeliyim(92lvl Bedenselim)

Ve uzun sureden sonra oyuna donus yaptigim icin bir loncam yok aktif dostluklari olan ve toplu farm yapan bir lonca ariyorum (server DANDANAKAN) Vereceginiz tum cevaplar icin simdiden herkese tesekkurlerimi sunarim.
    • YENİ

Ya arkadaşlar Win7 nin güvenlik güncellemeleri oyunun kurulmasını engelliyor. Her format attığımda ya oyun %99 da takılı kalıyor ya da gameguard vs. oyun içi koruma kalkanının çalışmasını durduruyor. İnternette Youtube de falan yazanların yapılanların hepsi yalan dolan hepsini denedim sadece win7 nin güvenlik güncellemelerini kaldırınca düzeliyor yok mu bunun bi çaresi gerçekten sinir bozucu bir durum bu X( X( X(