Pinned Soru Cevap Köşesi 10

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Redo wrote:

Merhaba arkadaşlar. Razador vs için çarımı hazırlıyorum. Mat mitsi yakut alacağım. STR- ORT - SAV mı ? STR - Çift Ort mu ? Yoksa parlak STR - ORT mu almalıyım ? Element savunmalarından sonra 120 150 defansın çok fark etmeyeceğini düşünüyorum. Ortalama zarara direniş efsununun ise nasıl çalıştığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar.
      Karakterin büyülü silah sura ise kesinlikle str-ort parlak yakut öneririm. Eğer karakterin lycan veya bedensel ise zırh pet tarzı şeylerin savunması yüksek olduğu takdirde yine ayni şekilde parlak yakut öneririm. Belirli bir savunmayı astıktan sonra dediğin gibi element savunmasına düşüyor bütün iş.
    • comoesta wrote:

Karakterin büyülü silah sura ise kesinlikle str-ort parlak yakut öneririm. Eğer karakterin lycan veya bedensel ise zırh pet tarzı şeylerin savunması yüksek olduğu takdirde yine ayni şekilde parlak yakut öneririm. Belirli bir savunmayı astıktan sonra dediğin gibi element savunmasına düşüyor bütün iş.
      Karakterim bedensel hocam. Kostümlerle 90 Ateş + Yakuttan gelen ateşe dayanıklılık olacak. 20 HP abs - 703 defans 20 k da can var mevcut. O zaman parlak yakutu alacağım hocam ben.
    • Redo wrote:

comoesta wrote:

Karakterim bedensel hocam. Kostümlerle 90 Ateş + Yakuttan gelen ateşe dayanıklılık olacak. 20 HP abs - 703 defans 20 k da can var mevcut. O zaman parlak yakutu alacağım hocam ben.
      Biyaloğun ne durumda kurtarmayabilir belki full mitsi set ise 90 ateş yeterli ama bilemedim
    • TheKEA wrote:

Redo wrote:

comoesta wrote:

Biyaloğun ne durumda kurtarmayabilir belki full mitsi set ise 90 ateş yeterli ama bilemedim
      Bilgelik mücevheri veriyorum şuanda hocam.
    • Redo wrote:

comoesta wrote:

Benim Büyülü Suram var 40 ateş ile kesiyor. Simyası yok. Biyolog str str . Sadece simya takman bence yeterli olur.
    • Rynkass wrote:

IRowenna wrote:

@Adramis Modum ve değer arkadaşlar 1 Gmail hesabı üzerine yasal olarak kaç tane m2 üyeliği alabilirim.
      @IRowenna Metin2’nin bununla ilgili bir sınırlaması olduğunu hatırlamıyorum, görmezden geliniyor diye biliyorum. Yine de kuralları herhangi bir problem olmaması açısından detaylıca incelemek gerek.
      rowenna1
      rowenna2
      rowenna3
      diye açacaksan açma bu tarz açtığım için ban yediğini hatırlıyorum hesapların dikkat et yoksa kaç tane açarsan aç bişe olmuyor diye de biliyorum ama hepsi kendi denemem yani kurallardan okuduklarım değil
    • IRowenna wrote:

@Adramis Modum ve değer arkadaşlar 1 Gmail hesabı üzerine yasal olarak kaç tane m2 üyeliği alabilirim.
      Bir mail hesabına 5 farklı hesap bağlayabilirsin. Daha fazlasını açarsan multihesap ya da bot hesap gerekçesiyle o maildeki bütün hesapların kapatılır. Sonra ticket açtığında hesapların bir kısmını farklı maile taşıttırabilirsin ama tavsiyem hiç riske atma ve aynı mailde 5’ten fazla hesap bulundurma ki mağdur olmayasın.
    • Htconem8 wrote:

Arkadaşlar büyülü sura için beyaz altın küpe mi abanoz küpe mi
      Büyülü Keskinlik Becerisini Açacağın Zaman Zekalı Olan Beyaz Altın Küpeyi Tak, Sonra Abanozla Değiştir. 54 lvl Üstüysen Eğer Beyaz Altın Küpe Yerine Sana Cennetin Gözü Küpeyi Tavsiye Ederim. Unutma Zekalı Olan İtemleri Keskinlik Surada Sadece Skilleri Yakmak İçin Kullanmak Gerekir. Umarım İşine Yarar İyi Forumlar
    • Jolovo34 wrote:

Şuan 55 level bir zihinsel bedensel kadar item istiyor mu farm yapmak için ?
      Dostum Hemen Hemen İkiside Aynı Ortalamada Bi Fiyat Yer Yani. Sana Şöyle Söyleyeyim Mesela Örümcek 3.kat İçin Örnek Vereyim Bedensel İçin Gidersin Savunmalı Binek Yaparsın Hp Absorbeli İtemler Dizersin Bir Zihinsel İçin Savunma Sıkıntısı Olmadığı İçin Damage Yönelik İtemler Dizersin. STRli Binek Ve Hp Absorbeli İtemler Yerine Gidersin Saldırıya Yönelik İtemler Dizersin. Örneğin Bedenselde 30 ort dolu iş görüyorsa, Zihinselde 35 ort Lazım, Mesela Bir Bedensel İçin Zırh HP Hp Absorbeli Olması Gerekirken Zihinselde Gidersin Hp +STR li Zırh Dizersin Yani Değerli Dostum Bu Şekilde Düşünürsen Eğer Soruna Cevap Bulabileceğini Umuyorum İyi Forumlar Dilerim.
    • Emir2197 wrote:

Mat mitsi Yakut 20 adet ejderha Alevi denedim 1 kere bile 2 efsun gelmedi ya tek yada düz neden efsun gelmiyor birisi açıklaya bilir mi
      Ejderha alevi simyanın değeri arttıkca tam efsun getirme şansı artıyor. Yani ilk geldiğindede zaten matta getirmesi çok zor dmeişlerdi Kusursuz olursa daha kolay gelicek demişlerdi. Tabi bunun içinde 81tane gerekiyor :)
    • MAX1MUS wrote:

Jolovo34 wrote:

Şuan 55 level bir zihinsel bedensel kadar item istiyor mu farm yapmak için ?
      Dostum Hemen Hemen İkiside Aynı Ortalamada Bi Fiyat Yer Yani. Sana Şöyle Söyleyeyim Mesela Örümcek 3.kat İçin Örnek Vereyim Bedensel İçin Gidersin Savunmalı Binek Yaparsın Hp Absorbeli İtemler Dizersin Bir Zihinsel İçin Savunma Sıkıntısı Olmadığı İçin Damage Yönelik İtemler Dizersin. STRli Binek Ve Hp Absorbeli İtemler Yerine Gidersin Saldırıya Yönelik İtemler Dizersin. Örneğin Bedenselde 30 ort dolu iş görüyorsa, Zihinselde 35 ort Lazım, Mesela Bir Bedensel İçin Zırh HP Hp Absorbeli Olması Gerekirken Zihinselde Gidersin Hp +STR li Zırh Dizersin Yani Değerli Dostum Bu Şekilde Düşünürsen Eğer Soruna Cevap Bulabileceğini Umuyorum İyi Forumlar Dilerim.
      Teşekkür ederim bedensel oynayacağım o zaman
    • Şeytan kulesine uzun zaman sonra ilk defa çıktım ve daha önce hiç karşılaşmadığım bir şey ile karşılaştım.
      Mühür katı ve demirci katını sorunsuz geçtim. üst katta 4 ölüm metnini de kestim.
      4.metni kestikten sonra katil metni katına atması gerekiyor du lakin bu gerçekleşmedi.
      Bunun sebebini bilen var mı yada daha önce aynı şeyi yaşayan ? Bilen varsa bilgi verebilir mi acaba?
    • SANTANA wrote:

Şeytan kulesine uzun zaman sonra ilk defa çıktım ve daha önce hiç karşılaşmadığım bir şey ile karşılaştım.
      Mühür katı ve demirci katını sorunsuz geçtim. üst katta 4 ölüm metnini de kestim.
      4.metni kestikten sonra katil metni katına atması gerekiyor du lakin bu gerçekleşmedi.
      Bunun sebebini bilen var mı yada daha önce aynı şeyi yaşayan ? Bilen varsa bilgi verebilir mi acaba?
      Dostum 4 Ölüm Metnini Kestikten Sonra Kat Atmıyor. 4 Metni Kestiğin Anda 1 Katil Metni ve Birden Etrafa Yeni Slotlar Çıkıyor (Köşeye Çektiğimiz Slotlar).Katil Metni Atmamışsa Eğer Oyun Hatasından Ya da Başka Bir Sebepten Ötürü Olabilir. @Adramis Modumuza Danışmak Gerekir. İyi Forumlar Dilerim...
    • MAX1MUS wrote:

SANTANA wrote:

Şeytan kulesine uzun zaman sonra ilk defa çıktım ve daha önce hiç karşılaşmadığım bir şey ile karşılaştım.
      Dostum 4 Ölüm Metnini Kestikten Sonra Kat Atmıyor. 4 Metni Kestiğin Anda 1 Katil Metni ve Birden Etrafa Yeni Slotlar Çıkıyor (Köşeye Çektiğimiz Slotlar).Katil Metni Atmamışsa Eğer Oyun Hatasından Ya da Başka Bir Sebepten Ötürü Olabilir. @Adramis Modumuza Danışmak Gerekir. İyi Forumlar Dilerim...
      teşekkür ederim.Herhalde oyun hatası nedeniyle böyle bir şey oldu.
      @Adramis modum bu sorunu iletmeniz mümkün mü acaba ?