Pinned Soru Cevap Köşesi 10

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Arkadaşlar merhaba.Yeni bir PC aldım.Ana kartında onboard ekran kartı yok.Harici ekran kartı olarak NVidia GT710 var.Metin2 harici ekran kartını görmediği için sanırım oyun açılmıyır, log hatası veriyor.Bunun çözümünü bilen var mı ? Metin2 bu ekran kartınını nasıl görebilir ?
    • New

google151 wrote:

Arkadaşlar merhaba.Yeni bir PC aldım.Ana kartında onboard ekran kartı yok.Harici ekran kartı olarak NVidia GT710 var.Metin2 harici ekran kartını görmediği için sanırım oyun açılmıyır, log hatası veriyor.Bunun çözümünü bilen var mı ? Metin2 bu ekran kartınını nasıl görebilir ?
      oyuna sag tık yap grafik işlemciyle çalıştır diyor kardeşim ona bas ordan varsayılan işlem grafikçisi diye birşey göreceksin ona tıkla varsayılan değiştir sorunun çözülür çözlümezse buraya hangi işleri yaptıgını söyle ona göre yardımcı olalım kardeşim
    • New

KeiRan wrote:

google151 wrote:

oyuna sag tık yap grafik işlemciyle çalıştır diyor kardeşim ona bas ordan varsayılan işlem grafikçisi diye birşey göreceksin ona tıkla varsayılan değiştir sorunun çözülür çözlümezse buraya hangi işleri yaptıgını söyle ona göre yardımcı olalım kardeşim
      Çok sağol usta.Güleceksiniz belki ama HDMI kablosunu Ana kart portuna takmışım.:D O yüzden ekran kartı tanınmıyormuş.Ekran kartı portuna takınca düzeldi.Cevap için sağol yinede.
    • New

google151 wrote:

KeiRan wrote:

google151 wrote:

Çok sağol usta.Güleceksiniz belki ama HDMI kablosunu Ana kart portuna takmışım.:D O yüzden ekran kartı tanınmıyormuş.Ekran kartı portuna takınca düzeldi.Cevap için sağol yinede.
      güleriz kardeşim ama sebebi sorunun çözüldüğü için olacaktır illaki sevindim seni uğraştıracak bi sıkıntı cıkmadıgı için gene birşey olursa sor illaki sorunu birisi cevaplar iyi günler
    • New

Zer04ouR wrote:

Rubinium daki %100 exp ve item drop eventini sınırsız sanıyordum sadece 2 haftamı sürücek?

Her yeni server açıldığında (özel serverlar harıc-Turkey gibi) bu geçici bir süre boyunca %100 expi etkinliği oluyor. Tamamen kalıcı değil. Bu sebepten dolayı eşit bir oyun için nesne market depolarıda belirli bir süre kapalı kalıyor.
      Kimi iyi bir dost olduğumu söyler, kimi ise soğuk ve mesafelidir der. Aslında beni anlatırken herkes hak ettiği resmi çizer. :saint: