Sabit Soru Cevap Köşesi 10

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Soru Cevap Köşesi 10

Önceki"Soru Cevap Köşesi 9" konumuz sayfa sayısının artması ve takibi zorlaştığından dolayı kilitlenmiştir.

Bölümümüz konu açımına kapalı olduğundan dolayı sorularınızı bu başlık altından iletebilirsiniz.Konu hakkında bilgisi olan kullanıcılarımız veya bölüm moderatörlerimizin sorularınıza müsait oldukları zamanlarda cevap vereceklerini unutmamanız gerekiyor.

Konu başlığı altında Forum Kuralları
      geçerlidir.

NOT:Konu başlığımız oyun yöneticilerimize ulaşma yeri değildir. İyi forumlar.
    • 100 şeytan 55 oka karşı 14 ok korunma 33 blok 20 kritik 28 delici 60 exli takı,site yüzük,normal metin yüzüğü,tatlı,20 ex binek kaç günde 95 ederim şamanımla birlikte kasıcam liderin kitabıda var.Yoksa şamanımı ayrımı kasayım ilk savaşçıyı kasıp da kostümlerin 15 günü var 95 kasmak için yeterli olur mu ?Oto av alayım mı özüt felan çok var?
    • suiP yazdı:

100 şeytan 55 oka karşı 14 ok korunma 33 blok 20 kritik 28 delici 60 exli takı,site yüzük,normal metin yüzüğü,tatlı,20 ex binek kaç günde 95 ederim şamanımla birlikte kasıcam liderin kitabıda var.Yoksa şamanımı ayrımı kasayım ilk savaşçıyı kasıp da kostümlerin 15 günü var 95 kasmak için yeterli olur mu ?Oto av alayım mı özüt felan çok var?
      Kaç level olduğunu yazmamışsın :D
    • bobsantino yazdı:

suiP yazdı:

100 şeytan 55 oka karşı 14 ok korunma 33 blok 20 kritik 28 delici 60 exli takı,site yüzük,normal metin yüzüğü,tatlı,20 ex binek kaç günde 95 ederim şamanımla birlikte kasıcam liderin kitabıda var.Yoksa şamanımı ayrımı kasayım ilk savaşçıyı kasıp da kostümlerin 15 günü var 95 kasmak için yeterli olur mu ?Oto av alayım mı özüt felan çok var?
      Kaç level olduğunu yazmamışsın :D
      75
    • suiP yazdı:

Üzerinizdeki ekipmanlar kasılmak için yeterli.Ancak kaç günde kasarsınız tarzı sorulara cevap vermek zor.Bu sizin online olduğunuz süreye,seriliğinize göre değişir.Ben olsam önce savaşçıyı aradan çıkartırdım.Kostümlerde bitmeden size yeterli olacaktır.

Oto av içinse aktif olamadığınız veya dinlendiğiniz sürelerde karakterin boş kalmaması için tercih edebilirsiniz.
    • DirtyPower yazdı:

suiP yazdı:

Üzerinizdeki ekipmanlar kasılmak için yeterli.Ancak kaç günde kasarsınız tarzı sorulara cevap vermek zor.Bu sizin online olduğunuz süreye,seriliğinize göre değişir.Ben olsam önce savaşçıyı aradan çıkartırdım.Kostümlerde bitmeden size yeterli olacaktır.
      Oto av içinse aktif olamadığınız veya dinlendiğiniz sürelerde karakterin boş kalmaması için tercih edebilirsiniz.
      Dediklerinde kesinlikle haklısın ama yeterli gelmiyor bonuslar bir an önce kasmak istiyorum çünkü kostümler bitmeden kasmayı bitirmek istiyorum elle kasmak daha mantıklı gibi birde bilgelik iksiri alsam 15 günde 95 olur mu acaba?Günde 10 saat kasa bilirim.
    • suiP

Dediğiniz sürede kasabilirsiniz daha bile az sürebilir.Ancak bu bonuslarla birlikte birde şaman desteği varken kasılamamanız çok zor.
      Bir çok kişi bunlara bende dahilim blok olmadan kasıyoruz.

Elle kasıcaksınız tabiki ancak benim oto av ile ilgili dediğim 10 saatlik süreden sonra oto avlada az çok karakter kasılmaya devam edebilir.Bunu tavsiye etmiştim.
    • blckbywht yazdı:

Bedensel savaşçı 92-94 biyolog görevlerinde ne almalı?
      Bu konuda herkesten farklı farklı düşünceler duyabilirsiniz.Genellikle bedensel için hp-saldırı değeri önerirler ancak ben günümüzde bu şekilde pek yarar sağlayacağını sanmıyorum.Bölmek yerine her 2 görevdende aynı ödüller alınmalı.Çünkü verdiği degerler günümüz için düşük değerler bu yüzden ben 1. de ne alındıysa 2. görev içinde aynı ödülün alınması taraftarıyım.Benim bedensel içinse tercihim çift hp olucaktır.
    • suiP:
      Arkadaşların yazdıklarına ilave olarak.
      bu efsunlar ile zorlandığınızı yazmışsınız.95 yargıç ve 97 komutanların yoğun olduğu odalarda kesiyorsunuz.
      öncelikle bu efsunlara ilave olarak sürgünde etkili olan şeytan ve ok dayanıklılığından sonra 3. efsun şimşek efsunudur.
      şimşek efsununu ilave edecek zamanınız yoksa saldırı hızınızı ve hareket hızınızı iksirler arttırarak deneyin.
      oto av kullanın sizden daha hızlı slotlara tepki verecektir.
      2. katta oda tercihiniz , sol en alt odayı deneyebilirsiniz burda şamanınızı da rahat koruyabilirsiniz.Burda rahat kesebiliyorsanız hemen bu odanın üstünde ki ikiz odalarda deneyebilirsiniz.
      buralarda da sorun yaşarsanız 1. katta üst üste bağlantılı 4 oda vardır. bunların en altta olanında 90 a kadar kasıp tekrar 2. katı deneyebilirsiniz.
    • kemal41 yazdı:

suiP:
      Arkadaşların yazdıklarına ilave olarak.
      bu efsunlar ile zorlandığınızı yazmışsınız.95 yargıç ve 97 komutanların yoğun olduğu odalarda kesiyorsunuz.
      öncelikle bu efsunlara ilave olarak sürgünde etkili olan şeytan ve ok dayanıklılığından sonra 3. efsun şimşek efsunudur.
      şimşek efsununu ilave edecek zamanınız yoksa saldırı hızınızı ve hareket hızınızı iksirler arttırarak deneyin.
      oto av kullanın sizden daha hızlı slotlara tepki verecektir.
      2. katta oda tercihiniz , sol en alt odayı deneyebilirsiniz burda şamanınızı da rahat koruyabilirsiniz.Burda rahat kesebiliyorsanız hemen bu odanın üstünde ki ikiz odalarda deneyebilirsiniz.
      buralarda da sorun yaşarsanız 1. katta üst üste bağlantılı 4 oda vardır. bunların en altta olanında 90 a kadar kasıp tekrar 2. katı deneyebilirsiniz.
      Kastığım odada komutan yok zaten komutan çok vuruyor 2 komutana dayanmıyor çar ve de 2-3 grupda okçulardan damage 1 k yiyor normalde 600 yiorum sanırım şimşek lazım ve de oto av da kasarken skilleri çok ıskalıyor zihinsel de temennim hilal ya da mutluluk yüzüğü gelmesi ve de bilgelik alacağım da şuan 78 çar 10 tane bilgelik iksiri alsam 95 yapılabilir mi 30 saatte acaba ?Site tec normal tec kasılmalıklar full exli bilgelik de alacam özüt yeşil ve mor pot sıkıntısı yok çok var ne yapayım kasılmayı sevmiyorum bir an önce 95 edem yeter ?
    • suiP:
      benim 98 bedensel öfke p,okçlardan 300-400 arası hasar alıyorum.
      78 level olan çarınızı oto avda vuruş skillerini kapatarak düz vuruşlar ile 1. katta dediğim odada kasın.
      bir iki sayfa önce harıtada yeri gösterilmiş.
      Normal olarak bu efsunlarla çok rahat kasarsınız.
      not: zehir mi tri mi kullanıyorsunuz.düz vuruşlar için zehir , skiller için tri kullanmanız tavsiye ederim.
    • Merhaba. Uzun süredir oyuna girmiyordum, önceden kullandığım hesabımın da kullanıcı adını unuttum. Epostayı biliyorum ama kullanıcı adını hatırlayamadığım için şifremi unuttum diyemiyorum. Eski mesajları da sildiğim için metin2 den gelen mesajlarda yok. Kullanıcı adımı nasıl öğrenebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler..
    • SolaneR yazdı:

Merhaba. Uzun süredir oyuna girmiyordum, önceden kullandığım hesabımın da kullanıcı adını unuttum. Epostayı biliyorum ama kullanıcı adını hatırlayamadığım için şifremi unuttum diyemiyorum. Eski mesajları da sildiğim için metin2 den gelen mesajlarda yok. Kullanıcı adımı nasıl öğrenebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler..
      gameforge.com sitesinden kendine mailinle kullanıcı hesabı açarsan buradaki menuden ismine tıkladığında çıkan menudeki oyunlarım sekmesini tıklayınca o maile ait hangi hesap isimleri olduğunu görebiliyorsun.. menusu biraz karışık ama karıştırınca bulunuyor..şimdi kendi mailimi denedim bağlı hesaplarım görünüyor.. :love:

IBEDEViI